(vlastní) Imperial star destroyer

Založil komluk, 08.11.2014, 17:49:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

komluk

UPDATE

Nakonec jsem se hecl a nechal si model profesionálně nafotit. Plné rozlišení fotek a další viz: https://www.flickr.com/photos/89966977@N03



Thrawn

Tohle bych chtěl vidět naživo  :o

Moc pěkné!
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Zichi

Tak to je bomba! Jsem si celou dobu myslel, že se jedná o model. Ty dílky jsou v té stavbě fakt super zapasované. Skvělé dílko!  :o

phoenicis

Pri tej mierke mi trošku chýbajú niektoré detaily (napr. ostreľovacie veže po bokoch), ale ináč to pôsobí veľmi elegantným uhladeným dojmom. Klobúk dole. Fakt super práca ;)

tomaslambo

Také se přidávám k obdivovatelům a klaním se. Jediné co mi přijde trochu škoda je právě ta zmiňovaná uhlazenost, všechny ty velké vytilované plochy na mne působí hodně chudě, tak jakoby sterilně. Třeba by pomohlo sem tam nějaký ten vyčnívající stud nebo nějaké vyvýšení, aby to trochu rozbilo ty velké plochy. Ale jinak opravdu nádherná práce 

Luky1987

Za sebe bych poprosil o trošku bližší foto v plném rozlišení, je to foceno pouze celé a ještě dost neostře.
Vypadá to parádně, ale z takové fotky to nelze plně ocenit ;)

peter

Furt si říkám co mi to jen připomíná. Už to mám. Stylem a některými technikami mi to velmi připomíná tento projekt ISD. Nebyl tento projekt i tvojí inspirací?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

komluk

#7
Citace od: peter kdy 10.11.2014, 11:49:18
Furt si říkám co mi to jen připomíná. Už to mám. Stylem a některými technikami mi to velmi připomíná tento projekt ISD. Nebyl tento projekt i tvojí inspirací?

Jo jasně bylo, nicméně konstrukčně jsem nakonec musel řešil model úplně jinak...

Měch

Normálně se držím svojí sekce, ale tohle musím pochválit. Opravdu to působí jako model a ne jako Lego. Taky bych rád viděl víc fotek, třeba i jenom detaily.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Hacislav

Pěkná práce!
Nechat si to nafotit v ateliéru, když už do toho člověk investuje takového času/práce a peněz taky schvaluji.
Tento kousek, bych rozhodně rád viděl na živo.

Nicméně
Citace od: tomaslambo kdy 10.11.2014, 09:47:40
Jediné co mi přijde trochu škoda je právě ta zmiňovaná uhlazenost, všechny ty velké vytilované plochy na mne působí hodně chudě, tak jakoby sterilně. Třeba by pomohlo sem tam nějaký ten vyčnívající stud nebo nějaké vyvýšení, aby to trochu rozbilo ty velké plochy. Ale jinak opravdu nádherná práce 
Pod toto bych se podepsal.
Jak se ty tile lesknou, tak to celý model malinko dehonestuje, až člověk s toho má krapet dojem plastového výlisku. Myslím si, že na živo to bude mít mnohem lepší WOW efekt.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

komluk

Citace od: malý Měch - Lord KRÁGL kdy 20.12.2014, 15:41:44
Normálně se držím svojí sekce, ale tohle musím pochválit. Opravdu to působí jako model a ne jako Lego. Taky bych rád viděl víc fotek, třeba i jenom detaily.

Díky, toho si velmi vážím! :)

Citace od: Hacislav link=topic=46095.msg212876#msg212876
date=1419091711

Pěkná práce!
Nechat si to nafotit v ateliéru, když už do toho člověk investuje takového času/práce a peněz taky schvaluji.
Tento kousek, bych rozhodně rád viděl na živo.

Pod toto bych se podepsal.
Jak se ty tile lesknou, tak to celý model malinko dehonestuje, až člověk s toho má krapet dojem plastového výlisku. Myslím si, že na živo to bude mít mnohem lepší WOW efekt.


Děkuju, no ono ta "uhlazenost" to byl právě můj záměr... Některým lidem se to líbí, některým ne. Mě se to třeba zrovna líbí  ;D ale chápu proč někomu ne.