Bitva ( Návrh castle projektu pro Lipno)

Založil Aki, 06.11.2012, 22:21:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Tak a už se zbrojí na bitvu na Lipně,jen jsem zjistil že nemám ani jediné hnědé kopí,všechny mám na římské pevnosti :-D
V Armádě je většina veteránů od bitvy o hrad Brloh.
Armáda je z 80 % připravena...

danyboy


juraj909

linhi:  Jednoducho najkrajšia armáda. 

Moja družina sa nakoniec  pripája ku skupine kde sú: Daniel, linhi...



linhi

Díky,ještě proběhnou nějaké úpravy,nové prapory atd..
Věřme že obě vojska budou svou pestrostí nádherná.

danyboy

Citace od: šipka kdy 11.04.2013, 14:04:15
Velký rozdíl v tom nevidím. Předpokládám, že družiny mají být různorodé aby to bylo co nejzajímavější. Pár volných štítů a tím pádem i družin ještě zbývá  ;)

A co kdybychom udělali společnou družinu. :)
Teda pokud bys chtěl. Přece jenom,
má armáda je příbuzenstvo té tvoji.

šipka

To by šlo ;)  mám vyzbrojenou skromnou družinu zhruba 10 jezdců, 10 lučištníků a cca 30 ks. pěchota.

Aki

#96
Citace od: danyboy2127 kdy 17.04.2013, 21:30:02
A co kdybychom udělali společnou družinu. :)
Ano to je řešení. Přeci jenom je to jen jeden jediný erb!

Ad Linhi - ty nové štíty vypadají opravdu parádně.  :-*

Strana pana Hynka a jeho spojenců je tedy dle počtu družin poloviční.  :-\ Podpoří nás ještě nějaký další pán, který ví, že pravda je jen na naší straně?  >:D

P4tr1cius

Tak Páni, myslím, teda som presvedčený, že práve Stredoveká tématika vo Vašom podaní, bude absolútnym vrcholom celého LIPNA. Tak samozrejme, bude tam Robbed-ov Terminátor, Lukiho obrovské diela, Megafigy, a taktiež parádna SPACE tématika. Ale linhy-ho hrad a stredoveké mesto s bitkou, bude masaker. Treba len prísť a kochať sa, a fotiť, a fotiť, a fotiť..

juraj909

Moja družina je na 90% pripravená.

juraj909

Dobré by bolo keby sa tu písali  počty vojakov v jednotlivých družinách.

Aki

#100
Jak jistě víte stavební termíny jsou: víkend 25. a 26. 5. a potom pátek 31. 5. V pátek bude ale možné stavět pouze do 22 hodiny! Pak dojde k zasklení vitrín. Ideální by bylo postavit bitvu, nebo alespoň terén, již o víkendu. Prosím všechny aby se tomu jednak přizpůsobili a pak také dali vědět jak tam plánují být. Pokud armádu budete posílat poštou je to také možné a pak můžete přijet již jen na vernisáž. ;)

Já osobně tam budu o víkendu 25-26. V pátek 31. se tam pravděpodobně odpoledne ještě ukážu, ale není to na 100%.

danyboy

Armáda Gray Falconů se rozrůstá.
Princ Filip v čele. Jeho bratr Daniel v šedém plášti po levici.
Ti co mají tmavě šedé brnění jsou jezdci a ti se světle šedým jsou pěšáci.

Ryxe

Jsem schopen sešikovat ještě jednu menší družinu uherského rodu Bathory, vejdou se tam ještě?

Ryxe

Tak armády jsou hotové. Dovybavil jsem armádu Petra z Xuxy a vystrojil i menší jednotku uherského rodu Bathory vedenou knížetem Žikmundem Bathorym. Měla by o tuto menší tlupu nějaká ze stran zájem, neboé se mají vrátit zpět do Uher? ;)

Aki

Obě družiny vypadají velmi dobře, jen si nejsem jist zda by povolení druhé družiny nerozpoutalo řetězovou reakci. I já bych jich pár postavil, linhi a Dan určitě taky...  :-\
Na druhou stranu, jsem očekával větší zájem.

Sanna

Pokud by to nevadilo,tak jednotky Bathoriů převezmu já.

Aki

Citace od: Sanna kdy 08.05.2013, 19:40:12
Pokud by to nevadilo,tak jednotky Bathoriů převezmu já.

Super. A ke komu se tvá družina přidá? Pozlobíš Ryxeho a přidáš se k panu Hynkovi?  ;)

Sanna

No jak tak na to koukám,tak by pan Hynek potřeboval podporu. Budiž tedy, přidávám se k panu Hynkovi  ;) .

Thrawn

#108
Zeptám se, je-li družina Býků, tak už se se svojí připojit nemohu, že ano?

Družina se liší štíty? Může být např. družina různých zbrojnošů, ale s jedním štítem, tedy pod jedním rodem? Samozřejmě za předpokladu, že zbrojnoši a rytíři nemají loga jiných zůčastněných rodů.

Pokud by se družina prezentovala podle štítu nebo erbu, může být příslušník družiny rytíř/zbrojnoš bez erbu se štítem rodu? Reálně to tak bylo.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Pokud ano, tak bych se rád přidal s 20 - 30 rytíři/zbrojnoši a dobývacími stroji za Dragon Knight ze série Kingdoms k slabší straně  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Aki

#110
Citace od: Thrawn kdy 08.05.2013, 21:24:08
je-li družina Býků, tak už se se svojí připojit nemohu, že ano?

Ne

Citace od: Thrawn kdy 08.05.2013, 21:24:08Družina se liší štíty? Může být např. družina různých zbrojnošů, ale s jedním štítem, tedy pod jedním rodem? Samozřejmě za předpokladu, že zbrojnoši a rytíři nemají loga jiných zúčastněných rodů.

Ano, přesně tak.

Citace od: Thrawn kdy 08.05.2013, 21:24:08Pokud by se družina prezentovala podle štítu nebo erbu, může být příslušník družiny rytíř/zbrojnoš bez erbu se štítem rodu? Reálně to tak bylo.
Ano, může. Co má voják na sobě, záleží jen na tvé fantazii a vkusu. Obecně bych doporučil alespoň trochu dodržovat barvy erbu v ošacení. Jednak se to tak také dělalo a pak půjde družina snadněji identifikovat.

Citace od: Thrawn kdy 08.05.2013, 22:17:13
Pokud ano, tak bych se rád přidal s 20 - 30 rytíři/zbrojnoši a dobývacími stroji za Dragon Knight ze série Kingdoms k slabší straně  :)
Prima, jen nevím kam se vlastně chceš přidat? K slabšímu počtem družin, nebo silou?  >:D
Pan Hynek tě rád přivítá mezi svými druhy. Dobývací stroje ponech na svém sídle. Rytířská bitva bude probíhat v poli.  ;)

pasin11

Měsíc jsem se přemlouval dát dohromady svojí družinu Dragon Knight. Včera jsem je konečně poskládal, abych zjistil, že jsou již obsazeni  ;D

Zkusím je dnes "převléct" za Lion Knight.

Složení družiny:
5x rytíř na koni
11x střelci z kuší
cca. 20-30x pěchota

Thrawn

Citace od: pasin11 kdy 09.05.2013, 19:30:22
Měsíc jsem se přemlouval dát dohromady svojí družinu Dragon Knight. Včera jsem je konečně poskládal, abych zjistil, že jsou již obsazeni  ;D

Zkusím je dnes "převléct" za Lion Knight.

Složení družiny:
5x rytíř na koni
11x střelci z kuší
cca. 20-30x pěchota


Já měl to samé s Býky. Tam by družina byla početnější. Holt smůla  ;)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#113
Citace od: Aki kdy 09.05.2013, 00:05:10
Citace od: Thrawn kdy 08.05.2013, 21:24:08
je-li družina Býků, tak už se se svojí připojit nemohu, že ano?

Ne

Citace od: Thrawn kdy 08.05.2013, 21:24:08Družina se liší štíty? Může být např. družina různých zbrojnošů, ale s jedním štítem, tedy pod jedním rodem? Samozřejmě za předpokladu, že zbrojnoši a rytíři nemají loga jiných zúčastněných rodů.

Ano, přesně tak.

Citace od: Thrawn kdy 08.05.2013, 21:24:08Pokud by se družina prezentovala podle štítu nebo erbu, může být příslušník družiny rytíř/zbrojnoš bez erbu se štítem rodu? Reálně to tak bylo.
Ano, může. Co má voják na sobě, záleží jen na tvé fantazii a vkusu. Obecně bych doporučil alespoň trochu dodržovat barvy erbu v ošacení. Jednak se to tak také dělalo a pak půjde družina snadněji identifikovat.

Citace od: Thrawn kdy 08.05.2013, 22:17:13
Pokud ano, tak bych se rád přidal s 20 - 30 rytíři/zbrojnoši a dobývacími stroji za Dragon Knight ze série Kingdoms k slabší straně  :)
Prima, jen nevím kam se vlastně chceš přidat? K slabšímu počtem družin, nebo silou?  >:D
Pan Hynek tě rád přivítá mezi svými druhy. Dobývací stroje ponech na svém sídle. Rytířská bitva bude probíhat v poli.  ;)

Přidám se tedy s 10-ti jezdci, 6- ti lučistníky a cca dvěmi desítkami zbrojnošů. Doufám, že pan Hynek nepohrdne  :)

V případě potřeby mohu oslabit rodinné sídlo a družinu posílit. >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Aki

Citace od: Thrawn kdy 09.05.2013, 22:09:21
V případě potřeby mohu oslabit rodinné sídlo a družinu posílit. >:D
Jasně, každá píka se hodí.  >:D

Thrawn

#115
Družina je z větší části připravena, momentálně se shromažďuje na spojeneckém hradu Königsberg, viz foto.



EDIT: Aktuálně je to 10 jezdců, 11 lučištníků a 20 zbrojnošů. Skupina se ještě rozroste o několik bojovníků.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Citace od: Aki kdy 10.05.2013, 03:29:46
Citace od: Thrawn kdy 09.05.2013, 22:09:21
V případě potřeby mohu oslabit rodinné sídlo a družinu posílit. >:D
Jasně, každá píka se hodí.  >:D

Btw., je velikost družiny nějak početně omezena?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Aki

Ne, není. Pan Hynek už shromáždil pod svou korouhví přibližně 170 kopí...  8)

linhi

A pan Přibík ma priblizne 100 zbrojencu..

Thrawn

Tak to bude balada o slavném konci pana Přibíka  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.