#4 Prazska KOSTKY pub org hospoda

Založil werrac, 10.02.2006, 11:47:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Michal Moučka

Něco málo fotek. Pak mi corelxt sebral blesk a bylo po focení... ;)

Michal Moučka

Ještě detail....

Colonel32

tak nevim, jestli moje zprava nejak nezapadla...

takze jeste jednou. Kdyz jsme z hospody odchazeli (posledni varka), nasli jsem pytel s pudinkama a jeste se setama, ktery nebyl nikoho z nas. Ten pytel mam ted doma.

Pokud se o nej do TYDNE nikdo neprihlasi, tak ale pudinky rozkucham, a lego venuji vitezi dalsi souteze (at to nevypada, ze se obohacuju na cizim)

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 11.03.2006, 22:59:26
tak nevim, jestli moje zprava nejak nezapadla...

takze jeste jednou. Kdyz jsme z hospody odchazeli (posledni varka), nasli jsem pytel s pudinkama a jeste se setama, ktery nebyl nikoho z nas. Ten pytel mam ted doma.

pokud by to snad byl pytel, kterej jsem někomu donesla já, byl by popsanej navrchu fixem. já už pak ztrácela přehled, tak jsem si je nadepisovala...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

ne, je to bila igelitka, a je IMHO bez popisu

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 11.03.2006, 23:29:39
ne, je to bila igelitka, a je IMHO bez popisu

nápis modrou lihovkou bys asi nepřehlédl, takže to IMHO nejspíš můžeš vynechat...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

otaznik

A kde jsou další fotky, vždyť tam bylo nezvykle mnoho foťáků?  8)

Jarmila

Jsou-li to pudinky s "ještěrkami" a počtem 4 kusy, tak to bude pravděpodobně moje. Já si domů přinesla tašku lehčí o pudinky.
Ono taky není divu. Bylo nás tam víc než minule a "škatulata hejbejte se" probíhalo velmi živelně.  ;D  A snažila jsem se trochu hlídat svého pokračovatele, aby nezlobil víc než jindy.  ;D

A možná, kdyby náš dvorní fotograf prohlédl fotky, tak by možná zjistil majitele zapomenuté tašky.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Dickie

Citace od: Jarmila kdy 12.03.2006, 10:19:41
Jsou-li to pudinky s "ještěrkami" a počtem 4 kusy, tak to bude pravděpodobně moje. Já si domů přinesla tašku lehčí o pudinky.

pokud by to měly být ty ode mne, na tašce bylo lihovkou napsáno Jarmila, 4x potvora. to by si Plukovník jistě všiml  ;D
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Jarmila

Citace od: Dickie kdy 12.03.2006, 12:00:01
Citace od: Jarmila kdy 12.03.2006, 10:19:41
Jsou-li to pudinky s "ještěrkami" a počtem 4 kusy, tak to bude pravděpodobně moje. Já si domů přinesla tašku lehčí o pudinky.

pokud by to měly být ty ode mne, na tašce bylo lihovkou napsáno Jarmila, 4x potvora. to by si Plukovník jistě všiml  ;D

Tak to moje pudinky s ještěrkami budou asi někde jinde, u jiného AFOLa a ty jeho budou o Colonela32. Nebo to může být úplně jinak.  ;D 

Ale vzhledem k počtu mnou provozovaných výměn a frekvenci vyndavání a vracení lego setů do tašky mne překvapilo, že jsem přišla jen o 4 balení pudinků. Mohlo být hůř.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

takze na tasce je skutecne napsano "Jarmila - Potvora"

Jarmila

#71
Jinak hospůdka příjemná, výborné jídlo. Musím "muzza" pochválit. Jen příště musíme vybrat nějaký větší lokál. Stále přibýváme a prostor pro všechny byl stísněný. Ale za to výběrce nemůže neb nemohl tušit, že se tak rozrosteme. A taky jak nás bylo hodně, tak jsem se trošku překřikovali. Ale líbilo se mi tam.
Kam půjdeme příště?  ;D

A kdy mezi nás přijedou zástupci východních oblastí? Moravy a Slovenska?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 12.03.2006, 12:22:57
takze na tasce je skutecne napsano "Jarmila - Potvora"

S pomlčkou nebo rovnítkem?  ;D
Pokud s rovnítkem, tak s tím nesouhlasím. Aby to bylo pravdivé, tak by tam muselo být  Jarmila=Velká Potvora.     ;D ;D

Jestli Ti to doma nepřekáží, nech to, prosím, zatím u sebe. Do příští hospody.  ;D Bude-li Ti to doma zabírat příliš mnoho životního prostoru, vymyslím způsob, jak Tě toho zbavit. Ale snad s tím nebudeš mít problém.  :)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Michal Moučka

#73
Citace od: Jarmila kdy 12.03.2006, 12:25:02
Jinak hospůdka příjemná, výborné jídlo. Musím "muzza" pochválit. Jen příště musíme vybrat nějaký větší lokál. Stále přibýváme a prostor pro všechny byl stísněný. Ale za to výběrce nemůže neb nemohl tušit, že se tak rozrosteme. A taky jak nás bylo hodně, tak jsem se trošku překřikovali. Ale líbilo se mi tam.


Přidávám se k pochvalám. Ale kravál tam byl hrozný. :-\ Chudák servírka, nebyla schopná nás překřičet a zbavit se našich objednaných mňamek!  :)
Sám jsem toho příkladem.... zabrán do diskuze a nevnímal okolí.... ::)

Jo a další fotky přibudou asi až corelxt uvidí na fotkách správný počet lidí a ne několikanásobně víc! ;D

corelxt

#74
zdar!

vsem se omlouvam, ale k fotkam se dostavam az ted.. po patecni akci sem sice dorazil zdarne domu, ale sel sem okamzite chrnet, pac vcera mel kamarad svatbu, takze sem se probral k zivotu az dnes na obed...

corelxt

#75
nejaka ta fotka ze zacatku..

horni z leva: raistlinm, (neci potomek ;D ), josifek, jarmila

corelxt

..

corelxt

#77
peterova chlouba ;)

corelxt

#78
tak takle se futruje levelyn ;D
toho dole snad ani netreba predstavovat.. jeden z nejvetsich dealeru ;))))))
a pak prisly na radu vymeny ;)

corelxt

#79
no a potom se uz hlavne diskutovalo

ale zivo tam bylo ;)

niessnet

#80
Jééééé, já sem tam taky....Sem slavnej!  ;D
Jinak fotky sou super!
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

corelxt

a pak se tam najdnou zacali vymenovat decka ;D

Michal Moučka

Fotky jsou moc pěkné! Na to, jaké tam bylo šero! Je vidět kvalitní foťák a fotograf!

corelxt

Citace od: Michal Moučka kdy 12.03.2006, 22:48:52
Fotky jsou moc pěkné! Na to, jaké tam bylo šero! Je vidět kvalitní foťák a fotograf!

to je spis tim bleskem ;D

corelxt

 .                  .

J_BOB

jee....vy tam mate aj menovky  :D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

corelxt

jeden kratkej foto-battle s levellyn.. a jak ze to dopadlo..? ;)

corelxt

#87
a to je vse mile deti.. dobru noc a tesim se na vas u dalsiho pivniho moku a dobre basty ;)

Michal Moučka

Citace od: corelxt kdy 12.03.2006, 22:50:48

to je spis tim bleskem ;D

To je jasný! ;D Ještě že jsem ho vzal! ;)

Michal Moučka

Citace od: corelxt kdy 12.03.2006, 22:54:31
a to je vse mile deti.. doboru noc a tesim se na vas u dalsiho pivniho moku a dobre basty ;)
A hlavně dalších výměn a předávání !