(Vlastné) Armádky...

Založil MwK, 29.03.2009, 21:53:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Tak som mal dneska troška času a skompletizoval som armády Republiky a Rebelov...
Ak mám pravdu povedať,myslel som že som na tom lepšie. :-[
Ale snáď mi nabudúce vydá a budem mať čas aj na droidov... ;D
(a snáď mi ešte niečo pribudne :P)
(+ Impérium som nefotil,popri Darthovi sa hambím :-[)


Takže na prvých dvoch fotkách je armáda Republiky z obdobia medzi EP II a III,presnejšie už po "vyfasovaní" nových brnení.
Celkoví počet 54 vojakov.
Delím ju na štyri časti a to oddiel napravo za žltým komandérom (obsahuje kapitánov,snajperov,jedného rakeťáka a obyčajných vojakov),oddiel v strede za žltým komandérom (takí istý ako prvý) a zatiaľ takzvanú ochranku pre pilotov a samotných pilotov.
Potom tam ostali ešte traja vojaci,ktorý sú samostatná skupina,dvaja generáli a jeden strelec s delom. (delo môj výtvor ;D )


Na tretej a štvrtej fotke je tiež armáda Republiky z obdobia medzi EP II a EP III ale presnejšie z nového CW seriálu,čiže ešte staré brnenie ale nové minifigy...
Počet vojakov ak nerátam Jediov je 24 respektíve 25.
Táto mini armádka je vpodstate všetko čo dokážem nacpať do môjho upraveného Gunshipu.
Áno všetko sa tam vôjde a obsahuje to normálnych vojakov,pilotov Gunshipu,špeciálne komando pod velením Codyho,ďalej kapitána Rexa,komandéra Foxa,jedného admirála a jeho jedného ochrankára.
Ďalej v Gunshipe vozím aj vyfotených Jediov,ktorých spoznáte až na toho v pravo,to som v SW svete stelesnený ja,v špecialnej čiernej úprave z dvoma špeciálnymi vojakmi... ;D
(podotýkam na fotke nemám všetkých vojakov,nerozbaloval som MISBi kôli foteniu,a takisto zatiaľ vlatním iba jeden BP,takže všetko je z veľkých setov a dúfam že sa to rozrastie ;) + nechcel som tam dávať duplicitne Codyho a ostatních,nevyzeralo by to dobre)


Na piatej a šiestej fotke je moja zatiaľ nie veľmi početná skôr skupina než armáda Rebelov.
"Skupinka" obsahuje dvoch veliteľov,snajperský oddiel a normálny oddiel.
V každom prípade pod správnym velením vedia nepriateľovi zavariť,takže pozor Darth... >:D ;D


Tak teda ako?Aj keď toho nemám tak veľa,myslím že je to pekné... :-*
A viem,zišla by sa základňa a tak,ale nato treba viac času... :P

PS:
Ak sa Vám to zdá troška infantilné,nevadí,mal som chuť sa dneska zahrať. ;D ;D

EDIT:
Teraz mi to došlo,áno,tá posledná podložka je zaprášená,Mea Culpa... :-X
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Darth

"siréna"
Všichni vojáci Imperiálních sil nastoupit, opakuji, toto není cvičení.
Bude následovat target practice na živé cíle.

Džejkob

Opravdu hodně slušná armáda :o. Darth by se měl fakt připravit.. ;D
Jinak vyfotil bys ten upravený gunship? docela mě zajímá, jak do toho ty vojáky nacpeš ;)
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

MwK

Citace od: Darth kdy 30.03.2009, 09:17:47
"siréna"
Všichni vojáci Imperiálních sil nastoupit, opakuji, toto není cvičení.
Bude následovat target practice na živé cíle.
>:D

Citace od: bambus kdy 30.03.2009, 17:08:08
Opravdu hodně slušná armáda :o. Darth by se měl fakt připravit.. ;D
Jinak vyfotil bys ten upravený gunship? docela mě zajímá, jak do toho ty vojáky nacpeš ;)
Ďakujem... :)
A môžem ti ho vyfotiť,ale najbližšie to vidím až na zajtra.
Musím ho dať dokopy,lebo som mu dával novú malovku,takže krídla a zbrane sú momentálne dole... ;)
A samozrejme musím tam nacpať ešte všetky tie figurky,ale ako som to tak minule počítal,okrem všetkých figov na fotke som tam mal ešte nejaké miesto navyše. ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

rukay

To je vážně slušný...hlavně, když máš tolik klonovaných vojáků a tolik vojáků rebelů proti imperiu, tak si nedokážu představit, kolik máš panáčků+drojdů atd. celkem!!? To už tahle armáda by zaválcovala všechny moje jednotky do země. :'(
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

B.A.X.O

Nič proti vynaliezavosti ale tí niektorí clone trooperi hrajúci všetkými možnými farbami :-\ to nie je nič pre mňa. Niektorím sa to hodí, ale napr. tí žltý zo žltými nohami a rukami no nie je to moc efektné, sorry. Takých som ešte nevidel, takže tipujem že ide o vlastnú predstavivosť...

aspoň že Clone trooprov z E II si nechal originálnych, tak sa mi páčia viac pretožú sú tak prirodzene sfarbený...ale necháp moje hodnotenie zle, je to podarená armádka:)
star wars rulezz

MwK

#6
Citace od: B.A.X.O kdy 31.03.2009, 18:31:04
Nič proti vynaliezavosti ale tí niektorí clone trooperi hrajúci všetkými možnými farbami :-\ to nie je nič pre mňa. Niektorím sa to hodí, ale napr. tí žltý zo žltými nohami a rukami no nie je to moc efektné, sorry. Takých som ešte nevidel, takže tipujem že ide o vlastnú predstavivosť...

aspoň že Clone trooprov z E II si nechal originálnych, tak sa mi páčia viac pretožú sú tak prirodzene sfarbený...ale necháp moje hodnotenie zle, je to podarená armádka:)
No ja som len narážal na týchto dvoch:
Žltý commandér Bly a jednoducho zelený trooper...
Jediná predstavivosť je ten čierny,a možno sčasti ten červený,inak nič...
A aj tých v z EP II som upravoval,pozri sa bližšie,hlavne tích čiernych a to Codyho komando. ;)
Ale "CK" je podľa reálnej predlohy,to jest oranžového sfarbenia.

Inak díky. ;)

For  rukay :
No droidov mám okolo 150,niesom si presne istý,ale tak nejak...
Tiež ďakujem. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

ass

Nechápu, jak můžeš na podložku vyskládávat figy a nevšimnout si, že jeden má nedocvaklou nohu.

MwK

Citace od: ass kdy 31.03.2009, 20:10:28
Nechápu, jak můžeš na podložku vyskládávat figy a nevšimnout si, že jeden má nedocvaklou nohu.
Ahá,ľavý žltý komandér... :P
Som ho už napravil,a teraz nevyzerá akokeby chcel ísť na záchod. ;D

Díky,za ehm,milé upozornenie.
A čím to je?Asi mojou prepracovanosťou (aj dnes som prišiel domov o 19:00 a to sa mám ešte učiť) alebo jednoducho nepozornosťou... :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Darth

#9
Rebelové mají zůstat zalezlí ve svých skrýších. Jakmile vystrčí nos a začnou se veřejně producírovat, provokují a tak se nediv, že vzbudí doposud spící sílu. Legie nejlepších bojovníků Impéria se vydávají na pochod potrestat tu rebelskou špínu.

http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/IMG_2078.jpg
http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/IMG_2079.jpg
http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/IMG_2080.jpg
http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/IMG_2081.jpg
http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/IMG_2082.jpg

MwK

For Darth:
Ou,ou,pesne pre toto som nefotil tých mojich +- 25 imperiálcov... :P
Fakt slušné! ;)
Myslím že budem musieť ešte zbrojiť,aby som v boji vydržal aspoň pať minút,alebo povolať Yodu. ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

ass

Citace od: MwK kdy 31.03.2009, 20:19:28
Díky,za ehm,milé upozornenie.
A čím to je?Asi mojou prepracovanosťou (aj dnes som prišiel domov o 19:00 a to sa mám ešte učiť) alebo jednoducho nepozornosťou... :P

No jo, sorry, já se na to prostě nemoh koukat.  ;D

MwK

Ako som bambusovi sľúbil,všetky figy z tretej a štvrtej fotky som do Gunshipu napchal...
Ale čo čert nechcel po prvej fotke mi došla baterka,takže asi až večer to sem pridám... ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Darth

Nacpeš do toho i moji armádku? Ale pro každého požaduju místo k sezení. Žádné štosování naležato jeden na druhého  ;D

MwK

Citace od: Darth kdy 06.04.2009, 11:33:05
Nacpeš do toho i moji armádku? Ale pro každého požaduju místo k sezení. Žádné štosování naležato jeden na druhého  ;D
Na tvoju armádku by som potreboval asi 10 Gunshipov... ;D
A k sedeniu?To je ťažké,pretože môj spôsob sa zakladá na tom že všetci stoja a čakajú na výsadok. ;)

A keď sme pri tom,tak od rána sa ešte stále nenabil... :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Darth Giovanni

 :o OMG! MwK má víc klonů než já(my,s bratrem;tuším že mi jich máme asi sedmnáct?), a o Darthovy se ani nezmiňuji! Napočítal jse mu dohromady 102 figurek( teda jestli umím počítat :D). Na Dartha by možn stačila letka ARC-Stosedmdesátek nebo V-devatenáctek možná s pomocí AV-čka a Gunshipu. Přeju hodně zdaru ve velké bitce( ale stejně tam pak přijde Yoda všecky je pozabíjí :D :D)
Darth Giovanni

Darth Giovanni

Překonáme aspoň někoho z LEGO Star Wars fóra??
Darth Giovanni

Džejkob

ve sbírání klonů asi mně určitě porazíš, ale kolik máš droidů? ;D
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

Darth

#18
Citace od: Darth Giovanni kdy 06.04.2009, 15:12:15
:o OMG! MwK má víc klonů než já(my,s bratrem;tuším že mi jich máme asi sedmnáct?), a o Darthovy se ani nezmiňuji! Napočítal jse mu dohromady 102 figurek( teda jestli umím počítat :D). Na Dartha by možn stačila letka ARC-Stosedmdesátek nebo V-devatenáctek možná s pomocí AV-čka a Gunshipu. Přeju hodně zdaru ve velké bitce( ale stejně tam pak přijde Yoda všecky je pozabíjí :D :D)

Mno, zjisti jsem že v Imperial Landing Craft jich ještě pár bude a ti co patří k modelům (AT-AT, snowtrooper z Falcona, Mos Eisley trooper, apod.) zůstali přibaleni k modelům. Jediní troopeři z modelů, co jsou v mé vyfocené armádce, jsou ti z Imperial Star Destroyeru, který jsem rozkouskoval na dílky.

Věšák

#19
Citace od: Darth Giovanni kdy 06.04.2009, 15:13:28
Překonáme aspoň někoho z LEGO Star Wars fóra??

Mě teda pravděpodobně jo....klonů mám jen 9
A když o tom tak uvažuju tak droidů taky :) (teda když nepočítám super battle droidy)
To by mohla bejt pěkná bitka jeden na jednoho :D

No ale zas mam xy jediů... :) tk ti si ty ostatní vojáky podaj ;)

MwK

Síce trošku oneskorene,ale ako som slúbil... :)
Môj precpaný Gunship. >:D


Všimnite si zmien v malovke,priestore pre vojakov a nakoniec na "zadku"...
A samozrejme neprehľiadnite poslednú fotku,je totižto ťažký sám osebe a keďže som mu pozmenil konštrukciu,treba s ním robiť opatrne,ale takto dopadne z metrovej výšky... :P

PS: Sú tam všetci z podložky... >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Darth Giovanni

#21
No, No, ten Gunship vypadá dost komicky :D. Já bych je tam nenacpal, ani kdybych se rozpětil  ;D
Darth Giovanni

Džejkob

Velice působivé. Já si ze začátku nemyslel že by to šlo tam nacpat do upravené verze, která by vypadala hezky . Ty jsi mi to MwK vyvrátil. Je to hezký
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

S.t.a.l.k.e.r.

Vyzerá to ako autobus z Dúbravky v rannej špičke.  ;D ;D ;D
Tiež sa mi nezdalo, že by to šlo, ale urobil si iné zmeny než som čakal. Priestor pod kokpitom pilotov by sa tiež dal využiť za predpokladu, že sa odtiaľ vymastí ten kontajner.

MwK

#24
Citace od: bambus kdy 07.04.2009, 15:10:56
Velice působivé. Já si ze začátku nemyslel že by to šlo tam nacpat do upravené verze, která by vypadala hezky . Ty jsi mi to MwK vyvrátil. Je to hezký
Ďakujem... :)
Bol to môj cieľ,dať tam primeraný počet vojakov a ponechať super dizajn.

For Stalker:
No pred bitkou ti je asi jedno či sa tlačíš... ;D
A áno,aj ten priestor by šiel zmeniť.Ale ja som ho nechal ako nejaké mobilné veliace stredisko. ;)

For Darth Giovanni:
Komicky až snáď nie,aj keď je pravda že je to ako MHD a ak by ho cestou zostrelili,tak nepriatelia by mali asi Vianoce... ;D


EDIT for ass:
Ak tam vidíš nejakú chybu,daj vedieť... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Věšák

No...je to impozantní :)
Akorát...možná sem se přehlíd, ale neměli by v těch bublinách na křídlech sedět střelci?
No a jak tak koukám tak tomu novýmu gunshipu scházej takový ty střelecký koule po stranách....

Sry že sem tak rejpavej :)

MwK

Citace od: Vesak kdy 07.04.2009, 16:57:02
No...je to impozantní :)
Akorát...možná sem se přehlíd, ale neměli by v těch bublinách na křídlech sedět střelci?
No a jak tak koukám tak tomu novýmu gunshipu scházej takový ty střelecký koule po stranách....

Sry že sem tak rejpavej :)
Ďakujem a niesi rýpaví,dá sa to aj objasniť... :)

Do tých "bublín" som nedal strelcov pretože všetky potrebné zbrane ovláda buď pilot alebo niekto v tej prednej časti.
Proste tento Gunship je len na rýchli presun zo základne poprípade z Venatoru do boja a vyžaduje len rýchli prílet,výsadok a odlet. ;)
A áno,tento noví tip ich nemá,namiesto toho je tam nádrž s bactov.

Ale ako tak rozmýšlam,niesom si istý či v novom CW vôbec nejaký Gunship mal tie postranné delá,zdá sa mi že boli iba vo filme a v hrách... ???
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Darth Giovanni

V tom novém Gunshipu je změna oproti tomu starému a tomu filmovému. Ten stárý měl toiž aspoň ty děla na bocích (někde pod druhým kokpitem), ale ta nová verze je nemá. Nevím, jestli je to tak i ve filmu (na detaily moc nekoukám), ale připadám mi to divné. a ve E II tam byli na křídlech ty "bublinové kokpity"(nevím, jak to líp nazvat), které jsou na obou setech (aspoň myslím), ve kterých má sedět klon (řekl bych buď normální,pilot nebo Gunner). Každopásně v LEGO SW: The Videogame v EII CH5(myslím) Gunship Cavalary a v tom posledním levelu EII tam byly ty Gunshipy strašně malý. Například v tý poslední animaci na Geonosis, jak tam padmé a ten klon  přiléta, se tam sotva vešli.

For MwK:
Mě to připadá legrační, protže se na sebe strašně mačkaj.  >:D
P.S: Slaví Droidi svátky(jako např. tvoje zmíněné Vánoce)?  ;D ;D
Darth Giovanni

Věšák

No hele...já vlastně nemám co říkat...ja ani jeden z těch dvou vydanejch gunshipů nemám :) ale částečně podle návodu sem si ten starší gunship postavil(a poupravil) z vlastních dílků :)
NO a ten má na stranách půlbubliny s namalovanejma dělama, a na křídlech taky(tam se ale nedá střelec posadit, protože sou jen jako náznaky)....a ve filmu(ep II) určitě ty bubliny postranách měl, jak je to v TCW nevim-neviděl sem :'(

Ale vážně je to zajímavý jak si je tam nacpal...ale bacha ať se ti kvůli nedostatku komfortu nevzbouřej ;)

MwK

No veď sa už nebojte,ani vzbury,umňa sa rozkaz 66 nekoná. >:D
Myslím že miesta je dosť a vo vojne je komfort vrátiť sa,nie sedieť...

A či droidi niečo slávia?Neviem vo svete SW sviatky asi niesu,iba občasné radovanie sa z víťazstva. :-X

Aj keď moji droidi sláviť môžu,akurát dneska im pribudli ďalší kamaráti z jedného zabudnutého battle packu z Tesca. ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...