(Vlastní) Power miners

Založil William, 26.01.2013, 18:02:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

William

Tak nacházím odvahu a prezentuji svůj první MOC od časů darkage.

Jedná se o Mini Driller z tématu Power Miners.  Snažil jsem se co nejvíce přiblížit původním PM, takže jsem se snažil využít co nejvíce prvků, které PM kdysi obsahovali. Na drilleru jsou pásy obvyklé u dalších setů: reflektory, bedny na nářadí, krystaly a dynamit, řízení pomocí pák, ovládání vrtáku a abych se držel co nejvíce tématu, používal jsme jen díly z setů PM které vlastním.

Doufám, že se bude líbit.


blindmelon

Sorry, ale kde máš ORANŽOVOU?
Hezký den, Blindmelon

William

Todle je spíš podle PM 2010, kde oranžová tolik zastoupena nebyla, např: tady nebo tady.

blindmelon

Citace od: William kdy 26.01.2013, 18:10:54
Todle je spíš podle PM 2010, kde oranžová tolik zastoupena nebyla, např: tady nebo tady.
Ok, ale pak by to chtělo něco modrého.
Hezký den, Blindmelon

William

Heh, todle není určeno k boji s Eruptorrem nebo Firaxem, to je vrták :)

blindmelon

#5
Citace od: William kdy 26.01.2013, 18:14:52
Heh, todle není určeno k boji s Eruptorrem nebo Firaxem, to je vrták :)
Mě to přijde barevně takové mdlejší, možná více černé na střeše, možná sv. modré prosklení (bylo v Lavatrazu).  Možná tomu vadí ty blatníky, že je to takové moc uhlazené, jak koukám na celé téma, tak vozidla mají kola/pásy nezakrytá, hodně dominující vzhledu.
Hezký den, Blindmelon

William

Zkusím to příště lépe.

blindmelon

Citace od: William kdy 26.01.2013, 18:21:36
Zkusím to příště lépe.
Neber to jako kritiku, která by tě měla odradit. Zkrátka z toho postrádám takový ten duch PM, který podle mého názoru má většina zafixováno kombinací lime zelené a oranžové, což tu postrádám.
Hezký den, Blindmelon

Raistlin M

Mě se to na první pohled líbí, ale i já cítím rozpaky z pásů. S takto nízkou světlostí (zakrytováním) vlastně ztrácejí smysl. Jinak se mi to ale líbí a barvy navíc by mi přišly jako přeplácanost. Nesoudím ale věrnost tématu, jen vzhled jako takový.

FilipS

#9
Hezky čisté zpracování. Barevné schéma v pořádku, ale fotka je nepříjemně přesvícená. :)

Anatyt

Citace od: FilipS kdy 26.01.2013, 18:48:40
...ale fotka je nepříjemně přesvícená. :)

??? Tak už keď ľudí kritizujete za TAKTO DOKONALÚ fotku, tak neviem, čo už tu chcete aké fotky.  :o ::)
Model je pekný, chutný a fotka je dokonalá !

William

Citace od: FilipS kdy 26.01.2013, 18:48:40
Hezký čisté zpracování. Barevné schéma v pořádku, ale fotka je nepříjemně přesvícená. :)
Jsem jen na ntb, kouknu na to až budu na PC.  :-\

Daniel

Právě použité "blatníky" se mi náhodou líbí. A pokud ti vyhovuje použitá kombinace barev, tak si do toho nenech kecat a stav si tak, jak se ti to líbí, nemusí to být přece přesně kopie originálních PM věcí.

FilipS

#13
Citace od: Anatyt kdy 26.01.2013, 18:51:36
??? Tak už keď ľudí kritizujete za TAKTO DOKONALÚ fotku, tak neviem, čo už tu chcete aké fotky.  :o ::)
Model je pekný, chutný a fotka je dokonalá !
William mi sám dal několik užitečných rad ohledně focení, vím, že to zvládne líp.

Edit: Beru zpět, přepaly nejsou, moje chyba.

Replix

Modrá nebo oranžová.. to je fuk:) Mě se to líbí. Hodně se mi líbí. Takhle podobné vozítko přestavět do blacktronu by taky nebylo k zahození >:D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Colonel32


Mtron

Pěkná práce, čisté a elegantní. Myslím že ty pásy jsou dobře chráněny před odlétajícími kusy horniny. Myslím, že by mašině slušel nějaký horní výfuk, aby byla vidět síla stroje. Nějako fotku vybavení kabiny?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

William

#17
Citace od: Mtron kdy 26.01.2013, 19:52:13
Myslím, že by mašině slušel nějaký horní výfuk.
Nějako fotku vybavení kabiny?

M-Troni používají ještě spalovací motory? No to se na to podívejme >:D

Fotka kabiny, přidána do prvního postu. Bohužel foceno za tmy. Tady máš tu modrou, Blindmelone  ;)


Mtron

Jistě, je to přísně tajná informace. Máme spalovací motory - spalujeme Blektronské psy. JInak vnitřek vypada dobře včetně beden.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

blindmelon

Nepište už "blektron" to úplně rve uši a tahá za oči...  ::)
Hezký den, Blindmelon

Replix

Tak to nemá chybu. Uvnitř je to útulné. A netuším proč by Blacktroni měli rvát uši a tahat oči. Oni spíše sekají ruce a nohy:) >:D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Drobuliatko

Vskutku pekne dielko. :) Palec hore! 

Mtron

Citace od: blindmelon kdy 26.01.2013, 21:58:47
Nepište už "blektron" to úplně rve uši a tahá za oči...  ::)
ble jako FUJ - proto to píšu, je to náš úhlavní nepřítel.

to: william - nějaký nakladač a náklaďák? Zkus najít krystal Crannerit. Mtroni ho využívají jako energetický zdroj. Případně postavit landing zone pro naše nákladní lodě.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

William

#23
Než jsem šel spát, tak sem o nějakém náklaďáku přemýšlel, uvidíme

Edit: Fotky Drilleru i interieru updatovány.

William

Citace od: Mtron kdy 27.01.2013, 10:44:51
Případně postavit landing zone pro naše nákladní lodě.

Operujeme utajeni v podzemí a tam se nelítá běžnými vesmírnými loděmi. Naši zákazníci si musí přistávací plochu připravit vlastními silami.  Pokud tedy nepůjde o opravdu velkou zakázku, pak můžeme vybudovat přistání namíru.
Pokud by někdo měl zájem o dodávku čehokoliv, nechť neváhá a ozve se.

Systematik

Citace od: William kdy 27.01.2013, 20:41:19
Citace od: Mtron kdy 27.01.2013, 10:44:51
Případně postavit landing zone pro naše nákladní lodě.

Operujeme utajeni v podzemí a tam se nelítá běžnými vesmírnými loděmi. Naši zákazníci si musí přistávací plochu připravit vlastními silami.  Pokud tedy nepůjde o opravdu velkou zakázku, pak můžeme vybudovat přistání namíru.
Pokud by někdo měl zájem o dodávku čehokoliv, nechť neváhá a ozve se.
No ale nějaký vstup na povrch (odsunovací skála třeba) by nebyl od věci
- nebo máte navigátora třetího stupně kterej to nahoru posílá skládaným prostorem?  ;D

William

Když je potřeba jít na povrch, tak se prostě provrtáme :)