CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ravenhorn

Tesco Letňany.

Vzal jsem tam poslední 70317 The Fortrex a  SW 75140 Resistance Troop Transporter + k tomu jeden 70316 Jestro's Evil Mobile 699,50  a také s menší slevou  76053-1 Gotham City Cycle Chase za 450Kč nebo tak nějak.

Ještě tam zůstaval jeden Jestros Evil Mobile, spousta dalšího, ale Rey byla už pryč, škoda, byval bych si jednu vzal pro sebe. Kdyby jich někdo (Rey) měl hodně, koupím za 200 Kč.

Jo koukal jsem že měli hodně dobré ceny na hasiče, ale to tam bylo už prázdné dva největší sety.
Castle, Pirates a Star Wars.

Robkteryten

U nás probráno, spíše nedodáno. Jen něco s 30procentní slevou.
jinak malá rada :P
https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/categories/Cat00004942?viewAll=promotion&promotion=4294967254

Lukas

#392
Tesco Prostějov taky už značně probrané. Fortrex kompletně vyprodán, zůstalo po pár kusech od každého něco (SW,City , Technic, NK. Je tam hodně větších starwars, třeba 75140 Resistance Troop Transport za 999kč.
Jinak vzal jsem všechny LEGO Technic Důlní nakladač 42049 za 599kč neberte to.

pasin11

Tesco My dnes v 17 h, mělo 1x 70317 The Fortrex, a několik 60109 Fire Boat. Dále jen malé stavebnice.

tomako

Pozdě ,ale přece v sobotu 30.7. v Táborském Tescu ,měli mimo jiné, se 75% slevou : B-Wing takže za necelé 500kilo a myslim že ten dulni naklaďák okolo 190,- od kazdeho 2 nebo 3 kusy, sice krabice trochu jete, ale za ty prachy,to třeba nekoho potěší :) pokud to ještě nevyprodali

Faire

Ten b-wing je mi prokletý...

Klaj

Tesco Zlin 50% slevy na vybrane Star Wars, Creator, City, Ninjago a Friends sety. Predpokladam ze podobne akce budou i v dalsich pobockach.
Me se povedl 2x  Hoth Attack za polovic.  >:D
Draco dormiens nunquam titiliandus

Robkteryten

Skalka taky Hotth a pak nějaké ty velké figurky. Čelákovice microfighters ghost a prototype. Za 50%

Faire

Brno Dornych AT-AT a Snowspeeder microfighters za 50%, totéž Lavárie (vřele doporučuju).

Bard

TESCO MB v 50ce:
SW 75138 Hoth attack   400,-
Elves 41172 The Water Dragon Adventure   350,-
Ninjago 70733 Výbušná motorka   250,-

+ nějaké velké SW figurky

janopr

#400
Tesco Zličín
slevy 50%
SW vyprodané
Ninjago http://lego.heureka.cz/lego-ninjago-70605-smolna-tvrz/
Duplo http://lego.heureka.cz/lego-duplo-10506-koleje-vyhybky-a-prejezd/
Friends http://lego.heureka.cz/lego-friends-41094-majak-v-heartlake/ poslední kus, poškozená krabice
Komiksové http://lego.heureka.cz/lego-super-heroes-76053-batman-motocyklova-honicka-v-gotham-city/

Brick haul by Jan Novák, on Flickr

Také měli v akci nějaké megabloks a cobi, ale jestli to tady někoho zajímá, nad tím visí otazník  :D :D :D

otaznik

Citace od: janopr kdy 26.09.2016, 18:05:22

Také měli v akci nějaké megabloks a cobi, ale jestli to tady někoho zajímá, nad tím visí otazník  :D :D :D
Já doufám, že nevisí. Cítím se zatím docela dobře.  ;)

Ravenhorn

Kdyby někdo měl vícekrát Hoth a chtěl prodat, tak o jeden bych měl zájem.  ;)
Castle, Pirates a Star Wars.

Artie

#403
Píšu jenom 50%

Skalka (cca v 17:30)
SW - Hoth (ještě alespoň 20 kousků), Senate Commando Troopers, nějaké postavy
Bionicle
vybrané nějaké Ninjago (motorky, Kai spinner)
Nexo - Macy, inzerovaný Magmar, Aaron - ale nebyli už

Eden (cca v 18:00)
několik Juniorů (Popelčin kočár, nějací hasiči)
vybrané Elfky
obecně největší slabota

Letňany (cca v 19)
největší množství různých setů, asi si všechny ani nepamatuju  8)
Junior - Popelčin kočár
SW - Naboo Starfighter, postavy
Creator - Plážová chýše
Super Heroes - snad všichni Mighty Micros, Clash of the Heroes, Kryptonite Interception (inzerovaný, ale vybraný), Crossbones' Hazard Heist (nejsem si jistá, že tenhle set byl v 50%)
Friends - Maják (asi 1 kus)
Nexo - Lavaria
Bionicle

Říčany (cca v 21)
SW - postavy, Microfighters, Rey's Speeder, v částečné slevě ještě jedna stíhačka, teď si neuvědomuju která...
City - Přívoz (byl jenom 1 s rozmlácenou krabicí, těžko určit, jestli v ní bylo všechno), Motorový člun 4x4, Závodní člun
Nexo - Macy
Bionicle
svítící přívěšek R2D2 za 22,90 :o (byl tam jediný), ostatní ale za plnou cenu
Tady si dejte hodně pozor, spousta z těch krabic je natrhnutých výrazně, možná i vybraných...  :-\

Ravenhorn

Letňany

- bral jsem ten maják Friend (ten poslední), Crossbones Hazard Heist jsem ze tři ks, vzal jeden a za mnou na pokladně jsem viděl člověka co bral taky jeden., pár Mighty Micros jsem taky vzal asi tam zůstalo 5-6 ks, a jednu Creator Plážovou Chýši, ještě jich tam pár bylo.

Hoth by měli, jenže nebyla na něj sleva. Kdyby někdo náhodou mohl mít jeden set Hoth navíc moc bych mu za něj poděkoval (například kdyby někdo jel ještě na Skalka, nebo odjinud).

Díky
Castle, Pirates a Star Wars.

Faire

V Brně Dornych jen 2x microfighters a Lavaria, v Krpoli jen Aaron a Macy a vyprodaná Obi-wanova stíhačka - a PODSTATNĚ snížená nabídka lega. Divné  ???

Klaj

Citace od: Faire kdy 27.09.2016, 07:34:53
V Brně Dornych jen 2x microfighters a Lavaria, v Krpoli jen Aaron a Macy a vyprodaná Obi-wanova stíhačka - a PODSTATNĚ snížená nabídka lega. Divné  ???

JJ toho sem si taky vsiml a nejen na Dornychu, vypada to, ze TESCO omezuje lego sortiment.

Kazdopadne dneska Vyskov: za 50% jen nexo knights, Hoth plna cena.

Zlin: Hoth stale za polovic + kupa dalsich setu (creator, Sw, Buildable figures Poe a Rey).  Prestavam ty jejich akce chapat, nekdy je to ve vsech stejne, nekdy ne.
Draco dormiens nunquam titiliandus

Renci

V C.Budějovicích jen 2x SW, ovšem již vyprodáno.

Miketuk

V Letňanech dnes ze SW zbyl jen Naboo Fighter 5ks. Vše ostatní v 50% v podstatě vybrané.

brutus

Byl jste se nekdo podivat v My na Narodni? Nemam cas tam zabehnout....

janopr

Citace od: brutus kdy 27.09.2016, 12:40:01
Byl jste se nekdo podivat v My na Narodni? Nemam cas tam zabehnout....
Vše vybrané, jen tam zbylo Duplo závodní auto.
A na andělu snad žádné slevy ani nebyly, takže smůla.

Artie

Měla jsem cestu kolem Skalky, tak jsem tam zašla a _úplně všechno_ fuč... zůstalo jenom pár Bionicle.

Takže ten Hoth leda přes tu jejich dovážkovou službu... https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2005117841933 (nemám osobní zkušenost s jejich dovozem, ale pokud vím, tak se připlácí 49 - 99,- Kč) a mají tam různé zlevněné věci - i to, co nikdo třeba nehlásil (ale bez příznaku akce, musíte si to najít)

Ravenhorn

Kralupy Tesco - po mé návštěvě v 13:30 tam ještě zůstáválo:

2x Lego City 60119 Přívoz  (399Kč)
3-4x Lego Star Wars 75140 Vojenský transport Odporu  (999 Kč)
3-5x LEGO Star Wars 75127 Loď Ghost (134,50 Kč)
2x LEGO Star Wars 75128 Prototyp TIE Advanced (134,50 Kč)
3x-4x LEGO Star Wars 75126 First Order Snowspeeder (134,50 Kč)
nevím počet LEGO Star Wars 75118 Kapitánka Phasma (349,50 Kč)
nevím počet LEGO Star Wars 75115 Poe Dameron (349,50 Kč)
2x LEGO Star Wars 75091 Flash Speeder (499 Kč)
3x LEGO Speed Champions 75871 Ford Mustang GT (199 Kč)
a možná i Lego City 60109 Hasičský člun (999 Kč)  jen si nejsem moc jistý tímto setem.

a pak několik SW, City, Ninjago bylo vyprodané.   

Bohužel Hoth zase nic :-(
Castle, Pirates a Star Wars.

brutus

Citace od: janopr kdy 27.09.2016, 12:47:31
Vše vybrané, jen tam zbylo Duplo závodní auto.
A na andělu snad žádné slevy ani nebyly, takže smůla.

Dekuji.

Co se itesco tyce - je to sluzba na nic co se takovehle akce tyce - oni totiz ti retardi nemaji propojeny obchod se skladem... takze cokoliv si obejdnate projde, ale druhy den zavola jejich linka ze to neni skladem - zazil jsem to kdyz byla tahle akce u Tesca naposledy.

STARHAWK

Citace od: brutus kdy 27.09.2016, 17:12:22
Citace od: janopr kdy 27.09.2016, 12:47:31
Vše vybrané, jen tam zbylo Duplo závodní auto.
A na andělu snad žádné slevy ani nebyly, takže smůla.

Dekuji.

Co se itesco tyce - je to sluzba na nic co se takovehle akce tyce - oni totiz ti retardi nemaji propojeny obchod se skladem... takze cokoliv si obejdnate projde, ale druhy den zavola jejich linka ze to neni skladem - zazil jsem to kdyz byla tahle akce u Tesca naposledy.

Ze zavolaju ze to nemaju je ten lepsi pripad. Mne ked som to skusil dovlekly X nezlavnenych setov a manzelka mi ich dikotovala s cenami. Setko som im rovno poslal spet, kedze to bolo ine a nezlavnene - neviem co si mysleli ze spravim, ze im spravim nakup niecoho ineho za plne ceny ?

ElvensmithCZ

Dnes okolo 17 hodiny OD Tesco Pardubice:

50% sleva na SW Deathstar Duel (1299 Kč - 2ks) a Naboo starfighter (899 Kč - 1ks). Bral jsem oba po jednom kusu, takže pokud má někdo cestu kolem a chce ten Duel tak zkuste štěstí. Měli ho v zadní části ve spodním fochu s SW sety. Našlo by se tam asi více slev v ostatních tématech, ale bohužel jsem neměl čas prohlížet.

STARHAWK

Vylozili uz u vas sety k Rogue One v tesco ? Ja by som ich chcel kupit u nich dokial je 20% zlava na vsetko a pokombinovat to so vseliakymi moznymi kuponmi :)

rdk

Citace od: STARHAWK kdy 02.10.2016, 21:45:58
Vylozili uz u vas sety k Rogue One v tesco?

Jo, už naváží vánoční zboží...

Pokud bylo něco za polovic a doplnili to, je to stále za polovic! Koupil jsem tak dnes 60090, 41068, 76053, 76050.


Faire

Citace od: STARHAWK kdy 02.10.2016, 21:45:58
Vylozili uz u vas sety k Rogue One v tesco ? Ja by som ich chcel kupit u nich dokial je 20% zlava na vsetko a pokombinovat to so vseliakymi moznymi kuponmi :)

Kde ty kupony bereš?

Jinak tohle je trápení nebohých Fairů, třeba Arendel castle potřebuju na Vánoce, ale v Brně ani v Krpoli, ani Dornych posledně neměli ve slevě nic použitelného, a Krpole zmenšilo regály tak na polovic.

ThomasMorta

Citace od: Artie kdy 27.09.2016, 14:10:32
Měla jsem cestu kolem Skalky, tak jsem tam zašla a _úplně všechno_ fuč... zůstalo jenom pár Bionicle.

Takže ten Hoth leda přes tu jejich dovážkovou službu... https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2005117841933 (nemám osobní zkušenost s jejich dovozem, ale pokud vím, tak se připlácí 49 - 99,- Kč) a mají tam různé zlevněné věci - i to, co nikdo třeba nehlásil (ale bez příznaku akce, musíte si to najít)

Včera jsem to zkoumal a pozor, nabídka i ceny se v této službě mění podle kraje, který si zadáte do doručovací adresy (v Praze jsou jiné slevy i jiná lega než v Libereckém kraji).
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)