LEGO ako módny doplnok

Založil Anatyt, 22.03.2011, 21:36:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt

 :o ;D :o ;D

Rhox

Ten Blacktron je ostrej:)

Kiko97

Zaujímavé to je, ale nepraktické. Osobne sa priznám, že som si urobil s technic retiazky retiazku aj s krížom a nebolo to nepevné.  ;)

Anatyt

Citace od: Rhox kdy 22.03.2011, 21:55:56
Ten Blacktron je ostrej:)
Ten nevyzerá zle! ;D Tak indiánsky.  :D

SpCasPi000

Toto je špičková značková móda!!!! Baby, musíte na sebe zapracovat, inak ostanete na ocot, ani minisukne vám nepomôžu, to chce higher level from LEGO ;D

Allconel

S akou ďalšou hlúposťou sa to niekto snaží šokovať.  :-X

Villa Legina

#6
Bleee. Pokiaľ ide o šperky, treba sa držať hesla: Diamonds are a Girl best Friend :-*
Výnimka: séria Scala z konca sedemdesiatych rokov - ale tá patrí do zberateľského trezoru  ;)

otaznik

No, LEGO mám fakt rád, ale toto už je moc (i MOC  ;D ) !

mind storm

Ja by som si to na krk nedal (bál by som sa, že sa mi to rozsype :) ).

Villa Legina

Citace od: mind storm kdy 25.03.2011, 12:58:33
Ja by som si to na krk nedal (bál by som sa, že sa mi to rozsype :) ).

obávam sa že takéto "šperky" sú navyše dorazené pattexom  :P

Anatyt

Tak toto je už fakt husté. ;D To musí už aj dosť vážiť. :o ;D Ale nevyzerá to zle. >:D

Skrta

Tak to jsou hustý věcičky, to musim ukázat přítelce, ta z toho zcvokne :-) a nebo řekne, že jsem cvok já  ;D ne jako ona totiž studuje nějakou módní návrhářku, a sice pořád jezdí do Milána špehovat, jak se oblíkaj lidi, nebo chodí na miliony módních přehlídek, a teď chce ještě jet studovat do Toskánska nebo co, ale vsadim se, že něco takhle cool tam nemaj. Fakt hustý! Jinak dost dobrý mi přijdou i náušnice tady: http://luckasy.blog.cz/0805/lego-sperky  ;D

TomG

Citace od: Anatyt kdy 26.03.2011, 10:10:56
Tak toto je už fakt husté. ;D To musí už aj dosť vážiť. :o ;D Ale nevyzerá to zle. >:D

Jo už vidím tu situaci,  kdy natěšená ženská v tomhle přijde se slovy "Pojď si se mnou zašpásovat" a týpek ji rozebere náhrdelník, sedne na bobek a bude si s ním hrát a zapomene, že je tam nějaká ženská.  ;)
Only the best can survive.