(Vlastní) United Freedom Systems

Založil Luky1987, 05.02.2011, 21:41:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

dobrá práce, to už by se na základnu nevešlo :D a proto dokupuji přistávací zóny  ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Luky1987

Díky kolegům za kladné reakce.
2 Mtron: Také jsem postavil takovou malou testovací základničku (při přenášení cca 20kg >:D), snad jednou postavím základnu jako máš ty ;)

Luky1987

#32
SECRET DATA CENTER

Po dlouhé výstavbě se konečně podařilo dokončit tajné datové centrum na neznámém místě, které má za úkol shromažďovat a třídit získaná data od špionážních lodí UFS, které jsou již rozesety po celé galaxii...
Základna je zcela autonomní a bez lidské posádky.























Mtron

No vida  ;D vypadá to mohutně a dost vymakaně. Jinak ty droidi super nápad :-) Stav svůj osobitý styl a jestli postavíš něco jako já budu rád, ale myslím, že už si toho postavil víc než já a jsou to pecky. Radost se na to koukat. Rasa androidů se vždy hodí. Vesmír je tím rozmanitý.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Luky1987

2 Mtron: Díky za pochvalu, základna již leží v troskách (krabičkách) a probíhá budování základny nové, na cca 3x větší ploše ;).
Bude to zaměřením nejspíše překladiště kontejnerů, nebo něco podobného.
Teď budu cca 14dní kopletovat po BL zásoby dílků ::) >:D

Luky1987

#35
MAIN SERVER

Dostavba hlavního serveru se konečně podařila.
V centrální části se nachází velevýkonný server, který schraňuje veškerá data a vědění.
V zadní části se nachází čtyři záložní servery, na kterých jsou data zálohována dle jednotlivých odvětví vědění.
Věda, Technika, Biologie, Psychologie.
Šedá struktura je zdroj elektrické energie, pro jistotu byly umístěny i čtyři černé záložní generátory.













Percival

No nevím, je hezké, že je to uhlazené, ale nešlo by nějak rozbít tu uhlazenost?Takhle to vypadá, že tam roky nikdo nebyl  >:D.

Mtron

Jak dlouho ty stavby stavíš, dej  sem info, bude to časově dosti náročné. Zvláštní stavba, ale místo figů bych tam dal ty droidy, slušelo by to tam víc, dle mého názoru.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Luky1987

Tohle jsem stavěl v průběhu cca 10dní, odhadl bych to na 15-20 hodin čistého času.
Plocha je 72x88 studů, váhu bych odhadl na 25kg, jde to rozložit na dvě části spojené technic piny cca v polovině kvůli přenášení a manipulaci.
Spotřeba trávy cca 1300ks.
Spotřeba Tiles with Grille je cca 3000ks.
Kontejnery jsou v barvách Plzně, pouze v jiném sestavení ;)
Že je to stavba zvláštní beru jako kompliment >:D


Luky1987

Díky, to je spíše parketa (barva) pro Mtrona ;)

Marty713

Megalomanie, paráda. 8)

Zkus postavit něco ve stylu postapoc. Velký industriální stavby, ale částečně zbořený, zarostlý vegetací či jinak poničený.

Luky1987

SPACE DOCK FOR CARGO SHIPS

Výška: 80 studů
Šířka: 62 studů
Hloubka: 26 studů
Plocha základny: 96x96 studů
Hmotnost: cca 14 kg včetně okolních ploch
Počet dílků: cca 18000 ks
Plocha pokrytá Tiles: cca 22000 studů čtverečních, což je ekvivalent 11000 ks Tile 1x2 >:D
Doba výstavby: cca 50 hodin


Nacházíme se kdesi na jedné z domovských planet v prostoru přístavu pro překlad materiálu z těžebních lodí na nákladní vlaky, které dále rozvážejí drahocenný náklad k dalšímu zpracování. Kam ale všichni zmizeli??!

Jsem rád, že konečně mohu nahodit obrázky mého posledního díla.
Ještě pár obrázků přibude, musím je ještě upravit, budou někdy zítra, možná až v pondělí.
Není to úplně stopro dokončené, měl jsem v plánu tam dát i vlak, ale nějak jsem přesáhl svůj Lego rozpočet, takže s vlakem až někdy příště ;)
Snad se to bude líbit, zatím to viděl pouze Plukovník při krátké návštěvě v nedokončeném stavu.
Teď zase bude chvilku období Běžných budov...

votrelec

#43
Lukyho styl uz kazdy musi rozoznat aj na sto kilometrov :). Tvojim stavbam by pomohla daka rozmanitost/nepravidelnost  Napr tato stavba, sice tam je kopec vycnelkov, ale stale to posobi ako opakujuca sa textura. A jednoznacnejsia "identifikovatelnost" by tiez pomohla. Lebo, podla coho okrem nadpisu a popisu mame prist na to, ze to je pristav pre nakladne lode? Dake pristavacie rampy by tam mohli byt, nakladacie roboty atd. Toto vyzera skor ako abstraktne umenie. Ale zavidim ten pocet kociek :)

Luky1987

Loď by měla "parkovat" v otvoru uprostřed ;) Takže přistávací rampa je vlastně to celé. Překládka do vlaku probíhá pomocí výtahů uvnitř doku.

mizdas

No tak tohle se ti opravdu povedlo, ale dovolím si říci, že by to chtělo něčím "oživit" - pár barev a minifigů by určitě neuškodilo  :).

peter

Stavba je to určitě impozantní a nevšední. Co mne ale hned napadá, že by jsi mohl zkusit jedny klasické lodě z jedné kultovní Sci-Fi série. Myslím, že by se Ti mohli povést a kdyby jsi se opravdu snažil, tak by mohly být i velmi věrné. Zkus o nich zauvažovat a zejména o všech tří královniných lodích (1, 2, 3) ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

AdamKo

Zaujme a ne že ne. Je to obrovský, chladně ocelový, vše jen naprosto funkční, Lukyho styl jak poleno. (Všechno je to myšleno pozitivně.)


Promiň mi, ale má fantazie je nejspíš značně omezená. Protože tam nikde není vidět žádné měřítko (zmiňovaný minifig, robot nebo loď) nedokážu si tak nějak představit, jak moc véééliký by to asi v reálu bylo. Myslím, že to pak na výsledku spíš ubírá :)

Luky1987

Díky za komentáře, tomu poznání měřítka na první pohled měl hodně pomoci vlak, na který bohužel nedošlo.
Důvod neosazení žádných minifigů má svůj důvod. Dozvíte se příště.

Ještě přidávám dvě fotky.

Luky1987

Všichni museli utéct. Museli ponechat všechny své impozantní stavby a plavidla v prachu za sebou.
Nikdo neví proč. Pouze se proslýchá, že došlo k útoku biologickou zbraní. Kdo za útokem stojí? Těžko říci.
Utéci se podařilo pouze několika posádkám, které byli v době útoku poblíž evakuačních modulů.
Prchli náhodně na nejbližší planety a planetky, kde se kvůli nehostinným podmínkám museli stáhnout do bezpečí pod povrch.
Nyní se přeživší budou snažit pomalu z bezpečí svých Vaultů (viz série Fallout ;)) kolonizovat nově obsazené kolonie a začít znovu, od píky...


Mám rozpracovanou sérii bunkrů - vaultů, takové lehké postapo ztvárnění. Přijdou možná i interiéry ;)
Více o víkendu, zůstaňte naladěni...

Mtron

Kdo za tím stojí ? TO je jasné... MTRONI  >:D Jejich rudá síla  ;D Už jsme se nemohly koukat jak stále stavíte. Zničíme všechny a všechno co by mohlo ohrožovat suverenitu. Na tvoje bungry budeme mít jistě nějakou crannerritovou pumu. Bude osvícení  ;D

Jinak ten příběh mi připomíná ten můj  :-* :-X :-*
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Luky1987

Tak to si tvůj tedy také přečtu, abych nebyl nařčen z plagiátorství ;)
Asi jsem už viděl moc filmů z touhle tématikou...

Luky1987

#52
VAULT 28

Tak konečně je první Vault hotov.
Jde o vstup do podzemních prostor a meteorologickou stanici.
Tvůj příběh jsem si pečlivě přečetl, je velmi dobrý, u mě je to jen takové pozadí pro stavby...
Na zpustošenou planetu se určitě ještě vrátím za pár desetiletí, kdy vše bude již v rozkladu ;)










Luky1987

#53
VAULT 3

Je dokončen další Vault.
Jde o čerpací stanici pohonných hmot s nádržemi, vstupem do Vaultu a pokladnu ;)
Opět v drsném a nehostinném terénu.










Luky1987

SMALL CARGO SHIP

Pomalu vylézáme z podzemí...














Robbed

Vypadá to pěkně :). První co mě napadlo, že ty ramena jsou součásti lodí/vznášedla a že převáží buňky jako ta na prvním obrázku. Ale spíš bych řekl, že je to přistávací rampa, na manipulační ramena se mi to zdá moc velký..

Aki

Taky se mi to líbí, ale musím říct, že první co mne napadlo bylo: "chcíplotina visící na plotě. Lodička je to ale hezká.

votrelec

No tak toto je uz iny level, ako som ja osobne bol u teba zvyknuty. Ta lod sa mi velmi paci. Ale ripnem si, ta konstrukcia je podla mna z funkcneho hladiska dost neprakticka. Ako by so to povedal, ta lod vyzera na tej konstrukcii smiesne, ako keby tam odkvecla.

Togaran

Hezká loď :) líbí se mi předkloněná kabina a ten vršek trupu.

Koukám, že se tu vede diskuse jestli technic-brick-ová konstrukce patří k lodi... taky jsem nad tím přemýšlel docela dlouho, ale tipuju že nepatří, že je to přistávací rampa, jak říkal Robbed.

Možná bych zkusil kabinu a křídla trochu narovnat, přijde mi, že ta křídla jsou sklopená až moc a tím taky loď vypadá "unaveně". Ale třeba je to parkovací konfigurace :-D

A taky by mě zajímal uchycovací mechanismus nákladu :) můžeš nám dát prosím fotku zespodu?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

P4tr1cius

Vyzerá to parádne. Veľmi dobrá kombinácia modrej a sivej. A páči sa mi, že svoje "abstraktné" diela dokážeš posunúť aj do reálnejšej podoby. A opäť bez figov, ako už sme na teba zvyknutý, sú v tvojich dielach úplne zbytočný.