(Vlastní) Píše se rok 2405

Založil Darkyen, 04.05.2009, 20:57:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Darkyen

Ahoj tak jsem tu zpátky a po delší / kratší (vyberte podle toho co se vám víc líbí  ;D ) době a přináším svou vinětu kterou už mám postavenou celkem dlouho dokonce i nafocenou ale pořád se mi nechtělo ji publikovat  8) . A aby toho nebylo málo je k ní i kratičký příběh...
Jestli se mi to povedlo posuďte sami  ::)


Ráno 28. července 2405
Poklidné ráno rozhodně ne moc poklidného dne.Několik kilometrů od našeho parku se něco děje.Ale naši minifigové si z toho nic nedělají.Asi proto že o tom nevědí.Takže jeden nejmenovaný asi 30 letý minifig si jde zrovna z karnevalu domů (proto ta maska orka) a bezstarostně pozoruje jakéhosi údžbáře který se stará o flóru parku v Capital City.Když vtom se kolem prořítí zloděj, odnášející si zrovna pár věcí co si "vypůjčil" v nedaleké bance, na flyboardu a sráží k zemi naše dva minifigy.Kdybychom se dívali déle tak bychom viděli dvojci policejních flyboardů na kterých by jeli dva neohrožení policisté. A po kratší chvilce by se sem přiřítila i sanitka.Ale to už je jiný příběh...  >:D

A ještě pár foteček

Je jen jedna věc která je lepší než lego.Více lega!

Lego_Radek

Na to že je to hlaně jen minifigová viněta, tak to žije, Opravdu jako by se čas ve vteřině zastavil.Skvělé je, že máš k tomu příběh, dokonale to podtrhuje. Sem s dalšími podobnými.

Alasar

Mně osobně se to líbí má to šmrnc.