(Cizí) classic space ship

Založil J_BOB, 08.12.2005, 18:36:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J_BOB

neviem preco ale tato lodka sa mi hned zapacila. inak ked ste ju videli prvy krat tiez sa vam pred ocami zjavili slova CLASSIC SPACE ?   8)
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1517923
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

Mě se vcelku líbí. Hlavně se autor vyhnul občasnému "přepiplání", které je vidět někdy u njiných autorů. Jednoduché a hezké.

Colonel32

solidne zaprasena.... mozna by vypadala lip, kdyby dal dovnitr kostlivce misto figu...

J_BOB

Citace od: Colonel32 kdy 08.12.2005, 18:41:52
solidne zaprasena.... mozna by vypadala lip, kdyby dal dovnitr kostlivce misto figu...
od kamarata som na narodeniny dostal jeho lego (uz ho to nebavi) a ver tomu ze tamta "jemna" vrstva prachu s tou jeho nemoze superit  ;D  :-\  >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Mtron

stará klasika :P, ale potěší, jak se říká v jednoduchosti je síla, jen ten prach to kazí. Chtělo by to občas zalítnout pod tekoucí vodu s kartáčem a nebo rovnou do myčky pak se to leskne jako nové ;)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

classic space ship  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

classic ship po druhé  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

myth

To čo sem dávaš IMO niesu Classic space lode, ale M-Tron lode. Classic space sú staré sety zo začiatku 80-tych rokov, kde minifigovia na helmách ešte nemali visory.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mtron

mno ja myslím ,že ve stejne době byly vytvořeny i Blacktron a Mtron takže je to stejna doba je to vesmír ....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Raistlin M

Citace od: Mtron kdy 13.12.2005, 18:27:41
mno ja myslím ,že ve stejne době byly vytvořeny i Blacktron a Mtron takže je to stejna doba je to vesmír ....
To jsi zhruba o nějakých 8-10 let vedle ;)

myth

Presne. Prvé M-Trony sa začali predávať v roku 1990, prvé Blacktrony (Blackktron I) a Futurony v roku 1987. Classic Space sa vyrábal v rokoch 1979 - 1988.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mtron

jo mate pravdu classik je od roku 1979 az do roku 1988 a Mtron zacal od roku 1989-91 no takže to smaznu , abch vás nedráždil co vy nato ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

myth

Nemaž, sú to pekné fotky :) . Iba bola použitá nesprávna terminológia ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mtron

jj ja to beru jako classic space ship ale podle peeronu máte pravdu mělo by to být  jinde ve space  :'( Jinak každý si to vykladá po svém  ;)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

to je futuronova lod, takze ta uz nespada pod classic space... dalsi pokus

J_BOB

je to je kopa pulsar chargerov  :D tie ja mam najradsej. bol to moj prvy a ZATIAL posledny M-Tron set ale ono sa to snad casom zlepsi  :) inak mas toho dost. odkial to mas?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Mtron

no ja sa polepším mám v tom zmatky , musím nastudovat katalogy, protože nějak zaostávám.

pulsar charger heh je to moje letka mám jich 6 , ale není to poslední číslo, když se naskytne koupě nezaváhám

colonel nespadá ? aha no tak další pokus do třetice všeho dobrého :o
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

minimalne ma pilot na prilbe vizor...

Mtron

to už jsou oni ne?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

jj, dalo nam to sice trosku zabrat, vid? Ale nakonec jsme se ke classic spacu dopracovali...

Mtron

colonel vysvětli mi co je to ten vizor ? pořád nevím o čem točíš dík :'(
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

no a tohle se mě osobně líbí nejvíc, pěkná základna
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

KLF

Citace od: Mtron kdy 15.12.2005, 11:00:48
colonel vysvětli mi co je to ten vizor ? pořád nevím o čem točíš dík :'(

To sklo na prilbe, cez ktore sa pozeras.

http://www.peeron.com/inv/parts/2447
Terminated.

peter

Citace od: Mtron kdy 15.12.2005, 11:07:27
no a tohle se mě osobně líbí nejvíc, pěkná základna

Na tomhle obrázku je i pěkně vidět set, který by se dal tak trošku považovat za předchůdce monorailu :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mtron

Citace od: peter kdy 15.12.2005, 11:21:58
Na tomhle obrázku je i pěkně vidět set, který by se dal tak trošku považovat za předchůdce monorailu :D

myslíš tu šedou plošinu a žlutého figa  ;) jo to tak vypadá, ale nějak nezvládnul zatáčku
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

betakaroten

Citace od: KLF kdy 15.12.2005, 11:10:04
Citace od: Mtron kdy 15.12.2005, 11:00:48
colonel vysvětli mi co je to ten vizor ? pořád nevím o čem točíš dík :'(
To sklo na prilbe, cez ktore sa pozeras.
http://www.peeron.com/inv/parts/2447
Česky se tomu říká HLEDÍ.