Bionicle

Založil kongu.likon, 30.01.2007, 05:39:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Džejkob

to já jsem bionicli(nebo y :)) definitivně zabalil před rokem, protože mně naprosto nechytaly nové sety, které byly až moc kýčovité. většina dílů byla jen na jednu postavu/sérii... no prostě mata nui a metro nui už se asi nikdy nevrátí :-\..
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

Darth Giovanni

ještě před rokem jsem to s bionicli trpěl a s bratrem jsme nasbírali bioniclů přes 60... ale pak mě to pustilo, bylo to hnussný a když se to postavilo na obě nohy, tak se zjistilo, že maj malý chodidla a hned spadnou(mimo jiné i díky spoustě kloubů na nic) a tak bratr sbírá sám... a když si srovnám ceny! tehdy jsem dal za Tahu dvě stovky, možná i míň ,a teď stojí základ málem čtyři!! a nejlepší je stejně Star Wars!!! >:D >:D >:D
Darth Giovanni

Skyder

Dovolil by som si podoktnut, ze toto tema nie je mierene na kritku voci rade LEGO BIONICLE. I ked je nas tu vela, ktori Bioniclov nemusia, urcite tu su aj taky /alebo boli/ ktorim sa pacili.

Povedal by som ze kazde LEGO je zamerane pre niekoho, a takisto je to aj s Bioniclami.
PS: Otvarat stare tema kvoli kritike je podla mna ..ehm.. momentalne nevhodne. ;)
Skyder

Gibur

Citace od: Darth Giovanni kdy 17.12.2008, 18:02:33
ještě před rokem jsem to s bionicli trpěl a s bratrem jsme nasbírali bioniclů přes 60... ale pak mě to pustilo, bylo to hnussný a když se to postavilo na obě nohy, tak se zjistilo, že maj malý chodidla a hned spadnou(mimo jiné i díky spoustě kloubů na nic) a tak bratr sbírá sám... a když si srovnám ceny! tehdy jsem dal za Tahu dvě stovky, možná i míň ,a teď stojí základ málem čtyři!! a nejlepší je stejně Star Wars!!! >:D >:D >:D
O těch cenách,ted maj bioniclové asi 2x či 3x více dílků,proto ta cena.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."