5. Pražská lego pub hospoda

Založil Jarmila, 12.03.2006, 18:28:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

čas a místo

před Velikonocemi 7. 4.
před Velikonocemi 14. 4.
po Velikonocích 21. 4.
po Velikonocích 28. 4.
jiné datum - navrhnu
uzavřená společnost - restaurace s dobrým jídlem a pitím
uzavřená společnost - hospoda - stačí utopenci, klobása, ... a dobré pití
místo konání - je mi to jedno
datum konání - je mi to jedno

Propojené události

MildaPajda

#30
Citace od: Llevelyn kdy 13.03.2006, 15:31:37
No Dejvice jsou od nádru poněkud dál.. 8)

děsně, ale vopravdu děsně dlouhý url  8)
esli dobre koukam, tak 20 minut tramvaji z kulataku...
ta hospoda je 5minut od kulataku...  ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

corelxt

nejak se mi do tech dejvic nechce.. ;D
ale opravdu ne-e ;)
jeste by me tam mohl nekdo poznat ;)

Jarmila

#32
Tak 100% vím, že nemohu 28. 4. 2006 do hospůdky. Máme zabijačku. A nic na vás nezůstane.  :D

Tak pokud chcete hospodu beze mne, tak organizátor má možnost to domluvit na 28. dubna. Pokud bych vám výrazně v hospodě chyběla a nechcete to dopustit, tak se akce bude konat 21. 4.  ;D Jinak to nevidím.
5. května nebo 12. května taky nemůžu.

A duplicitní registraci, abych přehlasovala ostatní, dělat nebudu.  :D A že bych měla možnosti.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

muzzo

No zatím vede pátek 21.4.2006  ;) a já jsem taky pro (teda jestli nebudu zrovna tou dobou na Ovčárně), tak že budeme moc zapít pašíku skon, ještě za jeho života  ;D

muzzo

Vzhledem k negativním ohlasům ke konání 5 tého srazu na Praze 6, bych mohl zkusit zamluvit tu Hybernii, když jsem tam volal tak byly docela příjemný a ani z nádraží to není daleko  ;D. A můžeme zavzpomínat na PC.  :D

Llevelyn

ANOOOOOOOOOOOOO.. HYBERNIA GUT.  8) :P.. uděláme si vzpomínkový večírek >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jarmila

Citace od: muzzo kdy 21.03.2006, 09:12:34
Vzhledem k negativním ohlasům ke konání 5 tého srazu na Praze 6, bych mohl zkusit zamluvit tu Hybernii, když jsem tam volal tak byly docela příjemný a ani z nádraží to není daleko  ;D. A můžeme zavzpomínat na PC.  :D

Tak jo, asi nebude nikdo zásadně proti. Jen by to chtělo kontrolní návštěvu, jestli se tam vejdeme. A PC by mohl být pozván. Udělíme mu audienční hodinu, potřeseme tlapkou a tak.

Ale ty Dejvice bych úplně nezavrhovala. Prubneme je někdy příště.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Dickie

Promiňte, že s tím stále otravuji, ale přece jen bych rád pohovořil nejprve s princeznou  >:D ... ehm, přece jen na někdy příště nabízím tu Famu u Národní třídy
http://www.fama-ristorante.cz/vladislavova.php

pokud nás bude aspoň tak deset, dvanáct (což by zřejmě bylo), nebyl by problém mít boční salónek úplně oddělenej od ostatního lokálu...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

matematicky vzorec rika, ze nas bude cca 26

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 21.03.2006, 11:00:07
matematicky vzorec rika, ze nas bude cca 26

jak to? po kolika nás přibývá?
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

na kazdou hospodu dorazi o 6 lidi vice nez na predchozi

sam.no

Taky se konečně chystám  ;) snad se to nepokazí, 21.4. nic nemáme, tak pokud neomarodím, už se těším  :)

Taky mě vyhovuje něco poblíž nádraží, v Praze se totiž moc nevyznám  :-[  :)

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 21.03.2006, 11:21:39
na kazdou hospodu dorazi o 6 lidi vice nez na predchozi

z toho ale plyne, že jednou s těma hospodama budeme muset přestat, bo víc než nějakých šest a půl miliardy lidí se dohromady FAKT nedá...  >:D
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

muzzo

Citace od: Dickie kdy 21.03.2006, 11:37:36
z toho ale plyne, že jednou s těma hospodama budeme muset přestat, bo víc než nějakých šest a půl miliardy lidí se dohromady FAKT nedá...  >:D

Jestli-že uděláme do roka 12 hospod a na každou přijde o 6 lidí víc tak to je nárůst o 72 lidí za rok. to znamená, že má-li přijít celý svět tak budeme kostkypub pořádat přes 90 277 777 let. Možná jsem se v nějakém to tisícročí seknu, nikdy jsem nebyl dobrej v číslech  ;D

Dickie

Citace od: muzzo kdy 21.03.2006, 11:55:02
Citace od: Dickie kdy 21.03.2006, 11:37:36
z toho ale plyne, že jednou s těma hospodama budeme muset přestat, bo víc než nějakých šest a půl miliardy lidí se dohromady FAKT nedá...  >:D

Jestli-že uděláme do roka 12 hospod a na každou přijde o 6 lidí víc tak to je nárůst o 72 lidí za rok. to znamená, že má-li přijít celý svět tak budeme kostkypub pořádat přes 90 277 777 let. Možná jsem se v nějakém to tisícročí seknu, nikdy jsem nebyl dobrej v číslech  ;D

já jsem taky neřekla, že to bude hned tak, ale až jednou pitomci našich pitomků... ehm, potomci našich potomků... no prostě jednou ti lidi dojít musejí...  >:D
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

otaznik

Citace od: muzzo kdy 21.03.2006, 11:55:02
Jestli-že uděláme do roka 12 hospod a na každou přijde o 6 lidí víc tak to je nárůst o 72 lidí za rok. to znamená, že má-li přijít celý svět tak budeme kostkypub pořádat přes 90 277 777 let. Možná jsem se v nějakém to tisícročí seknu, nikdy jsem nebyl dobrej v číslech  ;D

Je potřeba si ovšem uvědomit, že i počet obyvatel Země roste, to znamená, že je téměř jisté, že to nikdy ani teoreticky nezvládneme (aby přišli všichni), protože roční přírůstek obyvatel na Zemi je větší než 72.  ;D ;D ;D

Pokud se tedy nestane něco nepěkného.....

Dickie

Citace od: otaznik kdy 21.03.2006, 12:19:31
Citace od: muzzo kdy 21.03.2006, 11:55:02
Jestli-že uděláme do roka 12 hospod a na každou přijde o 6 lidí víc tak to je nárůst o 72 lidí za rok. to znamená, že má-li přijít celý svět tak budeme kostkypub pořádat přes 90 277 777 let. Možná jsem se v nějakém to tisícročí seknu, nikdy jsem nebyl dobrej v číslech  ;D

Je potřeba si ovšem uvědomit, že i počet obyvatel Země roste, to znamená, že je téměř jisté, že to nikdy ani teoreticky nezvládneme (aby přišli všichni), protože roční přírůstek obyvatel na Zemi je větší než 72.  ;D ;D ;D

Pokud se tedy nestane něco nepěkného.....

regulační nástroje matičky přírody jsou takřka neomezené...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Jarmila

Citace od: muzzo kdy 21.03.2006, 09:12:34
Vzhledem k negativním ohlasům ke konání 5 tého srazu na Praze 6, bych mohl zkusit zamluvit tu Hybernii, když jsem tam volal tak byly docela příjemný a ani z nádraží to není daleko  ;D. A můžeme zavzpomínat na PC.  :D

Tak už jsi to zkusil? Zamluvit Hybernii na 21. 4. 2006? Aby to nebylo jako minule - honem shánět jiné přístřeší.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Mates

#48
Ahoj,
pokud by ještě hospoda nebyla zamluvená, tak mám ještě jedem tip na hospodu.
Byl jsem tam minulý týden s partyjou z práce a byla tam výborná obsluha, WC je Ok a ceny také v pohodě. Dobře i vaří.
RESTAURACE A SALONEK U ROZVAŘILŮ
Na Poříčí 26, Praha 1 - kousek od Masaryčky
www.volny.cz/rozvarilovi

P.S.: My bychom měli salonek, který je nekuřácký, úplně oddělen od hospody a dá se i větrat. ;) ;D

Mates

Copak, copak, nic, žádný jásot, ...ani Jarmila?!? ...to je divné... :o ::) >:D ;D

Cavelon

Citace od: Mates kdy 27.03.2006, 08:57:45
Copak, copak, nic, žádný jásot, ...ani Jarmila?!? ...to je divné... :o ::) >:D ;D

... možno zaspala po geniálnom posúvaní času... ;D

Shi-So

Citace od: Cavelon kdy 27.03.2006, 09:04:38
Citace od: Mates kdy 27.03.2006, 08:57:45
Copak, copak, nic, žádný jásot, ...ani Jarmila?!? ...to je divné... :o ::) >:D ;D

... možno zaspala po geniálnom posúvaní času... ;D

Hura ,slava!!!Vivat Mates ,vivat Mates ;D ;D ;D ;D
Uz je to ok? :D

P.S.:pro ten tvuj navrh jsem vsema deseti ,zvlaste pokud se da zaridit ten nekuracky salonek ;)

Jarmila

Citace od: Cavelon kdy 27.03.2006, 09:04:38
Citace od: Mates kdy 27.03.2006, 08:57:45
Copak, copak, nic, žádný jásot, ...ani Jarmila?!? ...to je divné... :o ::) >:D ;D

... možno zaspala po geniálnom posúvaní času... ;D
Nechávám také prostor pro ostatní, ať se vyjádří. Mně osobně je fuk, jestli Dejvice, Hybernia, Rozvařilovi nebo ještě něco jiného. Všechny varianty jsou dosažitelné MHD, všechny vypadají slušně a každou stejně nakonec zdrbu.  ;D ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

muzzo

Citace od: Mates kdy 27.03.2006, 08:33:14
Ahoj,
pokud by ještě hospoda nebyla zamluvená, tak mám ještě jedem tip na hospodu.
Byl jsem tam minulý týden s partyjou z práce a byla tam výborná obsluha, WC je Ok a ceny také v pohodě. Dobře i vaří.
RESTAURACE A SALONEK U ROZVAŘILŮ
Na Poříčí 26, Praha 1 - kousek od Masaryčky
www.volny.cz/rozvarilovi

P.S.: My bychom měli salonek, který je nekuřácký, úplně oddělen od hospody a dá se i větrat. ;) ;D

Vážně tam mají jen do desíti? Nebo mi něco uniklo? Jinak věřím, že je to dobrá hospoda.

Mates

Citace od: muzzo kdy 27.03.2006, 09:22:56
Vážně tam mají jen do desíti? Nebo mi něco uniklo? Jinak věřím, že je to dobrá hospoda.
...mají tam jen do desíti, ale pokud tam budeme ve větším počtu, tak není problém udělat prodloužení (jejich) směny. My jsme tam posledně byli i po půlnoci... to asi bude stačit, co? ;) :D ;D

Petrjr

Citace od: Mates kdy 27.03.2006, 09:35:41
Citace od: muzzo kdy 27.03.2006, 09:22:56
Vážně tam mají jen do desíti? Nebo mi něco uniklo? Jinak věřím, že je to dobrá hospoda.
...mají tam jen do desíti, ale pokud tam budeme ve větším počtu, tak není problém udělat prodloužení (jejich) směny. My jsme tam posledně byli i po půlnoci... to asi bude stačit, co? ;) :D ;D
Ono je to stejně jedno. Byl jsem sice jen na posledních dvou sešlostech, ale pokud si vzpomínám, tak po desáté to začalo silně odpadat a zbylo nás tam jen pár.

Mates

Já si také myslím, že by s tím výrazný problém být neměl.... stejně to Jarmila zdrbne, tak co... ::) >:D :D ;D ;D ;D

Petrjr

Za důležitější považuji velikost salónku. Jak je velký?
V krajním případě (zůstane-li zachována stoupající tendence) nás bude mezi 25-30 lidí. A pokud bude lidí stejně jako posledně, tak kolem 20 (nepočítaje děti).

Mates

Citace od: Petrjr kdy 27.03.2006, 09:46:59
Za důleľitějąí povaľuji velikost salónku. Jak je velký?
V krajním případě (zůstane-li zachována stoupající tendence) nás bude mezi 25-30 lidí. A pokud bude lidí stejně jako posledně, tak kolem 20 (nepočítaje děti).
Salonek není extra velký, ale těch 30 lidí tam určitě napasujeme, protože my jsme tam v takovém počtu byli. Jen lítací manévry dětí se budou muset odehrávat někde jinde, případně jim udělíme výběh pod stoly, do prostoru restaurace, nebo doporučuji rodičům vzít rohypnol a nezapíjet Colou ;D >:D ;D ;D ;D

Petrjr

Tak to není co řešit. Maximálně tu nechat čas do zítřka, jestli se někdo neozve s pádným argumentem proti. A pokud se žádný průšvih neobjeví, tak to bez váhání zamluv.