(Vlastní) Dokovací stanice pro TIE fightery

Založil komluk, 28.05.2014, 16:47:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

komluk

Jednoduchá stavba, která vznikla pohráváním si s fantazií....

STARHAWK

Jednoduche a pekne. Trosku mi mozno kazia dojem study - mozno by to vypadalo krajsie s tiles.
Pridaj este nejaky pobehujuci personal pilotov, technikov, stormikov a velitelov aby ta sceneria bola zivsia.
Inak cool napad.

tomas.

Taky líbí, i s těma studama...
A ten personál (příp. pár vtípků) by tomu určitě prospěl ;) Vojáků i pilotů máš dost ne?

Kubos.cz

Super. Přímo jak z jedi knight : jedi academy  ;D

Thrawn

Mně se to líbí moc, je to vyvedené.

Měl bych jen jednu poznámku. Jako imperiálního pilota by mně silně znervózňovaly ty stromy tak blízko. Jako imperiálního stormtroopera taky, je to moc blízko terénu, odkud by ta rebelská špína mohla udělat přepad. Ale to jsou jen taktické připomínky, protože z hlediska stavby je to super  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

komluk

Díky za názory, rozhodně souhlasím s přidáním personálu a vojáků.  Ohledně nervózních imperiálních pilotů  ;D, bylo v plánu ohradit celou základu ,,plotem", nicméně potom by již vůbec nebyl žádný prostor pro vzlet. Jediné řešení, které mi teda dává smysl je udělat před základnou něco jako demilitarizovanou zónu a tu následně oplotit. Každopádně díky za podněť, rozhodně vyzkouším, jak tahle změna vypadá v reálu.