(Cizí) Custom zbraně

Založil Jindroush, 05.06.2006, 13:55:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

rdk upozornil na velmi pěkné custom zbraně

http://www.brickarms.com/

Jsou krásný, ale drahý jako pes (no, není divu, při cenách forem a vstřikování).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

MwK

Tak to je fakt super!Krajsich teroristou som v zivote nevidel!(pekne pouzili tela zo star warsu)...A tie zbrane su tiez supis!
A ak chce niekto lacnejsie riesenie tak nech si zozenie z batman lega Jokkerovu pistol... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

J_BOB

ani LittleArmory neboli zle...ale uz nic nemaju :(
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

legator

Chtěl jsem se zeptat puristu, jaké je score "čistoty" u těchto zbraní. Tato otázka samozřejmě vyvolaná tématem custom zvířat.

já osobně si objednal všechny zbraně co tam jsou a nemůžu si je vynachválit... Zásilka dorazila během týdne, vše v naprostém pořádku a dostal jsem gratis dvě RPGčka, jeden MP40 a jednu M23

***Banana.com

Citace od: legator kdy 15.11.2007, 13:38:29
Chtěl jsem se zeptat puristu, jaké je score "čistoty" u těchto zbraní. Tato otázka samozřejmě vyvolaná tématem custom zvířat.

já osobně si objednal všechny zbraně co tam jsou a nemůžu si je vynachválit... Zásilka dorazila během týdne, vše v naprostém pořádku a dostal jsem gratis dvě RPGčka, jeden MP40 a jednu M23


LOL, tyto zbraně mám dávno a dávno, a myslím, že brickarms má nejlepší ze všech custom výrobců...Kvalitativně rovnocenné s Lego utensil..

otaznik

Citace od: legator kdy 15.11.2007, 13:38:29
Chtěl jsem se zeptat puristu, jaké je score "čistoty" u těchto zbraní. Tato otázka samozřejmě vyvolaná tématem custom zvířat.


Samozřejmě 0, stejně jako u zvířat.

legator

Dekuji za odpovědi. Jsem si vědom, že to bylo opravdu hodně staré téma, co jsem vytáhl, ale procházím tak nějak celé forum hodně podrobně (tzn. thread by thread) a ač se snažím neodpovídat na davno mrvé nitě, tak občas hold  nejde odolat..

:D