Leták TESCO "Dárečkov"

Založil Vasyk, 13.10.2005, 16:15:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

krokodyl chodi na ebayi 80-110 euro, ale cena za motor je zanedbatelna, hlavni cast dela jeho unikatnost... jeste brutalnejsi je pak 7760, ktera chodi ve stejnych cenovych relacich, ale za malou posunovacku...

Vasyk

Děkuji za upřesnění, myslel jsem, že jsou s motory jako v setech. Tohle jsou moje první lokomotivy zvlášť, tak jsem nevěděl. Lekl jsem se, že by normálně stála 1500,- s motorem a já nakonec ve slevě s motorem za 2000,- (při koupi motoru dodatečně). No, aspoň mám teď 2 za cenu jedné. Tuhle Santa Fe jsem si přál dlouho, ještě tu novou a budu "skoro" spokojenej.  :D

Micho

Citace od: Cavelon kdy 18.10.2005, 10:43:27
Citace od: Micho kdy 17.10.2005, 23:01:48
Dnes som bol v centre Košíc pri starom pôvodnom Priori - teraz Tescu. A samozrejme som neodolal skontrolovať stav Santa Fe lokomotív a predstavte si - mali ich. Asi 8-10 klasických krabíc 10020. Cenovku som tam nezbadal, ale podľa letáka by to malo byť tých 1.199 Sk.

Takže si sa práve stal víťazom súťaže Kto prvý nájde v slovenskom Tescu SantaFe?
Za odmenu mi môžeš jednu kúpiť :D, lebo v Poprade aj dnes som našiel zase iba . >:( Vopred ďakujem!!! :D

Takže som sa zastavil s manželkou aj na rýchly nákup v košickom hypertescu. Aj tam bolo pár (8-10) setov 10020 Santa Fe. Chcel som zobrať teda pre Cavelona 1 ks a keďže tam neboli cenovky a pár metrov akurát bol skener na cenovky, tak som krabicu SF oskenoval. Hodilo mi to blbú hlášku - informujte sa u osluhy predajne. Ani ďalší kus nedal rozumnejšiu informáciu. Tak po miernych peripétiach na zákazníckom mi to predali. Medzitým stiahli všetky SF z predaja.

Fígeľ bol v tom, že uvedené sety 10020 neboli označené cenovkou a teda pri pokladni by mi ho nevedeli nablokovať. Takže predpokladám, že som bol asi prvý, kto ten set skoro po 2 dňoch v akcii kupoval.  :o  A tie sety stiahli samozrejme na označenie.

Z toho vyplýva, že buď nemám v Košiciach na vlaky Lego konkurenciu, alebo je SF presýtená. Takže predpokladám, že im tieto špecializované vlakové SF 10020 asi budú v Tescu ostávať. Veď kto kúpi decku nejakú lokomotívu, keď nemá ani koľajnice? Som zvedavý, či to tak bude a čo potom s nimi urobia.  ???

myth

Citace od: Micho kdy 18.10.2005, 23:07:48
... Takže predpokladám, že im tieto špecializované vlakové SF 10020 asi budú v Tescu ostávať. ... Som zvedavý, či to tak bude a čo potom s nimi urobia.  ???

Možno ich ešte viac zlacnejú ;D . (Viem, to by som chcel od našich obchodníkov priveľa :( )
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Lomax

Citace od: Micho kdy 18.10.2005, 23:07:48
tak som krabicu SF oskenoval. Hodilo mi to blbú hlášku

V Tescu ve Frýdku-Místku měli SF několik (8-10?), všechny EAN čarové kódy byly přelepeny samolepkou s jiným kódem. (Zkoušel jsem naskenovat i ten původní a hodilo to očekávanou hlášku, že zboží nebylo nalezeno.)
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Micho

Citace od: Lomax kdy 18.10.2005, 23:24:38
Citace od: Micho kdy 18.10.2005, 23:07:48
tak som krabicu SF oskenoval. Hodilo mi to blbú hlášku

V Tescu ve Frýdku-Místku měli SF několik (8-10?), všechny EAN čarové kódy byly přelepeny samolepkou s jiným kódem. (Zkoušel jsem naskenovat i ten původní a hodilo to očekávanou hlášku, že zboží nebylo nalezeno.)

Presne tak to robilo v Košiciach. Tu hlášku v KE si nepamätám úplne presne, ale určite odkazovala na obsluhu. Je to asi vecou nastavenia obsahu hlášky .... Proste zabudli tam nalepiť cenovky s EAN kódmi.

Cavelon

Citace od: myth kdy 18.10.2005, 23:11:21
Citace od: Micho kdy 18.10.2005, 23:07:48
... Takže predpokladám, že im tieto špecializované vlakové SF 10020 asi budú v Tescu ostávať. ... Som zvedavý, či to tak bude a čo potom s nimi urobia.  ???

Možno ich ešte viac zlacnejú ;D . (Viem, to by som chcel od našich obchodníkov priveľa :( )

No, ak s tým urobia to isté, čo s vyklápačkou, tak by po skončení akcie mali stáť cca 2400,- Sk. :-\

Micho

Citace od: Cavelon kdy 19.10.2005, 07:01:29
No, ak s tým urobia to isté, čo s vyklápačkou, tak by po skončení akcie mali stáť cca 2400,- Sk. :-\

Na letáku máš preškrtnutú cenu 1.599 Sk. Takže asi skôr tak.  ;)

myth

Dnes som bol v Tescu na Kamennom (Ba) a žiadne SantaFe lokomotívy som tam nevidel :-\ .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Karolina

Tak Tesco Pardubice nemá ani jednu lokomotivu Santa Fe, dokonce ani žádnou City Stavbu 7243. Zato tam mají ještě spoustu těch vyklápěček

http://www.peeron.com/pics/inv/setpics/7344-1.1118010525.jpg

za cenu 499,- Kč.

Cavelon

#40
Dnes poobede som sa neplánovane opäť ocitol medzi regálmi v popradskom Tescu a skoro som spadol z nôh - je to neuveriteľné, ale SantaFe dorazili aj pod Tatry! Mali ich tam hádam aj 30 krabíc. To som teda nečakal... ;D Aspoň raz ma aj príjemne prekvapili.

EDIT: čiže To, čo je v letáku: 10020 - cena 1199,- Sk.