Zimní výloha 2023 (společný projekt)

Založil peki, 30.11.2022, 08:29:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

#330
Deinstalace 4.1.2024 hodinu ještě upřesním počítám že po 19:00 uvidíme.
část od šipky po Olroj včetně, potřebujeme:
dočasně uložit
zbavit sněhu (na střechách)

1) Bude nainstalováno na Václaváku, kde po konci ledna vystřídá ladovskou vesničku(uklidí igorus)

2) V létě jako celek na Lipno (tady bych zase potřeboval zimní variantu)

3) zimní výlohy 2024 mečí části např. olroj trhy týnský chrám opět na Václaváku, nebo jedna část orjor s domky druhá náměstí Týnský chrám (bez orloje).


Našel by se někdo kdo by si pohrál s jarním/letním životem před orlojem/radnicí pro instalci na Václaváku. Plocha která bbude k dispozici je již známe a nebude se výrazně lišit. Maximálně můžeme částečně narovnat uličku takže bude prostor i pře orlojem.na Vaclavakjpg.jpg

Daniel

Jako obvykle se do Prahy kvůli vložení/vyložení z krabice nepoženu ;D . Ale můj barák by měl být v pohodě na deinstalaci - prostě se jen dá na fólii, která snad zůstala v krabici, a vloží se do krabice (Igorusův způsob ukládání ;)

Citace od: peki kdy 12.12.2023, 10:35:08zbavit sněhu (na střechách)


Sníh na střeše tam mám nacvaknutý na pár studech a tudíž odsněžení/zasněžení je otázka asi minuty. Jen prosím při odsněžování si udělejte foto na střechu aby se na Lipně zase dobře zasněžovalo.

Hardegon

S uklízením to mám jako Dan. Stačí dát do původní krabice.

Odsněžování ale v původním projektu nebylo. Nemam tam sněhu mnoho, ale jeho uklizením tam zvniknou díry, které bude potřeba dostavět.

peki

Citace od: Hardegon kdy 12.12.2023, 13:07:54S uklízením to mám jako Dan. Stačí dát do původní krabice.

Odsněžování ale v původním projektu nebylo. Nemam tam sněhu mnoho, ale jeho uklizením tam zvniknou díry, které bude potřeba dostavět.
část od trhů se neodněžuje

Pool

Pokud mne vyloženě něco pak mimořádně neskolí, tak počítám, že bych dorazil na deinstalaci. Odsněžení uvidím, jestli si ho nebudu muset vzít i domů, v nejhorším bych ho pak dodal na instalaci na Václaváku.

peki

Deinstalace je od 18:00

Napište prosím kdo přijede:

povinně (mají krabice)
peki
MilanV
Igorus

Jsem domluvený s Ryxe /Tynský Chrám)


Dále je domluveno že projekt vystavíme na výstavě v Praze (skywalker) je to potřeba zorganizovat kdo se toho ujme?

Trhy a vše od Orloje by se ideálně mohlo rovnou posunout k někomu (skywalker?) kdo bude na instalaci výstavy a Praha/okolí

Část od Šipky po Orloj je potřeba odsněžit, bude začátkem ledna vystavena na Václaváku.
Šipka chce dovést modul (po peki) aby udělal lepší krabici.

Pool

Plha se hlásí ::) , budu muset svůj dům stáhnout na odsněžení.

peki

Připomínám dnešní deinstalaci od 18:00

peki

Pro info
1) staromák je připraven na sobotní akci v Praze (připomínám těm co mají modul u sebe a budou na výstavě o víkendu) vezměte modul s sebou :)
fantastické kostky Praha 2024

2) posunul se termín instalace pro Lego (Praha výloha Václavák) na konec února. Staromák by mohl tedy i na akci do Jičína pokud:
- by byl zájem u organizátora (Dany)
- našel by se někdo (i více lidí) kdo by zajistil transport a instalaci/deinstalaci

3) koncem února instalace na delší dobu v Praze (řeší peki)
4) v létě pak instalace na Lipně (řeší peki)

Zatím předběžně domluveno říjen listopad 1/2 trhy týnský chrám zimní výloha v Praze (Václavák) 1/2 orloj domy možná další zimní výloha v Praze.

peki

Doplnil jsme na začátek vlákna "Kroniku" instalace společného projektu. Cílem je:
- poskytnout info o tom co se s projektem plánuje (cílem je maximálně využít možnost projekt vystavovat)
- jednoduché info pro výrobu potištěných kostiček (ještě doplním o počet a jmenný seznam účastníků společného projektu


milanv

Citace od: peki kdy 29.01.2024, 14:46:35Doplnil jsme na začátek vlákna "Kroniku" instalace společného projektu. Cílem je:
- poskytnout info o tom co se s projektem plánuje (cílem je maximálně využít možnost projekt vystavovat)
- jednoduché info pro výrobu potištěných kostiček (ještě doplním o počet a jmenný seznam účastníků společného projektu
Peki, za tiskaře kostiček hlásím: SUPER práce! :)
Pán na Žlutém hradě