(vlastní) Stormtroopers on vacation

Založil tomas., 11.06.2013, 19:57:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tomas.

Aneb jen ti nejlepší dostanou dovolenou na zotavenou...  >:D

víc fotek 


Onehdá jsem narazil na zajímavý fotky "Stormtrooperů" na dovolený (viz tady, resp. zde).

Nápad se mi moc líbil a hned jsem začal dumat, jak by mohli moji Stormíci trávit dovolenou...
Možností je opravdu nespočet; pro začátek jsem vybral scénky z letní dovči u vody, přičemž bych rád časem udělal další.

Pokud byste měli chuť taky něco na toto téma postavit, tak neváhejte a ukažte to v tomto vlákně.  ;)
Jedinou podmínkou je, aby v MOCu byl alespoň jeden Stormtrooper na dovolený (nejlépe běžný minifig pouze s helmou Stormtroopera).

danyboy

Hlavně se do chlapců nenavážejte. Si taky můžou někdy užít.
Víte co to je pracovat pro Impérium! ;)

komluk

A člověk by řekl, že když jim hned 2x vybouchne Hvězda smrti, tak budou mít dovolený zakázány do konce života. Jo no, prostě práce u Impéria.... ;D

DarkDrago

Docela jsem se pobavil.

Právě při těchto fotkách se mi vybavil kámoš jak říká, že hrál ve SW vojáka Impéria. Fakt nekecám. Můžete ho vidět poskakovat okolo Pražského hradu v upoutávce pro Novu na SW  ;D
Tím jsem chtěl naznačit, že by nebylo taky na škodu udělat pár fotek Stormtrooperů u památek z lega a dalších, jak se tam fotí, že tam byli (to je taky součástí dovolení).

Hned musím pokoumat, jak se z pár kostiček udělat slušné diorama s (středověkými) rytíři Impéria.
Dračí páni s mocí ohně...

tomas.

Při rozebírání 8097 mi padl do oka tento díl a hned mě napadlo, že by se hodil na bazének, výřivku...

KaPr


komluk

 ;D Co dodat? Stormtroopeři se prostě maj!

tomas.

Citace od: KaPr kdy 21.08.2014, 12:33:18
Tý cloni sú super  :o

Tak šup - pošli taky Stormy na dovolenou a dej sem fotku...  ;D