Časopis Brick and Pieces z roku 1975

Založil Anatyt, 04.02.2011, 10:10:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt

Celkom sranda napr. tá vesmírna loď Enterprise od nejakého LEGO staviteľa. :) A celkovo z toho dýcha taká príjemná nostalgia.

http://www.1000steine.com/brickset/miscellaneous/BricksAndPieces/1975-2%20Spring.pdf

xjankox

Mňa zaujal taký zrejme archaizmus, neviem, či sa to bežne dnes používa a sice  asi "plate" sa nazýva "slimbrick"
Ďakujem

Colonel32

K ustálení názvosloví docházelo až s rozvojem komunikace po internetu. Do té doby nikdo nevěděl co má říkat správně a tak každý říkal, co ho zrovna napadlo.

Ethan

Mě zase zaujalo použití SNOT technik na formulích. Měl jsem za to, že se to rozšířilo až o dost později. Ovšem já nejsem zrovna expert :)

Anatyt

#4
Tak som skúsil postaviť ten model z toho ich kvízu. :D
A na 3. obrázku je verzia s kockou s očami. :)

stepan

>Anatyt máš to nějak špatně posunutý, celý záda sou podle návodu rovný a plate 2x3 na vrchu hlavy je víc vepředu.  ;)

Anatyt

A fakt! :D Tak som to prerobil, snáď už je to dobre. ;) Ale ani ta prvá verzia nevyzerala zle. ;D

Matošo


Anatyt

;D Tak ale na 7 ročného to nie je až tak zlé. A ktovie ako uchytil tie motory. :o :D

jvucka

 :) To je tak nádherně starožitné! To byly časy ... divné účesy, dlouhatánská auta, Woodstock a Vietnam, pomáda ve vlasech a špičaté brýle ...
Dky za odkaz, super kouzlo starých časů.  :D