(Cizí) Vzhůru do pohádky

Založil Aki, 04.04.2006, 09:52:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki


Shi-So

Pekne ,
tomu chybi uz jen sipkova Ruzenka ;D

Marťan

Uaau.....škoda jen, že to je jen tower...kdyby tak byl k tomu dostavený celý castle...to by pak bylo něco... :o :o :o

muzzo

Už jsem na to taky koukal, je to opravdu hezky udělané. Nejhezčí na tom je jak se mu podařilo rozbít monotónnost šedé vložením tmavě šedých kvádrů. Asi se nechám inspirovat pro vlastní MOC  ;D

Aki

Citace od: Marťan kdy 04.04.2006, 10:01:29
škoda jen, že to je jen tower...kdyby tak byl k tomu dostavený celý castle...to by pak bylo něco...
Já tedy tyhle pohádkové věci, zas tak nemusím, ale říkal jsem si že si to své obdivovatele najde. Na můj vkus je to trochu (víc  >:D) přeplácané.

Co se mi ale od tohohle chlapíka líbí podstatně víc je městský přístav. Je to tedy "také" jenom výřez, ale pěkný. Určitě z toho pár nápadů ještě použuji.



link

Karel K

Všimli jste si těch šedých minifigů u té věže? To by mě zajímalo, jak toho autor docílil.

Aki

Citace od: Karel K kdy 04.04.2006, 12:56:47
Všimli jste si těch šedých minifigů u té věže? To by mě zajímalo, jak toho autor docílil.
Nechápu? Jako kde vzal šedé díly na ty "sochy" To snad není zas taková vzácnost ne?

Karel K

Citace od: Aki kdy 04.04.2006, 13:02:20
Citace od: Karel K kdy 04.04.2006, 12:56:47
Všimli jste si těch šedých minifigů u té věže? To by mě zajímalo, jak toho autor docílil.
Nechápu? Jako kde vzal šedé díly na ty "sochy" To snad není zas taková vzácnost ne?
V podstatě máš pravdu, ale ta šedá torza bez potisku, to už není tak obvyklé, ne?

chadzi

dyt nevidis potisk pac ma brneni  ;) tam muze mit pod tim jakykoli dark gray torso (napr. z fright knights)

Anakin

a merlin sa zakráda pod.....vrbou?asi

Aki

Citace od: Karel K kdy 04.04.2006, 13:10:44
V podstatě máš pravdu, ale ta šedá torza bez potisku, to už není tak obvyklé, ne?
Dají se najít v celkem 7 setech - viz výpis na Peeronu
Nebo se dají použít torza z HP1 a potisky jim odstranit. Takto jsem to např. řešil já.  8)

Citace od: chadzi kdy 04.04.2006, 13:14:53
dyt nevidis potisk pac ma brneni  ;) tam muze mit pod tim jakykoli dark gray torso (napr. z fright knights)

Brnění nemají, podívej se pořádně a navíc to není tmavá šedá, ale obyčejná!  >:D >:D

chadzi

#11
aha jasne, ja pako sem myslel ze se bavite o tech city docks. tam shodou okolnosti taky jedna socha je - dark gray s brnenim

Aki

Citace od: muzzo kdy 04.04.2006, 10:10:42
Nejhezčí na tom je jak se mu podařilo rozbít monotónnost šedé vložením tmavě šedých kvádrů.

Tady u té věže se tu "monotónost" podařilo (?) rozbít použitím staré šedé do té nové, namísto tmavě šedé, nebo tanové. Co na to říkáte?



link

otaznik

Musím říci, že to nevypadá špatně. Pokud by se na větší stavbě povedlo tímto systémem "různých cihel" postupovat, tak by to mohlo vypadat velmi dobře.

muzzo

IMHO na těch horních obrázcích ty stavební prvky s jiným odstínem šedé vypadají lépe než ten třetí. Řekl bych více podobné realitě.

Aki

Jak jsem již psal, pohádkové motivy nejsou zrovna můj šálek čaje, ale tohle mi zkrátka přišlo opravdu kouzelné. Dokonce bych řekl, že je to stavěné skoro ve stejném duchu jako hrad z úplně prvního příspěvku.


link

Colonel32