(Vlastný) Incom T-16...

Založil MwK, 29.11.2006, 15:55:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Tak zas po nejakom čase som si postavil,podla mňa dokonalý výtvor ktorým sa musím pochváliť... 8)
Tento krát je to T-16...
Na T-16ku som nepoužil skoro vôbec nič z pôvodnej.Teda je od základu úplne iná,väčšia,krajšia(to posúďte vy ::)),lepšia,reálnejšia...
Proste dal som do toho celý svoj um a talent!
Ako predloha my poslúžila fotka v obrazkovom slovníku EP 4,5,6 a kartička z SW hry TCG(trading card game 8)).
Čiže ak vám tie miny dela nesedia tak si povedzte že sú z iného modelu ako mal Luke Skywalker...
Tak čo?Pochválite ma? ;D ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Mtron

opravdu chceš slyšet verdikt?

ehm T-16 pěkný název...... no co říct dál nevypadá to špatně, ale něco jí chybí. Myslím kryt kokpitu a nějaký ten detail na křídlu jako ... označení by to ještě sneslo  ;). Myslím, že umíš víc. ::) :P
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

J_BOB

#2
Citace od: Mtron kdy 29.11.2006, 16:16:30
opravdu chceš slyšet verdikt?

ehm T-16 pěkný název...... no co říct dál nevypadá to špatně, ale něco jí chybí. Myslím kryt kokpitu a nějaký ten detail na křídlu jako ... označení by to ještě sneslo  ;). Myslím, že umíš víc. ::) :P
myslím si, že táto T-16 vyzerá verne k originálu, ako to pri danej mierke šlo :) a určite je ovela krajšia a autentickejšia ako tá od lega  >:D
snaď sa mi ju podarí uzrieť na živo, skôr ako ju rozflákaš a spravíš dačo iné  >:D ;)
Verdikt: fakt sa mi páči  ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

Citace od: Mtron kdy 29.11.2006, 16:16:30
opravdu chceš slyšet verdikt?

ehm T-16 pěkný název...... no co říct dál nevypadá to špatně, ale něco jí chybí. Myslím kryt kokpitu a nějaký ten detail na křídlu jako ... označení by to ještě sneslo  ;). Myslím, že umíš víc. ::) :P
Dik! ::)
Inak k tým označeniam...Chýba tam jedine drak ktorý je zakomponovaný v stojane.(tam by sa nedal dat+keby som tam dal nejaky nevhodný Brick by to bolo nevkusné! :P)
A jedna červená čiarka na krádle...No aleked nieje drak...tak ani čiarka! ;D

Citace od: J_BOB kdy 29.11.2006, 17:19:55
Citace od: Mtron kdy 29.11.2006, 16:16:30
opravdu chceš slyšet verdikt?

ehm T-16 pěkný název...... no co říct dál nevypadá to špatně, ale něco jí chybí. Myslím kryt kokpitu a nějaký ten detail na křídlu jako ... označení by to ještě sneslo  ;). Myslím, že umíš víc. ::) :P
myslím si, že táto T-16 vyzerá verne k originálu, ako to pri danej mierke šlo :) a určite je ovela krajšia a autentickejšia ako tá od lega  >:D
snaď sa mi ju podarí uzrieť na živo, skôr ako ju rozflákaš a spravíš dačo iné  >:D ;)
Verdikt: fakt sa mi páči  ;D
Fakt dakujem! 8)
Som rád že máš otvorené oči... >:D >:D
Mimochodom do 9.12.2006 kedy prideš vydrží na 100percent... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

buf91

No už dlouho si říkám, že by byla T-16ka id LEGA potřeba přestavit. A takhle nějak bych si to představoval.:)
Můj blog... http://buf91.blog.cz

MwK

Citace od: buf91 kdy 01.12.2006, 17:10:05
No už dlouho si říkám, že by byla T-16ka id LEGA potřeba přestavit. A takhle nějak bych si to představoval.:)

:-* :-* :-*
Dakujem za pochvalu! ;D
No a čo ti branilo postavit ju???Skús to!
Pretože aj ja som dlho váhal...no a pozri ako vyzerá! ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

JnQ


MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...