(cizí) Invisible Hand

Založil Robbed, 05.09.2009, 17:49:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed


Allconel

Vskutku prekrásne, niečo čo dodať ... tie detaily. sprvu sa mi zdala byť trochu prikrátka ale to bude jej mohutnosťou  :o :o :o

B.A.X.O

star wars rulezz

nesquick

Když jsem to uviděl myslel jsem že to je teprve předloha , ale potom jsem zjistil že to je z lega  :o Úžasný!

stomcova

Srovnání proporcí Invisible Handu s Venatorem na tom odkazu je také úžasné.
:P ::)
Batman, forever...

rukay

Je to vážně povedený. Prvně jsem si myslel, že je moc kraťounká, ale pak jsem se kouknul na http://starwars.wikia.com/wiki/Invisible_Hand wookiepedii a je přesně taková jak má být. :o
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Věšák

Je to úžasný,
člověk by neřek, že to má bejt krátký...zvlášť, když mu trvá bůhví jak dlouho, než to v battlefrontu přeletí ;D

rukay

#7
Jsem vlastníkem knihy STAR WARS epizoda 3 neuvěřitelné pohledy a tak bych rád přidal k Invisible Hand několik údajů. Doufám, že to nebude příliš OT.
   Projekt a výroba: Dobrovolníci svobodného Dacu, Pammantské doky
   Typ: upravená víceúčelová transportní loď/křižník třídy Providence
   Rozměry: délka 1088m, šířka 198m, výška 347m
   Pohon: 4 radiální iontonové motory Nubian Creveld-4
   Nejvyšší zrychlení ve volném vesmíru: 2500G
   Max. rychlost v atmosféře: 2000km/h
   Hypermotor: dolet - 40 000 světelných let
   Posádka: 600 až 1,5 milionu droidů
   Zbraně: 14 čtyřhlavňová turbolaserová děla o celkové síle 140 Richterovy stupnice, 34 laserových dvojčat, 2 iontonová děla, 12 iontonových děl bodové obrany, 102 komor protonových torpéd
   Množství strojů na palubě: 120 trojstíhaček, 120 supích droidů, 160 MTT 280 různých vozidel

Rád bych také ještě dodal, že byly vyrobeny dvě naprosto stejné lodě: Neviditelná ruka a Jasný hlas. Pro zmatení nepřátel, je generál Greavuse neustále střídá a prohazuje. Je možné, že se tedy díváme na druhou loď - tedy Jasný hlas.
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Darth Giovanni

No tak to je ÚŽASNÉ! Také jsem si myslel, že je to předloha, ale po pár vteřinách jsem zpozoroval Lego dílky. Tohle by se mohlo prodávat!
Darth Giovanni

Hardegon

Citace od: Darth Giovanni kdy 28.09.2009, 14:10:53
No tak to je ÚŽASNÉ! Také jsem si myslel, že je to předloha, ale po pár vteřinách jsem zpozoroval Lego dílky. Tohle by se mohlo prodávat!

>:D To by se celé Kostky museli složit a stejně bychom to nezaplatili...