Pirates expozice pro Lipno ?

Založil Aki, 21.10.2012, 09:40:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Napadlo mne, když se tak hezky rozjel projekt středověkého města pro výstavu Lipno 2013, zda někdo nechystá i nějakou expozici věnovanou tématu Pirates? Ne že bych měl síly a kostky stavět něco dalšího obřího. Jen tu mám (zatím ještě silně rozestavěnou) lodičku a říkal jsem si, že kdyby na tom byl někdo minimálně stejně, že by z toho mohla být alespoň pěkná námořní bitva.

peki

Šipka něco plánuje. Napadlo mne jestli by to nešlo třeba přes moře "napojit" na castle dioráma

Aki

Citace od: peki kdy 21.10.2012, 14:14:17
Napadlo mne jestli by to nešlo třeba přes moře "napojit" na castle dioráma
Přes moře určitě ne. Castle město je vnitrozemské. Jedině že by součástí pirátské expozice byla i nějaká pobřežní pevnost a pokračovala by třeba nějakým lesem do minulosti.

šipka

#3
Zatím dodělávám kocábku, pirátskou a mám v úmyslu udělat ostrov, kde budou piráti ukrývat poklad nebo, větší varianta bude útok na město. Popřípadě, pokud to stihnu, další věc je  nějaký výjev z napoleonských válek. (figové patřící k různým jednotkám jsou již ready a je jich dost) Připojení se k něčemu se rozhodně nebráním. Varianta námořní bitky by byla dobrá ;) Bohužel jsem většinu lodí rozebral :'( K castle se to moc nehodí, holt jiná doba ;D

Aki

To zní dobře. Tak pokud nějak vymyslíš jak tu mojí loďku začlenit, tak budu rád.
Měla by to být dvoupalubová řadová loď z konce 18. století.  Až budou nějaké koukatelné fotky, tak je sem hodím.

peki

Citace od: Aki kdy 22.10.2012, 22:32:28
To zní dobře. Tak pokud nějak vymyslíš jak tu mojí loďku začlenit, tak budu rád.

Možná by se ještě někdo přídal s nějakým ostrovem lodí atd.

šipka

Citace od: Aki kdy 22.10.2012, 22:32:28
To zní dobře. Tak pokud nějak vymyslíš jak tu mojí loďku začlenit, tak budu rád.
Měla by to být dvoupalubová řadová loď z konce 18. století.  Až budou nějaké koukatelné fotky, tak je sem hodím.

Může být obchodní či rovnou vojenská a tím pádem by mohlo dojít ke střetu. V pozadí ostrov/pevnina. Pokud se ještě někdo přidá, mohla by to být pěkná námořní mela  ;D

William

Co se piratů týče, mohu půjčit téměř vše(oficiální sety).

peki

Citace od: William kdy 07.11.2012, 22:47:52
Co se piratů týče, mohu půjčit téměř vše(oficiální sety).

LP nějaké oficiální sety má, tady hledáme spíše někoho kdo by se připojil s MOC do dioramatu.

PepeSekcov

(-: mám dve obrovské lode MOC + jednu malú MOC (-;

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=32710.0

Som ochotný zapožičať moju flotilu za niekoľko peňazí (som nezamestnaný)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.531582913524846.143189.100000194253403&type=3

(-: pekný večer želám (-;
"PepeSekcov@azet.sk"

šipka

Má část  (A. 8 až 11) je téměř hotova (90%) a vystačil jsem si kupodivu sám  ;) takže další piráti jen do nové, neobsazené vitríny.  ;D