CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

stricekfido

Tek tesco Klatovy opět 75%.
Bohužel žádný Technic ale jen Nexo a Star Wars.

Ravenhorn

Škoda, že takové slevy nemají jednotné, protože takhle nevím zda i v některých (a kterých) mají také podobné slevy. Asi tu není nikdo další, kdo navštivil dnes jiná Tesca a řekl by zda i tam něco nového ve slevách?
Castle, Pirates a Star Wars.

davroman

Tesco Trutnov - sleva jen na SW, sety polepeny žlutými etiketami "sleva" s čárkovým kódem a vyčíslením původní a nové ceny:
75147 za 425,-Kč (už nejsou)
75152 za 300,-Kč (už nejsou)
75120 za 170,-Kč (cca 6ks)
75116 za 170,-Kč (cca 6ks)
Nic jiného ve slevě nebylo.

Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

stricekfido

Citace od: Ravenhorn kdy 13.02.2017, 11:27:39
Škoda, že takové slevy nemají jednotné, protože takhle nevím zda i v některých (a kterých) mají také podobné slevy. Asi tu není nikdo další, kdo navštivil dnes jiná Tesca a řekl by zda i tam něco nového ve slevách?

Já si myslím že to bude ve všech prodejnách, vždy to tak je. otázka je jestli se to stihne dostat do regálů.

Jinak mě se povedlo ukořistit 70317 za krásných 729 kč

Miketuk

Letňany nic. V 50% SW figury Rey a Poe.

brutus

V Maji vubec nic.

klubo

Liberec nic  :(

ManDay

Pokud mne zrak neklamal, tak  v Olomouci take nic.

honzicek22

V Ostravě centru vše plné ceny. Včera v Hrabové a FM taky. Jediná sleva co jsem viděl byla v sobotu v Opavě na malé Nexa a po nich zůstal jen prázdný regál.

Darth

Tesco Uherské Hradiště ani prd, o slevách ani zmínka. A to tam jsou výše zmiňované sety, ale i na pípáku hlásily plnou cenu  :(

Ravenhorn

CitaceTesco Trutnov - sleva jen na SW, sety polepeny žlutými etiketami "sleva" s čárkovým kódem a vyčíslením původní a nové ceny:
75147 za 425,-Kč (už nejsou)
75152 za 300,-Kč (už nejsou)
75120 za 170,-Kč (cca 6ks)
75116 za 170,-Kč (cca 6ks)
Nic jiného ve slevě nebylo.

No zrovna 75120 toho bych bral pro sebe rad, skoda ze u nas takova akce neni  :(
Castle, Pirates a Star Wars.

stricekfido

Tak u nás  jich bylo jeste dost. Pokud bude zájem mohubty 75120 vzít, pokud budou

honzicek22

Tak jeden 75120 by se mi taky hodil pro juniora. Teda i ten Fortrex by nebyl špatný :) :)

Klaj

Draco dormiens nunquam titiliandus

blackjoe

Plzeň taky nic  :'(

Bard

Mladá Boleslav taky nic.  :)

Hacislav

#466
Citace od: stricekfido kdy 13.02.2017, 11:45:21
Já si myslím že to bude ve všech prodejnách, vždy to tak je.
Ne, není to tak.

Mám pro vás vysvětlení k akcim a jejich výskytu v Tesco.
Akce které jsou označené žlutou regálovkou (=žlutý lísteček v liště na regálu) bývají většinou plošné. A když na takovou akci narazíte v jednom tescu, máte slušnou šanci, že to bude i v jiném obdobném tescu.

Když říkám odbobném myslím tím i odbobně velikém. Tesc rozlišuje své prodejny podle velikosti prodejní plochy, pro jednoduchost je rozdělme řekněme do čtyř kategorii:
1) malé - takové ty větší věčerky
2) střední - bývají skoro v každém okresním městě
3) velké a obří - prostě hypermárkety
4) obchodní domy MY - jejich jen pár a je to defakto samostatná divize
Některé akce jsou jen pro určitou velikost, některé celoplošné. Spousta akcí, kterou jsou v Tesco, neběží v Tesco MY a obráceně.

Citace od: Davroman kdy 13.02.2017, 11:36:33
sety polepeny žlutými etiketami "sleva" s čárkovým kódem a vyčíslením původní a nové ceny:
Toto je jiný druh akce. Jsou to lokální akce na dané konkrétní prodejně, které mimo jiné slouží k pročištění zásob na dané prodejně. Takové slevy se tam dají potkat téměř neustále. (pro nás bohužel, ale jen u potravin a některé drogerie, často u položek u kterých se blíží konec expirace) Jednou za čás se to týká i jiných věcí (obvikle těch sezóních a sem tam i Lega)
Takže to, že v jedné prodejně potkáte určitou položku ve slevě, vůbec neznamená, že ta samá položka v jiné prodejně bude taky v slevě. (třeba zatím neproběhla slevovým procesem = nebyla oštítkována) Občas se může stát, že na jedné prodejně se vyskytuje to samé zboží se štítkem i bez, to co štítek má v slevě je, to co štítek nemá v slevě není...
Davejte si pozor jaký čárový kód je oskenován. Pokud ten originál na výrobku, bude vám účtována plná cena  :-\ (slevový štítek, by měl být 1x na čelní straně výrobku a druhý překrývat originální čárový kód, "měl by" ale...
Položky, které byli slevněny pomocí štítků a přesto se neprodali, jdou časem do druhého kola slevnění, v druhém kole bývá sleva nikoliv 50% ale 75%.
Zapomeňte na to, že  by se někdy Lego dostalo do druhého kola...

Citace od: stricekfido kdy 13.02.2017, 11:45:21
otázka je jestli se to stihne dostat do regálů.
Tato obava, není scela neoprávněná...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

stricekfido

#467
No u nás právě druhé kolo bylo. 2800 původně a za 729 jsem kupoval. Jinak a těmi slevami to popisuješ přesně. Dělám v nejmenovaném hobby marketu a moc dobře to znám. Zlevňují se "ležáky" popr sezónní zboží. A cca 70% si stejně rozeberou zaměstnanci.

Podle mě hraje roli také velikost města. Klatovy jsou větší vesnice a proto tu není o lego zájem. Jak mezi zaměstnanci tak mezi zákazníky.

edit: Tak dneska ráno už nic, prý to tam včera v podvečer někdo komplet vybral.

Klaj

wow tak pokud se nekdo parkrat do roka nachomytne k akcim typu lego z 2800 na 800 tak si tim asi vydela vic nez tou praci v tescu.  >:D
Draco dormiens nunquam titiliandus

blackjoe

Citace od: stricekfido kdy 14.02.2017, 06:17:40
No u nás právě druhé kolo bylo. 2800 původně a za 729 jsem kupoval. Jinak a těmi slevami to popisuješ přesně. Dělám v nejmenovaném hobby marketu a moc dobře to znám. Zlevňují se "ležáky" popr sezónní zboží. A cca 70% si stejně rozeberou zaměstnanci.

Podle mě hraje roli také velikost města. Klatovy jsou větší vesnice a proto tu není o lego zájem. Jak mezi zaměstnanci tak mezi zákazníky.

edit: Tak dneska ráno už nic, prý to tam včera v podvečer někdo komplet vybral.

Tak jsem dneska poslal do Klatovského Tesca mé příbuzné co tam bydlí a jak píšeš, nic už tam nebylo  :'(

Hacislav

Citace od: Klaj9 kdy 14.02.2017, 10:35:06
wow tak pokud se nekdo parkrat do roka nachomytne k akcim typu lego z 2800 na 800 tak si tim asi vydela vic nez tou praci v tescu.  >:D

Na to zapomeň párkrát do roka. Nikdo takový kdo by seděl na zlaté žíle není. Lego je obvikle velmi rychle, "zmasakrováno" z regálu, jakmile je na něj sleva 50%.
To je opravdu jen vyjímečná záležitost v celorepublikovém měřítku, že nějaké lego spadne do druhého slevového kola. Neřkuli, že by se tak dělo pravidelně.
Věř mi, že vým o čem mluvím.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Freddy157

Citace od: Hacislav kdy 15.02.2017, 00:34:01
Citace od: Klaj9 kdy 14.02.2017, 10:35:06
wow tak pokud se nekdo parkrat do roka nachomytne k akcim typu lego z 2800 na 800 tak si tim asi vydela vic nez tou praci v tescu.  >:D

Na to zapomeň párkrát do roka. Nikdo takový kdo by seděl na zlaté žíle není. Lego je obvikle velmi rychle, "zmasakrováno" z regálu, jakmile je na něj sleva 50%.
To je opravdu jen vyjímečná záležitost v celorepublikovém měřítku, že nějaké lego spadne do druhého slevového kola. Neřkuli, že by se tak dělo pravidelně.
Věř mi, že vým o čem mluvím.

U některých setů se asi ale ani nedivím. I na shop.lego.com už měsíc leží hrstka setů za polovinu a nikdo je nechce.

warfery

V Tesco Plzeň OD slevy na velké sety 75% od dneška:
Minecraft 21125 650,-
Ninjago 70736 500,-
Ninjago 70592 300,-
Nexo Knights 70317 725,-
Nexo Knights 70322 550,-

Dále ještě City  60110 a  60103,  Star Wars 75139 a jeden menší set SW.

Od každého bylo pár kusů, nejvíce asi City.

Citace od: Hacislav kdy 14.02.2017, 01:50:01
Položky, které byli slevněny pomocí štítků a přesto se neprodali, jdou časem do druhého kola slevnění, v druhém kole bývá sleva nikoliv 50% ale 75%.
Zapomeňte na to, že  by se někdy Lego dostalo do druhého kola...
Tak tenhle výrok byl  popřen, resp. 75% sleva byla nahozena ihned.  ;)

stricekfido

Tak to vypadá že Klatovy byly v první vlně a jedeme dál. Pokud by se někomu podařilo ukořistit nějaké Technic Lego měl bych zájem.

PatrikChrudim

Chrudim byly 2 kusy 60134 za 250,-. Vzal jsem si oba. Za kolik bylo v Plzni to letiště 60103... To bych hned bral.


warfery

Citace od: PatrikChrudim kdy 15.02.2017, 11:28:41
Chrudim byly 2 kusy 60134 za 250,-. Vzal jsem si oba. Za kolik bylo v Plzni to letiště 60103... To bych hned bral.

okolo 500,-

PatrikChrudim

Hmm, tak to doufám seženu i někde u nás...


davroman

Tesco Trutnov - žádná sleva, vše za plné ceny.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Pool

My na Národní - jen 3-4 sety se slevou cca 30%, takže nic.

Darth

Tesco Uherské Hradiště absolutní 0. Sety tam jsou, bohužel za plnou (vyzkoušel jsem i na pípáku).