(Vlastní) Space nápady

Založil FilipS, 19.06.2011, 13:00:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FilipS

#30
Kluzák Nebula-3
Rád bych vám představil moji nejnovější loďku, je to závodní kluzák Nebula-3. Podařilo se mi na něm vyzkoušet nejrůznější úhly, dalo to docela zabrat, ale mam z toho radost. Poprvé jsem taky udělal k MOCu video doporučuji vypnouz zvuk, pokud tak neuděláte přeji příjemnou zábavu.  ;D

Video: http://www.flickr.com/photos/51626571@N06/6059965061/

Daniel

Video je asi zbytečné - když to vlastně nic neumí... Ale to nemění nic na tom, že je to moc pěkný stroj :).

gearcs

Krásné menší věci umíš stavět a precizně provedené. Dočkáme se ale někdy něčeho většího? Přimlouvám se za to!

Robbed

Člověk tu týden není a hned se tu objeví 5 nových modelů :).
Nejvíc mě zaujala X-508, zajímavý design a použití poklopů z krabiček od mini setů.

FilipS

Díky moc za reakce.
CitaceVideo je asi zbytečné
Nejspíš ano, ale zachytit tvar téhle lodě pár fotkami byl docela problém, tak sem se nakonec rozhodl pro to video.  ;)
CitaceDočkáme se ale někdy něčeho většího?
Pro mě bylo něco "většího" ta X-508. :D Jasně, postavit pořádný křižník je můj sen, ale zatím na to nejsou díly.
CitaceČlověk tu týden není a hned se tu objeví 5 nových modelů
Mam čas tak stavim jak o život ;D , za chvíli už ho zas tolik nebude.
Ještě tu mam dvě drobnosti: K tomu Space-shuttlu mě nakopla Berndthardtova micro Enterprise a to druhé je vesmírný mariňák s arachnofobií.


grohl

Nebula vypadá skvěle a ty žluté "plácačky" tvoří nádherná křídla i překryt motorů.

Ivansliz

Chvíli se tu neobjevím a už je to tu zas pěkně zaplněné. ;D Diidy = nekonečná studnice nápadů.

Shuttle jako pokus o microscale je supr. Jinak arachnofobik taky, stejně jako další věci. Jen, pokud má toho mariňáka honit pavouk, tak pavouci mají 8 nohou. Ale jsem si jist, že tohle víš. 8 nohou už na tu potvoru asi nacpat nešlo, že?
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

AdamKo

Citace od: Ivansliz kdy 25.08.2011, 22:42:10...Jen, pokud má toho mariňáka honit pavouk, tak pavouci mají 8 nohou. Ale jsem si jist, že tohle víš. 8 nohou už na tu potvoru asi nacpat nešlo, že?
V budoucnu se stejně (třeba i vlivem masivnějších letů do Vesmíru) přijde na nové druhy a pak vědci konečně uznají, že se celou dobu mýlili, že pavouk je hmyz a bude úplně jedno jestli má 3 nebo 4 páry nohou >:D

Citace od: Ivansliz kdy 25.08.2011, 22:42:10Diidy = nekonečná studnice nápadů.
To je pravda!

Ivansliz

Citace od: AdamKo kdy 26.08.2011, 16:05:59
V budoucnu se stejně (třeba i vlivem masivnějších letů do Vesmíru) přijde na nové druhy a pak vědci konečně uznají, že se celou dobu mýlili, že pavouk je hmyz a bude úplně jedno jestli má 3 nebo 4 páry nohou >:D

Ok, beru. Je to marťanský pavouk.  ;D Jak se jmenoval ten film, kde mariňáci bojovali s těmi nestvůrami na Marsu? Myslím, že Hvězdná pěchota (Nepleťte si to s tou ze Superstar! >:D;D ...
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

winring

Ve Hvězdné pěchotě se bojovalo s "Broukama", ale rozhodně ne na Marsu :) Na Marsu byl myslím Total Recall.

FilipS

Po delší době sem zase udělal malou vesmírnou loď .
Tiddler

Togaran

Ty tvoje male vesmírné lodě se mi moc libí :) Ať už Taxus, Blue dart, Nebula nebo Tiddler - Všechny jsou zajímavé nápady. Vsimnul sem si ze se porad zmenšuji a zmenšuji  ;D co bude příště? U posledni lodě mi trochu chybí křídla nebo ocas, proste nějaký manévrovací prvek, a proto na mě působí jako něco mezi kapsli a únikovým modulem.

Taky mě baví stavit tento styl, až se dostanu k legu musím nakoupit windscreens a na Lipno uděláme tuning dílnu kde jich bude spoustu  ;)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

FilipS

#42
Díky moc, docela si to trefil, Tiddler neměl motorovou část a byl to únikový modů u větší lodi (velikosti X-508). Jenže tu sem nakonec rozebral, protože stála za prd. Jinak do budoucího space dioramatu rád přispěju několika malými plavidly, aby se to hezky hemžilo třeba jako v NNY  ;D

FilipS

Po delší době sem tu s novou vesmírnou lodí. Název lodi Hruška je odvozen od jejího tvaru.   ;)


tomas.


Moc pěkná loď a navíc pěknej podstavec...  8)

alladjex

Prohlížím celé téma a jsem ohromen. Opravdu krásný věci. S takovým minimem, tolik pěkných detailů a vtipných věcí. Velký obdiv.

P4tr1cius

Citace od: alladjex kdy 17.04.2012, 12:44:06
Prohlížím celé téma a jsem ohromen. Opravdu krásný věci. S takovým minimem, tolik pěkných detailů a vtipných věcí. Velký obdiv.

Pravda. Diidy stavia parádne veci. Ale táto loď je pre mňa výnimkou. Myslím, že je zatiaľ najhoršia.

Togaran

Taky na mě poslední loď působí trochu těžkopádně. Ale záleží k čemu je loď určená :) Taky se musím přiznat, že motor mě tady noc nesedí.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Bard

Krásné výtvory, navíc se neopakuješ. Nebula je super a pak mě dostaly ranně novověké výtvory (ponorka a kosmická loď).
LEGO je sice nejlepší stavebnice, ale je potřeba dávka kreativity, aby to vyšlo jasně najevo.

FilipS

Díky za kritiku, u poslední lodi sem trochu experimentoval s kostrou, chtěl sem docílit zajímavějšího tvaru. Asi se to moc nepovedlo když vezmu, že i reakce na Flickru jsou minimální. Příště se polepším.  :)

FilipS

Solar dart
Sluneční šipka je rychlá útočná loď, vybavená hybridním solárním pohonem. Doufám, že se vám bude líbit.  :)


Robbed

Tohle mě zaujalo mnohem víc než předchozí ;) hlavně navázání helem na kopuli je zajímavý nápad (mimochodem na čem ty helmy drží ?)

Colonel32

No, je na první pohled vidět, že drží v 1x2 grille. Spíš by asi otázka měla znít "jak dobře to drží?".

FilipS

#53
Jak říkká C32 drží na Grille 1x2 a překvapivě dobře :). Už sem to kdysi použil tady  ;)http://farm7.static.flickr.com/6146/5998662932_ca930a7a5c_z.jpg

P4tr1cius

Ako pozerám, tak pozerám, stále neviem kam túto tvoju lodičku zaradiť. Asi by patrila do osobitnej kategórie - psycho.  :) (vo všetkých smeroch)

Si teda Diidy totálny experimentátor (fúha, to je ale slovo). A veľmi sa mi páči ako nemáš problém prechádzať a stavať zaujímavé diela naprieč rôznym LEGO témam.

Togaran

Zajímavá loď, ty zlatý kopule vypadaj překvapivě dobře, nejdřív se mi to nezdálo, ale už sem tomu přišel na chuť  ;D
Minule sem měl kecy na motor, tak teď si ho zakryl úplně  8)
Jediný co mi tam nesedí, jsou ty gumičky, ta přední je tam jen na parádu ne? A
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

FilipS

#56
Togaran:
Gumičky byli jen na parádu,  takle zpětně, už se mi tam taky nelíbí. Teď tu mám novou loď s pořádným motorem.  ;D Snad se bude líbit.
Pulec

germik

Jak jinak než hezké, vypadá to možná spíš než loď jako nějaká ponorka ;) . Ty zmrzliny jsou vysouvací  rameno, nebo "kondenzační stopa" rakety/miny/klamného cíle ?
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

linhi

Pulec vypadá opravdu jako ponorka a ty zmrzliny jsou stoprocentně nějaké spaliny ,protože na druhé straně je střela ještě uložená a neodpálená...
Velmi pěkné!

Systematik

Na první pohled je to loď na průzkum hlubokého vesmíru řízená droidem,
ale na druhej je tam ta akce, takže spíš sabotážní plavidlo?