SKAERBAEK Fanweekend 2018

Založil Igorus, 13.10.2017, 14:34:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Já taky, ale obávám se, že to bude totálně přeplněný, nebo se pletu ?

peki

Citace od: Chairudo kdy 24.09.2018, 09:44:21

Má někdo zájem o prohlídku továrny?
Taky bych šel. Je jiná než na kladně.

danyboy


Chairudo

Tak hned při příchodu na informacích zjistíme a přihlásíme se.
Místo balení jako na Kladně bychom mohli vidět výrobu kostek což si myslím bude super  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

skywalker007


Robkteryten


Tomik

Já tam byl loni, takže nechám místo ostatním.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peter

#217
Citace od: Chairudo kdy 24.09.2018, 09:44:21
Citace od: peter kdy 24.09.2018, 08:28:27
Předpokládám, že většina z vás plánuje ve čtvrtek strávit den v LEGO House. Máte nějaký plán, kdy dorazíte, případně kdy se k vám mohu přidat?

Přidat kam?

Přidat se k Vám a s Vámi si hrát ::) Nebo to nemáte v plánu?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robbed

Citace od: peter kdy 24.09.2018, 19:50:29

Přidat se k Vám a s Vámi si hrát ::) Nebo to nemáte v plánu?

Však tam plánujeme být celou dobu (alespoň já) - od 9 do 17:30. Spíš i dřív kvůli frontě na vstup do továrny.

Bruno


Jezevec

První várka fotek je na facebook stránce, skupině a instagramu. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peter

#221
Dnes byl zveřejněn první videosestřih z právě proběhnuvší akce AFOL víkend ve Skaerbaeku 2018. Níže se tak můžete podívat na alespoň malou část toho, co zde bylo možné také spatřit.

VIDEO:
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jezevec

Vzít si ty žlutý trička byl vážně dost dobrý nápad, byli jste výrazní a na fotkách těžko přehlédnutelní. Sláva tomu, kdo vymyslel tuhle barvu.
Na instagramu jsem viděl hromadnou fotku týmu Kostek s terminátorem už několikrát. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Robbed

Výlet to byl naprosto parádní, díky moc za organizaci!  :o 8)

@peter: super video upoutávka pro lidi, co nebyli na výstavě!

@jezevec: jo, žlutá byla nejvíc vidět, a těch pár dalších lidí, co měli taky žluté triko, nám akorát přidávalo na "objemu". Někdo mi i říkal, že si myslí, že jsme tam byli hned po Dánech nejpočetnější skupina, pokud vím, bylo nás 24. Přestože třeba Australanů tam bylo údajně 26, ale potkal jsem jen 2.

peki

Citace od: Jezevec kdy 02.10.2018, 22:11:27
Vzít si ty žlutý trička byl vážně dost dobrý nápad...

Žlutou nosím hodně já. Z původních trik. Právě proto že je taková křiklavá a na akci, při organizaci je dobře vidět. Tahle žlutá byla ještě svítivější. Určitě bych pro příští akce doporučil:
1) jednotnou barvu
2) volil nějakou výraznou, která je dobře vidět.

Sepíšu ještě nějaké hlášení. Každopádně akce je to opravdu perfektní a díky partě která od nás jela byla a doufám vždy bude pohoda a paráda i mimo výstavu. Říkám to proto, že rok uteče jako nic. Pokud tedy přemýšlíte jestli se zúčastnít příště, tak není co řešit, prostě 11 z 10 AFOLů akci doporučuje   >:D

Otázkou je s píše s čím, aby to dávalo smysl. Podle mne (návrh) se dá těžiště posunout do společných projektů. Strašidelný hrad by mohl být pěkný. Město friends si také našlo své obdivovatele. Takže i osadníci by mohli zaujmout.

Je ale potřeba si uvědomit, že pokud to budeme organizovat takto jako zájezd, kdy nás jede okolo 20, je potřeba mít od začátku na paměti logistiku akce aby to bylo vždy na pohodu. U modelů nebo modulů je potřeba dopředu přemýšlet o balení a manipulaci s bednou/krabicí.   

jerzeeg

Citace od: peter kdy 01.10.2018, 12:18:06
Dnes byl zveřejněn první videosestřih z právě proběhnuvší akce AFOL víkend ve Skaerbaeku 2018.
...
Zda se mi to, nebo se vse musi hybat, blikat a svitit, aby to melo sanci na uspech ?  :)

peki

Citace od: jerzeeg kdy 03.10.2018, 12:47:24
Zda se mi to, nebo se vse musi hybat, blikat a svitit, aby to melo sanci na uspech ?  :)
Tak u této akce je to trend. ALe i u mikro města se lidé zastavovali, natahovali ruce a ukazovali si na nějakou stavbu, která je zaujala.  U terminátora se fotilo hodně lidí i když mu na začátku nesvítili oči. Rosvícení proběhlo až po nákupu 9V Lego drátu a zapůjčení trafa.

peki

Já jsem si třeba hodně užíval takové ty "malé" ale propracované modely. Těch tam také bylo mnoho.

peter

Citace od: jerzeeg kdy 03.10.2018, 12:47:24
Citace od: peter kdy 01.10.2018, 12:18:06
Dnes byl zveřejněn první videosestřih z právě proběhnuvší akce AFOL víkend ve Skaerbaeku 2018.
...
Zda se mi to, nebo se vse musi hybat, blikat a svitit, aby to melo sanci na uspech ?  :)
U mne to je spíše způsobeno tím, že akčnější věci jsou pro video lepší než statické modely. Ostatně ani tak jsem nepoužil všechny, které jsem natočil. Kdybych měl ještě použít do videa i fotky statických, nebo jen "průlety" nad stolem, tak by video narostlo určitě k půlhodině a možná ještě víc a to si myslím, že už je hodně.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

JardaL

#229
Citace od: peki kdy 03.10.2018, 12:58:31
Citace od: jerzeeg kdy 03.10.2018, 12:47:24
Zda se mi to, nebo se vse musi hybat, blikat a svitit, aby to melo sanci na uspech ?  :)
Tak u této akce je to trend. ALe i u mikro města se lidé zastavovali, natahovali ruce a ukazovali si na nějakou stavbu, která je zaujala.  U terminátora se fotilo hodně lidí i když mu na začátku nesvítili oči. Rosvícení proběhlo až po nákupu 9V Lego drátu a zapůjčení trafa.
Za sebe si také myslím, že to co se hýbe, svítí, hraje,  ... zaujme z principu prvoplánově...  prostě to upoutá pozornost a stejně tak je to atraktivnější pro záznam na kameře...   ale skutečný gurmánský zážitek (podobně jako v hall of fame nahoře v Lego House) jsou ty naprosto k dokonalosti dotažené věci .. jako od Jonasse Kramma,  Johannese Haimanna, Marcina Zbikowskiho, Petera, toho autora jehož MOCsy postnul Peki ... a dalších a dalších..
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Jezevec

Souhlasí následující rozdělení toho co bylo ve Skaerbaeku?

1) Olomouc:
Project friends
Micropolis Brixity
Horská dráha
Ruské kolo
Aztécké diorama

2) Pardubice:
Blacktron základna
Mtron základna
Vasykovy lodě a modely
Festival
Loupežníci
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.


peki

Prosím o 2 věci:
1) Vasyk náklady na dopravu
2) kam a kolik poslat za 2 trika s límečkem, nemohu  najít ten správný mail.
dík

Bruno

Kdyby jste se chtěl něko juknout jak to v kostce proběhlo, tak tady je link ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=YMWJTyjot-g


Bruno

A ještě díky všem zúčastněným. Byla to super jízda! Ani se nechtělo moc domu :-)

Chairudo

Byla to paráda, jak se prohrabu věcmi z akcí postnu fotečky a videa :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

samy405

Díky za super akci !!! Jsem rád, že jsem se mohl podívat s Vámi na akci kde bych se jinak nedostal :) Navíc jsem rád, že jsem mohl přispět drobností do společného projektu :) Byla to výzva :)

Igorus

Citace od: samy405 kdy 15.10.2018, 19:24:25
Díky za super akci !!! Jsem rád, že jsem se mohl podívat s Vámi na akci kde bych se jinak nedostal :) Navíc jsem rád, že jsem mohl přispět drobností do společného projektu :) Byla to výzva :)

Což mi připomíná, strom byl povedený a prosím o zveřejnění jeho fotek v Town tématu :)

samy405

Citace od: Igorus kdy 16.10.2018, 09:53:11
Citace od: samy405 kdy 15.10.2018, 19:24:25
Díky za super akci !!! Jsem rád, že jsem se mohl podívat s Vámi na akci kde bych se jinak nedostal :) Navíc jsem rád, že jsem mohl přispět drobností do společného projektu :) Byla to výzva :)

Což mi připomíná, strom byl povedený a prosím o zveřejnění jeho fotek v Town tématu :)

ooo :) děkuji :) můžete prosím někdo zveřejnit ? (nevím jak se to na fóru dělá :( )

Jezevec

Facebook to taky zajímá. Jaký strom? ;)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.