(Vlastní) Space nápady

Založil FilipS, 19.06.2011, 13:00:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FilipS

Díky za reakce, na tý ponorce asi něco bude, jinak ta zmrzlina jsou spaliny z odpálené rakety. V kokpitu je fig v pohodlné sedačce, žádný droid.  :)

FilipS

Satelit Casa
Výroba prvního sériově vyráběného satelitu Casa začala v roce 2018.
Je vyráběn ve čtyřech modelech:

Basic- základní model s jedním slotem
Telecom- telekomunikační model
Operative- verze s robotickou rukou, slouží jako opravář na oběžné dráze
Defender- Obranný model vybavený coilgunem


Darth

#62
Nápad vyzbrojit satelit mi připomíná moment ve filmu Iron Sky, kdy všechny země měly svá vesmírná plavidla "překvapivě" po zuby ozbrojená  ;D

Když už jsme u space nápadů, neplánuješ náhodou stavbu Götterdämmerungu>:D

FilipS

Citace od: Darth kdy 02.07.2012, 22:27:22
Když už jsme u space nápadů, neplánuješ náhodou stavbu Götterdämmerungu>:D

To zkus spíš na Robbed-a, na tohle nemám díly a na mini/micro scale to má moc složitou strukturu, která by zanikla.  ;D :)

FilipS

Arrow 373i
Při třídění jsem narazil na pár ploutví ze starých dinosaurů, po chvíly jsem zjistil, že se z nich dá udělat hezká špička. O dalších pár hodil později byla na světě tato stíhačka.
Doufám, že se bude líbit.



Filipkod

Tá spička nemá chybu  :o Dnes som si pozeral celú túto tému a všetky tie výtvory sa mi fakt páčia  ;)
Nech vás lego sprevádza !

Daniel

Satelit s robotickou rukou i šíp jsou super! V podobných dílech vynikne tvoje umění - používat dílky v nezvyklých použitích ;)

FilipS


kilhor

Citace od: Filipkod kdy 08.07.2012, 23:43:06
Tá spička nemá chybu  :o Dnes som si pozeral celú túto tému a všetky tie výtvory sa mi fakt páčia  ;)

Porad to kvuli nedostatku casu odkladam, ale fakt se tesim, az cele toto vlakno projedu a obrazky postahuju do iPadu na ukazovani vsem kolem sebe...

FilipS

#69
Tak po zhruba měsíci se vracím s další vesmírnou stíhačkou. Nakoupil jsem nové kokpity, takže lodě teď budou různorodější. Až teď sem si uvědomil, že jsem při focení zapomněl na pilota, nicméně stíhačka je pro figa dělaná a dobře do kokpitu pasuje.
Kolibřík



Mtron

Krasavec, jak máš udělany u trysek ty chlazeni po obvodě?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

FilipS

Citace od: Mtron kdy 10.08.2012, 15:50:05
Krasavec, jak máš udělany u trysek ty chlazeni po obvodě?
Díky, ty slopes drží na tomhle pásu.  ;)

Mtron

WOOOW to by mě nikdy nenapadlo to na to zkusit přichytit, i ty mágu.  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Tak to je frajeřina :) Jak použité techniky a kombinace dílů, tak i celkový vzhled. Hlavně to čelní sklo spojené se střešním vypadá super.

Vejde se tam fig? Vypadá to, že ne, což je velká škoda. Ale chápu, že propojení dílů zabralo nějaký prostor.
A pak se chci zeptat jestli velký dish (4x4) na spodku motoro má nějaký speciální význam.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

FilipS

Díky, sem rád, že se líbí. Fig sem tam vejde, jak sem psal i v popisku, akorát jsem na něj pří focení zapomněl. To, že tam chybí mi došlo až po editaci a už sem byl líný to pře fotit.  :)
Ten Dish 4x4 má být radar, takové zadní oko.

FilipS


Systematik

Jackpot! Jak dlouho jsi na tom pracoval?

FilipS

No tak tři týdny se to kupilo na stole, vždy když sem měl chvilku, trochu sem to poupravil. Celkově, ale max 3 hodinky. :)

Petronel

Parádní! Jen pár kostiček a i tak je to dokonalé! A co ten Windows? :D
Jak to fotíš taklen dobře?

FilipS

Furt fotím starým kompaktem, jen sem vypiloval editaci.
CitaceA co ten Windows?
No chtěl sem aby bylo jasné, že de o PC/tablet tak proto. :D

FilipS

Trošku sem si hrál s GIMPem, použil sem fotku mojí nejoblíbenější stíhačky Arrow. Vznikl takovýto plakát ve stylu starých Sci-fi.

FilipS

Otevřít tohle vlákno je jako vykopat mrtvolku, ale konečně mám další vesmírnou stíhačku, kterou se můžu pochlubit.

Headship
Zachovává styl předchozí stáhačky Arrow, to znamená stejné barevné schéma a hlavně použití dílů ze starých dinosaurů.
Doufám, že se bude líbit. :)
Headship

Togaran

Pěkná dinosauří raketka :) taky se budu muset pustit do nějakých micro lodí. Ten zadní díl tam padne skvěle. Dá se otvírat? Mohl by to být malý nakladový prostor  :D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr