(vlastní) U Sarlacca

Založil tomas., 03.02.2013, 15:35:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tomas.

Křoví k 9496.

víc fotek 

Colonel32

Já chápu že Lego k tomu svádí (jako když holky postavily želvu a pyramidovým krunýřem), ale ta hranatá díra je fakt tak velký stavitelský fail, že to přebíjí vše ostatní.

Futurion

Něco pro inspiraci, jak by měla Sarlaccova jáma vypadat http://pinlac.com/LegoBobaFettEscapesSarlacc.html

tomas.

S tou hranatostí to je pravda uf, to se musí zakulatit.
A v tom odkazu to podle mě ale taky není ideální - není to moc strmý...

Futurion


phoenicis

Trošku hranaté, ale ináč podľa mňa super  ;)

tomas.

Citace od: Futurion kdy 03.02.2013, 19:59:47
Strmý to vůbec být nemusí.  Sarlacc v SWTOR na Tatooinu.
Jasně, je jich víc. Ten, co jsi uvedl, ale není z filmu, v tý scéně je to poměrně strmý...

Citace od: phoenicis kdy 03.02.2013, 20:15:03
Trošku hranaté, ale ináč podľa mňa super  ;)
Zkusim to předělat, resp. úplně znova... Dík  ;)

Futurion

#7
Mohlo silně zafoukat a ze strmý jámy může být +- rovinka, přeci jen to jen písečná duna  ;D Jinak mně se to líbí. Chystám se taky na nějaké moc ze SW, jsem začátečník, takže obdivuju cokoli už zrealizovanýho.

Icewalker

Ta hranatost nic moc, ale jinak se mi líbí takovéto "rozšíření" ofic. sady. Snad jen bych ještě přidal pár chapadel, ten ofiko sarlacc je trochu odfláknutý ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

jvucka

Set 9496 Desert Skiff má nádherný český text:

LEGO Star Wars 9496 Pouštní mobil
Stavebnice Lego Star Wars je určena všem fandům této legendární série. Přeneste se do mezihvězdného prostoru a pomozte svým hrdinům zvítězit. Ve svých rukou držíte osud Luka, který uniká před známým lovcem hlav Bobym Fettem. S Vaší pomocí může ve svém rychlém skifu přeletět nad jámou Sarlacc Pit a dostat se do bezpečí. Může se stát, že na své strastiplné cestě bude muset přejít po lávce, aby byl zachráněn. Ještě že po jeho boku stojí jeho věrný přítel. Lando Carlissian. Součástí této sady jsou i čtyři minifigurky: Luke Skywalker, Lando Calrissian, Boby Fett a Kithaba. Stavebnice Lego rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost dětí a řadí se mezi jednu z neoblíbenějších dětských her.

Obávám se, že čestinu nerozvíjí.  ::)

Futurion

Citace od: jvucka kdy 04.03.2013, 22:33:31
Set 9496 Desert Skiff má nádherný český text:

LEGO Star Wars 9496 Pouštní mobil
Stavebnice Lego Star Wars je určena všem fandům této legendární série. Přeneste se do mezihvězdného prostoru a pomozte svým hrdinům zvítězit. Ve svých rukou držíte osud Luka, který uniká před známým lovcem hlav Bobym Fettem. S Vaší pomocí může ve svém rychlém skifu přeletět nad jámou Sarlacc Pit a dostat se do bezpečí. Může se stát, že na své strastiplné cestě bude muset přejít po lávce, aby byl zachráněn. Ještě že po jeho boku stojí jeho věrný přítel. Lando Carlissian. Součástí této sady jsou i čtyři minifigurky: Luke Skywalker, Lando Calrissian, Boby Fett a Kithaba. Stavebnice Lego rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost dětí a řadí se mezi jednu z neoblíbenějších dětských her.

Obávám se, že čestinu nerozvíjí.  ::)

Šílený. Faktograficky i slohově úplně mimo. Lepší výsledek by snad vypadl i z Google Translatoru  ::)

tomas.

V květnu předěláno, přes léto se na to prášilo na Lipně a teď jsem se konečně dostal k nafocení...
Mezitím jsem pořídil ještě jeden desert skiff  ;)
O zbytek pouště na Lipně se postaral Kubos.cz

víc fotek 


Icewalker

Takto je to opravdu lepší. A dva skiffy tomu dodávají pěkný punc filmu.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr