CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

havlik.jakub666

Tesco Děčín nějaké 30% slevy. Obi-Wanův Interceptor za 569, nějaké Ninjaho, CMF Batman City nákladní letadlo a něco z Technic a Creator.
LEGO forever

Faire

Lego Batman Movie za 150 Kč (s Club Card).

skywalker007

A co z Batman movie?

juraj


Faire

Jj, díky za upřesnění.

vs36

Tesco Příbram dnes, deklarované jako 50%
Sw
75085 374,50
75136 399,50
75135 399,50
75117 349,50
City
60131 324,50
60134 499,50
Nexo Knights
70320 499,50
70601 299,50
Elves
41184 599,50

Nejspíš by měly být podobné i jinde


Robkteryten

dnes Čelákovice - malé TESCO
75161 za 134kč
s 50procentní slevou ještě CITY startovací sada letiště

jerzeeg

https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2005119774260
LEGO Disney Princess Vaiana a její dobrodružství na ostrově 41149 - 212,20 Kč

Kdyby nekdo chtel.. i kdyz ono to akcni zbozi pry stejnak neni nikdy na sklade.. Ja to ani nezkusim - do Ostravy z nejakeho (mne nepochopitelneho) duvodu itesco neposila...

ThomasMorta

Citace od: jerzeeg kdy 02.10.2017, 16:50:49
https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2005119774260
LEGO Disney Princess Vaiana a její dobrodružství na ostrově 41149 - 212,20 Kč

Kdyby nekdo chtel.. i kdyz ono to akcni zbozi pry stejnak neni nikdy na sklade.. Ja to ani nezkusim - do Ostravy z nejakeho (mne nepochopitelneho) duvodu itesco neposila...

Já bych to vzal, pokud by na to někdo někde narazil! Jsou tam skvělé součástky.
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Bard

Citace od: ThomasMorta kdy 03.10.2017, 12:13:00
Citace od: jerzeeg kdy 02.10.2017, 16:50:49
https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2005119774260
LEGO Disney Princess Vaiana a její dobrodružství na ostrově 41149 - 212,20 Kč

Kdyby nekdo chtel.. i kdyz ono to akcni zbozi pry stejnak neni nikdy na sklade.. Ja to ani nezkusim - do Ostravy z nejakeho (mne nepochopitelneho) duvodu itesco neposila...

Já bych to vzal, pokud by na to někdo někde narazil! Jsou tam skvělé součástky.

Vypadá to lákavě, ale když jsem si přečetl, že ceny jsou orientační, tak nevím.
http://www2.itesco.cz/potraviny-on-line-vseobecne-podminky.html?rel=help&_ga=2.76256469.1511557514.1507027667-1623648420.1507027667

Tomik

#520
Když jsem si prošel celou jejich nabídku Lega na eshopu, tak jsem tam našel více setů slevněných o 75% a zkusil si objednat vodního draka - i s poplatkem za doručení jsem stále cca na třetině doporučené ceny. Objednání proběhlo v pohodě, tak jsem zvědavý na zítřejší doručení...

Za zajímavou cenu tam je i sopečná helikoptéra 60123.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Robkteryten

Citace od: Tomik kdy 03.10.2017, 14:10:22
Když jsem si prošel celou jejich nabídku Lega na eshopu, tak jsem tam našel více setů slevněných o 75% a zkusil si objednat vodního draka - i s poplatkem za doručení jsem stále cca na třetině doporučené ceny. Objednání proběhlo v pohodě, tak jsem zvědavý na zítřejší doručení...

Za zajímavou cenu tam je i sopečná helikoptéra 60123.

No řeknu ti jak bude vypadat zítřejší doručení.... Budeš čekat a ráno ti zavolá operátorka s tím, že LEGO není na skladě. Pak se tě zeptá jestli si nevybereš nějakou alternativu, kterou ti nabídne za plnou cenu. Ty se pak budeš dohadovat, že jsi si něco objednal za cenu která byla na internetu. Na to ti operátor vysvětlí, že to vlastně nění E-shop, ale služba dovozu domů a přivezou jen to co ten den najdou v regálu. Pokud tam něco najdou a dovezou, tak ti upřímně gratuluji. Já to zkoušel desetkrát po sobě a pokaždé to dopadlo stejně.
Každopádně jsem asi moc zlobil a pokud si to zlevněné LEGO přidám do košíku po přihlášení, mám plnou cenu.

Tomik

Citace od: Robkteryten kdy 03.10.2017, 14:53:36
No řeknu ti jak bude vypadat zítřejší doručení.... Budeš čekat a ráno ti zavolá operátorka s tím, že LEGO není na skladě. Pak se tě zeptá jestli si nevybereš nějakou alternativu, kterou ti nabídne za plnou cenu. Ty se pak budeš dohadovat, že jsi si něco objednal za cenu která byla na internetu. Na to ti operátor vysvětlí, že to vlastně nění E-shop, ale služba dovozu domů a přivezou jen to co ten den najdou v regálu. Pokud tam něco najdou a dovezou, tak ti upřímně gratuluji. Já to zkoušel desetkrát po sobě a pokaždé to dopadlo stejně.
Každopádně jsem asi moc zlobil a pokud si to zlevněné LEGO přidám do košíku po přihlášení, mám plnou cenu.
Zajímavá zkušenost. Čekal jsem, že by v tom někde mohl být háček, tak jsem raději zvolil platbu při dodání. Pokud mi někdo zítra zavolá, že mi to nepřivezou, potom o nic nepřijdu...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

STARHAWK

Citace od: Tomik kdy 03.10.2017, 15:06:37
Citace od: Robkteryten kdy 03.10.2017, 14:53:36
No řeknu ti jak bude vypadat zítřejší doručení.... Budeš čekat a ráno ti zavolá operátorka s tím, že LEGO není na skladě. Pak se tě zeptá jestli si nevybereš nějakou alternativu, kterou ti nabídne za plnou cenu. Ty se pak budeš dohadovat, že jsi si něco objednal za cenu která byla na internetu. Na to ti operátor vysvětlí, že to vlastně nění E-shop, ale služba dovozu domů a přivezou jen to co ten den najdou v regálu. Pokud tam něco najdou a dovezou, tak ti upřímně gratuluji. Já to zkoušel desetkrát po sobě a pokaždé to dopadlo stejně.
Každopádně jsem asi moc zlobil a pokud si to zlevněné LEGO přidám do košíku po přihlášení, mám plnou cenu.
Zajímavá zkušenost. Čekal jsem, že by v tom někde mohl být háček, tak jsem raději zvolil platbu při dodání. Pokud mi někdo zítra zavolá, že mi to nepřivezou, potom o nic nepřijdu...

Ja som to skusil len raz a dopadlo to nasledovne. Namiesto objednaneho lega (tusim dokonca "len" v 50% zlavach) mi priviezli rovnako velke ine sety - samozrejme za plnu cenu - ze nahrady, ci ich chcem. Samozrejme som setko kurierovy vratil, ze dakujem nechcem :D a dalej som uz zlavnene veci cez donasku neskusal objednavat.

Robkteryten

#524
Citace od: Tomik kdy 03.10.2017, 15:06:37
Citace od: Robkteryten kdy 03.10.2017, 14:53:36
No řeknu ti jak bude vypadat zítřejší doručení.... Budeš čekat a ráno ti zavolá operátorka s tím, že LEGO není na skladě. Pak se tě zeptá jestli si nevybereš nějakou alternativu, kterou ti nabídne za plnou cenu. Ty se pak budeš dohadovat, že jsi si něco objednal za cenu která byla na internetu. Na to ti operátor vysvětlí, že to vlastně nění E-shop, ale služba dovozu domů a přivezou jen to co ten den najdou v regálu. Pokud tam něco najdou a dovezou, tak ti upřímně gratuluji. Já to zkoušel desetkrát po sobě a pokaždé to dopadlo stejně.
Každopádně jsem asi moc zlobil a pokud si to zlevněné LEGO přidám do košíku po přihlášení, mám plnou cenu.
Zajímavá zkušenost. Čekal jsem, že by v tom někde mohl být háček, tak jsem raději zvolil platbu při dodání. Pokud mi někdo zítra zavolá, že mi to nepřivezou, potom o nic nepřijdu...

je dobré si přečíst podmínky : http://www2.itesco.cz/potraviny-on-line-vseobecne-podminky.html

zde pá zásadních:

Tyto Obchodní podmínky stanoví podmínky pro užití služby Potraviny on-line, dostupné prostřednictvím www.itesco.cz/potravinyonline/ (dále jen ,,Služba"). Na internetové stránce www.itesco.cz/potravinyonline/ společnost Tesco prezentuje zboží, které zákazník může prostřednictvím Služby poptávat a při doručení koupit. Zboží, včetně cen zobrazené na internetové stránce neregistrovanému uživateli se vztahuje k referenční prodejně Tesco a teprve v okamžiku řádné registrace je registrovanému uživateli zobrazeno zboží a ceny aktuálně platné v provozovně přiřazené uživateli. Služba je určena výhradně jednotlivcům a domácnostem.

Pro vyloučení veškerých pochybností, smlouva o koupi zboží mezi společností Tesco a Zákazníkem je uzavřena teprve okamžikem, kdy zboží poptávané Zákazníkem prostřednictvím Služby je společností Tesco doručeno do místa určeného Zákazníkem a současně Zákazníkem převzato.

Ceny zboží uvedené na internetových stránkách jsou pouze orientační. V době dodání se cena některých položek může lišit od ceny uvedené na internetových stránkách Služby. V případě, že je Zákazníkovi doručeno zboží, jehož hodnota je vyšší, než hodnota uvedená v poptávce Zákazníka potvrzené společností Tesco, má Zákazník plné právo takové zboží neodebrat. Zákazníkovi, který pro účely platby online předem poskytnul detaily své platební karty, nebude částka za nepřevzaté zboží z platební karty odečtena.


Po přečtení podmínek by podle mě ČOI měla s Tescem poklábosit na téma jejich reklamy, kde se všude prezentují jako Eshop

daleko jednodušší  je zastavit se v obchodě...

STARHAWK

Citace od: Robkteryten kdy 03.10.2017, 15:12:19
daleko jednodušší  je zastavit se v obchodě...

A je to istejsie ze ak tam nieco v 75% zlave je tak si to clovek kupi. Lebo oni dodavaju len to co maju v regaloch ako bolo pisane a prvy co zbada nieco v regali za 75% ho cely vyluxuje :D

Tomik

Tak moje story s objednávkou zlevněného setu skončila předčasně telefonátem ze zákaznické linky, kdy mi paní sdělila, že mi stavebnici nemůžou poslat, protože jí nemají na prodejně... >:( No nic, za pokus to stálo.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

STARHAWK

Citace od: Tomik kdy 04.10.2017, 12:59:22
Tak moje story s objednávkou zlevněného setu skončila předčasně telefonátem ze zákaznické linky, kdy mi paní sdělila, že mi stavebnici nemůžou poslat, protože jí nemají na prodejně... >:( No nic, za pokus to stálo.

Poucili sa ze sa im neoplati nukat nahradu za plnu cenu. Asi im nikto takuto nahradu nevzal a preto to rovno vybavia telefonatom.

Faire

Sleva 20% komplet sortimentu na Club Card (zdarma), IMHO celkem zajímavý způsob, jak si dopořídit Battlepacky a spol.

STARHAWK

Citace od: Faire kdy 12.10.2017, 15:03:18
Sleva 20% komplet sortimentu na Club Card (zdarma), IMHO celkem zajímavý způsob, jak si dopořídit Battlepacky a spol.

Ja som to vyuzil pri malich setoch z Elves, lebo sme mali este -2.5Eur za pouzitie Scan & Shop a to uz potom spravilo nieco.
Azarin ohnivi voz je ofiko 20e, tesco ho malo za 18e - 20% = 14.4e - 2.5 = 11.9e to uz je pekna zlava.
Nie je to uplne bomba ale ak nieco clovek velmi chce tak to pomoze sa priklonit ku kupe.

jerzeeg

Citace od: Faire kdy 12.10.2017, 15:03:18
Sleva 20% komplet sortimentu na Club Card (zdarma), IMHO celkem zajímavý způsob, jak si dopořídit Battlepacky a spol.
Ja na to koukal v Tescu od pondeli 2x a porad se mi to uplne nezda.. prijde mi, ze cokoliv vyjde lepe pres eshop (pokud nechces cekat na vyprodeje)..

Faire

Myslíš přes Tesco eshop, nebo obecně?

jerzeeg

Tesco eshop je, podle ohlasu, na ....

Myslim obecne, rada eshopu prodava LEGO za mene nez 80% dop.ceny.

Pool

20% je absolutně nic, normální sety najde člověk levněji přes vyhledávač cen zboží. Než 20% to už je lepší koupit ofiko z Lego shopu, když si uděláš registraci VIP, tak tam dostaneš VIP body, které použiješ na další nákup, takže když nepočítám první nákup, tak u každého dalšího můžeš vlastně mít nějakou tu slevu co hodí velmi hrubým odhadem 7-8%. Navíc když vychytáš akce 2x VIP body nebo nějaký set k nákupu zdarma, tak pak to vyjde mnohem lépe. VIP zase dají větší slevu, bonusový set zdarma když se ti nehodí, tak můžeš střelit a v konečném výsledu není problém se tím dostat na slevu 20 až 30%  >:D.

otaznik

Citace od: Pool kdy 13.10.2017, 10:19:24
20% je absolutně nic, normální sety najde člověk levněji přes vyhledávač cen zboží. Než 20% to už je lepší koupit ofiko z Lego shopu, když si uděláš registraci VIP, tak tam dostaneš VIP body, které použiješ na další nákup, takže když nepočítám první nákup, tak u každého dalšího můžeš vlastně mít nějakou tu slevu co hodí velmi hrubým odhadem 7-8%. Navíc když vychytáš akce 2x VIP body nebo nějaký set k nákupu zdarma, tak pak to vyjde mnohem lépe. VIP zase dají větší slevu, bonusový set zdarma když se ti nehodí, tak můžeš střelit a v konečném výsledu není problém se tím dostat na slevu 20 až 30%  >:D.
VIP body jsou standardně ve výši 5% ceny zboží.

Pool

Citace od: otaznik kdy 13.10.2017, 12:52:54
VIP body jsou standardně ve výši 5% ceny zboží.

Je to možné, nepočítal jsem to a nevím jak to mají nastaveno, proto jsem psal "velmi hrubým odhadem" ;).

Faire

A k tomu počtovné, které se u malých setů nevyplácí.

U běžných setů člověk dokáže snadno najít levnější, ale Microfighters a battlepacky mají cenu poměrně uniformní (mimoDráčika, pokud se nepletu).

rdk

OD Tesco:

76077 a 76079 za polovic. V hypermarketech tato akce není.

korca

Brno Dornych 75172 za 999,-

Jaky

Na e-shopu Tesca zajímavé slevy 20% a 50% na Lego, objednal jsem 42065 za 1199,- + 49,- za doručení domů, mělo by dorazit zítra, tak uvidíme.