(Vlastní) United Freedom Systems

Založil Luky1987, 05.02.2011, 21:41:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Díky za komenty, u křídel mě částečně inspiroval set 10195:



Konstrukce z Technicu je platforma pro přistání a budova na prvních dvou fotkách je vstup do Vaultu.
Uchycovací mechanizmus není žádný, prostě klasika, jen nacvaknuté.

gearcs

Tenhle projekt se mi líbil už na srazu, ale takhle na fotkách v lepším světle to vypadá ještě lépe. Tentokrát ses překonal, alespoň mně se to tak zdá.  ;)

Luky1987

OXYGEN FARM

Výška: 70 studů
Šířka: 60 studů
Hloubka: 80 studů
Počet dílků: cca 10000 ks
Doba výstavby: cca 20 hodin


Začínáme obydlovat nehostinnou pustinu.
Zatím máme vytvořen systém Vaultů a malou průzkumnou/nákladní loď se stanicí.
Dalším krokem pro stabilizaci nové kolonie je výrobna kyslíku.
Zatím jen dva malé skleníky, ale pokud půjdou testy podle plánu, dojde časem k rozšíření farmy...


Ještě nikdy mi nedala úprava fotek tak zabrat, každou jsem musel skoro půl hodiny porůznu retušovat a upravovat, protože jsem to nafotil s hnědooranžovými odlesky okolí a všiml si toho až v počítači :P
O víkendu (až si to všichni, kdo má zájem, prohlédnou upravené) můžu nahodit fotky tak, jak mi to vylezlo  odlesky a porovnat rozdíl...













Colonel32

Co tam dělaj ti minifigové?  ;D

Luky1987

Zapomněl jsem je vyretušovat :o

Hardegon

Citace od: Colonel32 kdy 16.02.2012, 21:27:17
Co tam dělaj ti minifigové?  ;D

Citace od: Luky1987 kdy 16.02.2012, 21:28:31
Zapomněl jsem je vyretušovat :o

;D Výborný, pánové. Teď jste mě pobavili.  ;D

Jinak ty skleníky jsou excelentní.

Togaran

Páni, to se mě moc líbí :) A teď myslím tu budovu a skleníky a roury. To, že tam jsou figové je přímo třešnička na pomyslném dortu :)

Takový město kdyby se objevil na výstavě, to by bylo něco!
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

linhi

Je to úplně perfektní,ty skleníky jsou parádní,možná bych ještě do volného místa kolem figů rozložil nějaké nářadí,nebo údržbářský vozík,ale už takhle je to fajn.

peki

Citace od: Togaran kdy 16.02.2012, 23:47:55
Takový město kdyby se objevil na výstavě, to by bylo něco!

Opravdu perfektní  stavba ;) Na výstavu by to bylo opravdu super  >:D

winring

Perfektní práce. Nejvíce mě uchvátil ten vzor na budově.

germik

Pěkné, až teď na poněkolikáté jsem si trochu všim té střechy, palec hore! :D... Možná by stálo za to, postavit kolem trochu té pustiny (třebas tan + LBG ?) - jen tak kousek na všechny strany nepravidelně, aby to trochu vyniklo ;) (jestli jsem tedy správně pochopil že je to přímo takhle posazené do terénu...)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

branio


AdamKo

Luki, ta stavba se ti povedla, je pěkná, chladná, technicistní - přesně tvůj styl! Skleníky dobře dokreslují její velikost, jemná haklíková struktura pláště tomu dává osobitý šmrnc. 8)

Před nedávnem mi spolužák poslal zajímavý odkaz.
Ty stavby jsou zvláštní. Vypadají že pochází z budoucnosti, přitom nejsou relativně nové. Megalomanské a přitom jednoduché, stojí na opuštěném místě, nikde ani živáčka - skoro jak z tvojí dílny  ;)
(A třeba poslouží i jako inspirace.)

Systematik

Citace od: AdamKo kdy 23.02.2012, 21:30:18
Před nedávnem mi spolužák poslal zajímavý odkaz.
Tak to je pecka, stálo by to za to, udělat si prázdninovou cestu po UFO monumentech  :D

Luky1987

Díky všem za ohlasy, koukám, že se stavba celkem líbí a jsem za to rád.

Peki - na výstavu Lipno 2013 určitě něco pěkného většího (cca 2x4 velké Baseplate) postavím (možná i na nějakou jinou menší výstavu, pokud by nebyl problémem kratší vystavovací čas a byl by zájem o něco ze Space ;))

Linhi - dobrý postřeh, příště něco takového zkusím na oživení scény přidat...

Germik - příští Space MOC, který už mám na papíře, bude i s nepravidelnou krajinkou ;)

AdamKo - některé ty stavby jsou opravdu Sci-fi, určitě některé prvky zkopčím a někam naroubuju ;)

Mr. Cube

Citace od: Systematik kdy 24.02.2012, 08:37:02
Citace od: AdamKo kdy 23.02.2012, 21:30:18
Před nedávnem mi spolužák poslal zajímavý odkaz.
Tak to je pecka, stálo by to za to, udělat si prázdninovou cestu po UFO monumentech  :D

Paráda! Jeden dokonce vypadá jako malý Orthank!

Jinak poslední Lukyho stavba je skvělá a nic bych tam nepřidával, takhle je to realistické.

grohl

Je to monstrózní, až děsivé a skvěle to kontrastuje se skleníky. Přípomíná mi to trošku práce jistého japonského občana.

Luky1987

PATROL TOWER

Začal pomalý průzkum nové domoviny v neznámém světě.
Podle prvních poznatků je planeta plná nejrůznějších biomů a pestré krajiny.
Malá čtyřčlenná hlídka objevila hlídkovou věž, která zdálky vypadal opuštěně.
Rozhodli se pro podrobný průzkum...


Snad se bude líbit :) Flickr - http://www.flickr.com/photos/57490753@N05/sets/72157629138909470/
(udělal jsem si pořádek ve fotkách a zjistil, že tohle je s nejvyšší pravděpodobností jubilejní stý MOC, který prezentuji zde na kostkách >:D)
















FilipS

Ono to žije!
Tak přesně tohle mi problesklo hlavou, když sem tvuj MOC viděl. Ty kytky na mě dělaj zvlášní dojem, jako kdyby ty kosmonouti trochu fetovali. ;D Ale celkově se mi to líbí.

Robbed

Kytičky jsou skvělé oživení ;D Ačkoliv je budova celkem jednoduchá, celé to působí dobrým dojmem ;). Líbí se mi to i víc než předchozí MOC.

gearcs

Moc hezké. Tak mi napadlo - droidi hlídají květiny? Beze zbraní?  >:D

Togaran

Tvoje space budovy se teda mají k světu :) ta krajina to skvěle oživí. Líbí se mi ten kontrast mezi super pravidelnou a hladkou stavbou a k tomu skála a tráva.
Už chybí jen odklopit stěnu a vidět všechny pozorovatele běhat po žebřících nahoru a dolů mezi počítači  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Fox_25

Hodně pěkné a ještě lépe nafoceno. Fotky by měli být někde nahoře jak to má vypadat. Ta stavba s kytkami, co k tomu říct, výborný nápad a oživení stavby.

Luky1987

Jsem rád, že se experiment s bílými květinami povedl.
Je použito přesně 1200ks květů.
Příště nebo přespříště snad zkusím i nějaký ten interiér ;)

Mr. Cube

Kytičky rostou venku, takže terraforming se daří jo?  :D

Luky1987

RECYCLING

Po objevení pozorovací věže a skupinky deaktivovaných droidů se skupina vydala dále, až objevila podivné zařízení.
Dva strážci si vyslechli jejich příběh a rozhodli se je provést po zařízení, kde se recyklují nevyhovující droidi na nové moderní jednotky.
Po prohlídce jim byl nabídnut pohovor u jejich šéfa, vůdce nově vzniknuvšího Prvního Galaktického Impéria...


Je třeba trošku rozhýbat děj >:D

Flickr - http://www.flickr.com/photos/57490753@N05/sets/72157629210352430/






















Rhox

To se mi líbí:) Nepravidelná base těm dvoum posledním stavbám hodně pomohla!

nerow

Tak to nemá chybu. Skvělý nápad i zpracování.  ;D

Mtron

No paráda, zajímavé detaily... Já nějak tu krajinu neumím a nemám k tomu tolik potřebných dílků. Jako inspirace super. Nevím k jaké rase se přikloníš v nově vzniklém válečném stavu. Šrotu bude asi dost  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Luky1987

Citace od: Mtron kdy 13.03.2012, 12:30:35
No paráda, zajímavé detaily... Já nějak tu krajinu neumím a nemám k tomu tolik potřebných dílků. Jako inspirace super. Nevím k jaké rase se přikloníš v nově vzniklém válečném stavu. Šrotu bude asi dost  ;D ;D

No, pokud se moje imaginární UFS přidá po pohovoru s Imperátorem k Temné Straně, tak mají M:Troni i Blacktroni po ptákách ;D

Jinak u tebe i u Thrawna se to rozvíjí co se týče populace dost slušně, asi budu muset doplnit stavy...