Star Wars-The video game

Založil buf91, 27.12.2007, 12:33:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

buf91

Dobrý den, konečně jsme si pořídil tuto mnohokrát propíranou hru a měl bych k ní jednu otázku. Dá se v této hře ukládat nějak pozice. U mého počítače mám problém s tím, že jakkoukoli hru po několika minutách shodní, vypne, nahlásí nějakou chybu nebo se mi objeví jen černá obrazovka. A mě už po dvacáté nebaví začínat znovu a znovu od začátku. Děkuji mnohokrát.
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Lord.obiv

Citace od: buf91 kdy 27.12.2007, 12:33:52
Dobrý den, konečně jsme si pořídil tuto mnohokrát propíranou hru a měl bych k ní jednu otázku. Dá se v této hře ukládat nějak pozice. U mého počítače mám problém s tím, že jakkoukoli hru po několika minutách shodní, vypne, nahlásí nějakou chybu nebo se mi objeví jen černá obrazovka. A mě už po dvacáté nebaví začínat znovu a znovu od začátku. Děkuji mnohokrát.
Bohužel ne ::) Ono se to ukládá samo když dohraješ misi. To že se to nedá uložit kdy chceš mě štve >:(
Budiž LEGO

MwK

Citace od: buf91 kdy 27.12.2007, 12:33:52
Dobrý den, konečně jsme si pořídil tuto mnohokrát propíranou hru a měl bych k ní jednu otázku. Dá se v této hře ukládat nějak pozice. U mého počítače mám problém s tím, že jakkoukoli hru po několika minutách shodní, vypne, nahlásí nějakou chybu nebo se mi objeví jen černá obrazovka. A mě už po dvacáté nebaví začínat znovu a znovu od začátku. Děkuji mnohokrát.
A máš nastavené automatické ukladanie?
Lebo ak áno tak po prvej misii sa to uloží samé...teda mne to tak ukladalo.
Je pravda že som to prešiel za dva dni a uloženú hru otváral iba dva krát ale ked som zbieral "study" a bonusy tak po každej zapnutej a prejdenej misii to ukladalo...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Vasyk

Citace od: buf91 kdy 27.12.2007, 12:33:52
Dobrý den, konečně jsme si pořídil tuto mnohokrát propíranou hru a měl bych k ní jednu otázku. Dá se v této hře ukládat nějak pozice. U mého počítače mám problém s tím, že jakkoukoli hru po několika minutách shodní, vypne, nahlásí nějakou chybu nebo se mi objeví jen černá obrazovka. A mě už po dvacáté nebaví začínat znovu a znovu od začátku. Děkuji mnohokrát.

Zkus zkontrolovat paměti, jestli nejsou v háji. Mě takhle taky odešly a pořád to padalo. Vyměnil jsem je a je pokoj. Samozřejmě asi to nech na servis, tam by měli vědět co s tím. Pak nebudeš potřebovat Savy a v klidu to dohraješ.

buf91

Ahoj mohl by jsi prosim svou radu nějak rozvést. Já PC dostal minulý rok na vánoce a problém je již od počátku. Přikládám chybové okno co mi to hodí u Conter Striku
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Imperial Unicorn

Překvapení pro SW závisláky. Musíte  však vlastnit buď PS-3 nebo Xbox360°, na počítač tahle hra asi nezamíří. (Stejně jako Force Unleashed)

http://www.gametrailers.com/player/29535.html

MwK

Citace od: Imperial Unicorn kdy 10.01.2008, 22:50:14
Překvapení pro SW závisláky. Musíte  však vlastnit buď PS-3 nebo Xbox360°, na počítač tahle hra asi nezamíří. (Stejně jako Force Unleashed)

http://www.gametrailers.com/player/29535.html
To akože tý "mýtický típkovia" čo sa tam mláti si to nakonci hry respektíve počas nej rozdajú s Yodom a Darthom Vaderom?
Nejak mi uniká celá podstata toho traileru a toho že je to v diskusi o stavebnicích lego ale to je asi tým že je 0:30... ;D ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Imperial Unicorn

Yoda a Darth Vader budou v Soul Caliburu nejspíš jako bonusové postavy.

Zakládat kvůli tomu extra téma mi přišlo hloupé. Myslel jsem že SW příznivcům udělám odkazem na trailer radost.


patrix

Citace od: Imperial Unicorn kdy 11.01.2008, 01:26:15
Yoda a Darth Vader budou v Soul Caliburu nejspíš jako bonusové postavy.

hey, budú to bonusové postavy a najlepšie na tom je, že do playstation verzie dali Vadera a do Xboxu dali Yodu...  ;D
a nech sa ukáže ktorá konzola vyhrá...   >:D


MwK

Citace od: patrix242 kdy 11.01.2008, 09:24:22
hey, budú to bonusové postavy a najlepšie na tom je, že do playstation verzie dali Vadera a do Xboxu dali Yodu...  ;D
a nech sa ukáže ktorá konzola vyhrá...   >:D
Síce po tejto hre vôbec netúžim ale postupne ma tý výrobcovia hier nútia kúpit si playko alebo xbox... :P :(
Ved to je strašné!Kde je klasické PC?
A ešte v tomto prípade ked rozdelili jednu postavu tam a druhú tam... ::) :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Big eL

Citace od: MwK kdy 11.01.2008, 15:04:58
Citace od: patrix242 kdy 11.01.2008, 09:24:22
hey, budú to bonusové postavy a najlepšie na tom je, že do playstation verzie dali Vadera a do Xboxu dali Yodu...  ;D
a nech sa ukáže ktorá konzola vyhrá...   >:D
Síce po tejto hre vôbec netúžim ale postupne ma tý výrobcovia hier nútia kúpit si playko alebo xbox... :P :(
Ved to je strašné!Kde je klasické PC?
A ešte v tomto prípade ked rozdelili jednu postavu tam a druhú tam... ::) :P

proto je nejlepsi mit oboje, jak xko, tak ps3 :) taky me to donutilo poridit si oboje, kdyz na nazdou konzoli vychazeji jine hry....
AT-ST, XWF, TIEI, TIEA....

ulrike

Tak to je pěkně nespravedlivy že zrovna na Ps3 je Vader a na Xboxu je Yoda. Ps3 verze se tímto stává mnohem lákavější.

MwK

Citace od: ulrike kdy 14.01.2008, 15:50:06
Tak to je pěkně nespravedlivy že zrovna na Ps3 je Vader a na Xboxu je Yoda. Ps3 verze se tímto stává mnohem lákavější.
Si Vaderfan? ;D
Pretože PS3 je lákavá a asi aj rozumnejšia volba ale ak by som sa mal rozhodovat podla tejto hry(ktorú by som nechcel),bol by vítaz Xbox... >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

linhi

Podle postav bych bral PS3 Vader je jasná volba - nevím komu se líbí ten malí zelený trpaslík...... proč je asi všude kde se řekne Star Wars  postava Vadera .... to asi tím že bude oblíbenější i když je záporák.

MwK

#14
Citace od: linhi kdy 14.01.2008, 17:11:46
Podle postav bych bral PS3 Vader je jasná volba - nevím komu se líbí ten malí zelený trpaslík...... proč je asi všude kde se řekne Star Wars  postava Vadera .... to asi tím že bude oblíbenější i když je záporák.
On nieje zaporák!Je prave kladas!Čital si nejaké knihy onom?
Asi nie tak preto sa možeš tak vyjadrit... ::)Teda nieje moj hrdina a vyvraždil Jediov ale aj tak...
Ale radšej zmene temu lebo toto je už ten "offtopic" čo je vhodny do smetí teda ehm do offtopicu... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...