(vlastní) Most s věží.

Založil Aki, 19.02.2008, 13:42:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Pro nastávající výstavu v Brně mnozí z nás staví spoustu staveb. Ani já nemohu stát stranou a tak jsem vytvořil tuto stavbu pro velké castle diorama.
Vzhled řeky (snotem položené Bricky) je daný již stavbami C32, takže ten jsem jen dodržel a vzhledem k nedostatku čistě modrých bricků doplnil ještě o světle modré. Přijde mi to ale jako docela pěkné zpestření.

Most samotný je prakticky totéž co jsem stavěl již pro můj projekt Stráž. Mostní věž je pak inspirovaná jednou skutečnou věží a doplněná některými mými nápady určenými pro můj jiný budoucí projet.

Pokud to ještě stihnu, tak plánuji ještě tenhle díl o něco rozšířit.

JardaL

Čistý a elegantní.
MOC hezký, Aki.

J.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

matny

Aki zbožňujem tvoje veže, ktoré sú charakteristické pre svoj výrazovo čistý architektonický jazyk a zároveň atraktívne.
Každým ďalším MOCom rozvíjaš svoj inovačný potencionál.  8)

MwK

Bolo to tu už povedané ale aj tak :
Je to naozaj nádherne! :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Martin Samek

Jeden z mála výtvorů u kterých si dal stavitel záležet na propracovanosti,už to není takový ten "všechnosloh"ale už jsou to náznay románského a raně gotického slohu.
Vážně pěkná práce. :o
STAR WARS FOREVER !!!

otaznik

Velmi luxusní materiál, skvělé detaily a nápady.

Aki

Díky za pozitivní komentáře. Rozhodně to potěšilo a povzbudilo abych vyškrábal všechny zapadlé dílky a dal dohromady ještě malý kousek krajiny navazující na tenhle mostek.

Aki

V předu je středověký důl.

Aki

#8
V zadní části je pak roubený český statek fungující též jako hostinec.

MwK

 :o :o :o :D
To aby som aj ja začal "škrabať zapadnuté diely"...kto vie čo všetko nájdem... ::)
Ale akože inak...je to super! ;) >:D
PS: najviac ma dostalo to obilie,alebo čo to je na tej poslednej a predposlednej fotke...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Aki

jojo mělo by to být ještě nedozrálé obilí.. ;)

JardaL

Nemám teĎ před sebou ten flowchart celkovýho MOCu, ale copak má končit most tím stromem? Byť skvěle vyvedeným? Nemá ta cesta nějak někam pokračovat?
Ten důl dobrý, ale možná bych ho trochu odstínil zelení nebo nějakou terénní vlnou od těch budov - drobná skála postačí. Ale upřímně AKI,ty to určitě máš historicky nějak podložený, takže se už teď stydim.  :-[

ALe upozorňuju, že komentuju na základě těch fotek, tak možná to vidím špatně.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Aki

#12
Citace od: JardaL kdy 25.02.2008, 21:32:25
Nemám teĎ před sebou ten flowchart celkovýho MOCu, ale copak má končit most tím stromem? Byť skvěle vyvedeným? Nemá ta cesta nějak někam pokračovat?
Ten důl dobrý, ale možná bych ho trochu odstínil zelení nebo nějakou terénní vlnou od těch budov - drobná skála postačí. Ale upřímně AKI,ty to určitě máš historicky nějak podložený, takže se už teď stydim.  :-[

ALe upozorňuju, že komentuju na základě těch fotek, tak možná to vidím špatně.

Vidíš špatně - respektive nevidíš na těch fotkách vše.  :-*
Cesta pokračuje obloukem kolem stavení a směřuje k Linhiho hradu. Zakrývají jí právě ty stromy.  ;)
Areál dolu je oddělený palisádovým plotem. Víc už se tam nevlezlo. Není to sice úplně ideální pro presentaci, ale mám takový dojem, že některé spontánní doly, byly i uprostřed nějakého sídliště a právě to prolnutí jsem se snažil ukázat.

JardaL

Ach ano, omlouvám se AKI. Mea culpa.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

gearcs

Teda AKI, musím říct skvělá práce! :D :D :D