(vlastní)hudební skupina

Založil Martys08, 17.11.2009, 20:14:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Martys08

Omlouvám se za nekvalitní foto. Jaká to je skupina to si už domyslete.

Póža

Za ten zlomenej činel tě polovina fora sežere :-) .... škoda tak špatný fotky... ale jinak se mi to docela líbí ,ale jenom kvuli výrazu bubeníka, jinak je toho moc málo a moc obyčejného na vignettu...

Věšák

Citace od: Poza kdy 17.11.2009, 21:49:59
Za ten zlomenej činel tě polovina fora sežere :-)
Ten činel sice na první pohled vypadá zlomeně, ale na druhej pohled je vidět, že je částečně zakryt rukou...tudíž zlomenej nutně bejt nemusí.... >:D

Já bych udělal kratší krk kytary a kratší paličky bubeníka :-\
Co se týče domyšlení skupiny, myslels to tak, že je to nějaká konkrétní nebo že si má každej nějakou představit ???
jinak možná zkus udělat lepší fotku, podle tvých fotek v jiných tématech myslim že na to vybavení máš :)

Allconel

Foto strašná, činel zlomený, ja tam žiadny nevidím je len za tou rukou , kvalitnejšia fotka, by nám čo máme dioptrie možno fakt pomohlo lebo na tuto fotku sa pozerať nedá,

Jindroush

Kapela bude pravděpodobně Pekelní rozmlženci se svou písní Šum a zmar...  ::)

ADMIN: Vyměnit foto, tohle je za trest.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Draon

Tomu Jonesovi dej policajtovu plácačku a máš malou kytaru XD

Věšák

Citace od: Draon kdy 18.11.2009, 07:28:30
Tomu Jonesovi dej policajtovu plácačku a máš malou kytaru XD
spíš banjo ne? ;D

Steve23

Citace od: Věšák kdy 18.11.2009, 15:28:09
Citace od: Draon kdy 18.11.2009, 07:28:30
Tomu Jonesovi dej policajtovu plácačku a máš malou kytaru XD
spíš banjo ne? ;D
i to je větší, spíš loutna  :D

Martys08

#8
Nic zlomeného tam neni!Foto dám nové.Ano myslím ,aby si každý představil svou vlastní skupinu.

Věšák

Citace od: Steve23 kdy 18.11.2009, 19:12:19
Citace od: Věšák kdy 18.11.2009, 15:28:09
Citace od: Draon kdy 18.11.2009, 07:28:30
Tomu Jonesovi dej policajtovu plácačku a máš malou kytaru XD
spíš banjo ne? ;D
i to je větší, spíš loutna  :D
Ale ta není tak kulatá :)
btw: kde vidíš Toma Jonese?  >:D ;D

grohl

Citace od: Jindroush kdy 17.11.2009, 23:33:53
Kapela bude pravděpodobně Pekelní rozmlženci se svou písní Šum a zmar...  ::)

ADMIN: Vyměnit foto, tohle je za trest.
Už jsem se zvedl z podlahy. Dnes je toho humoru na mě víc než dost.

Zkus na tom ještě zapracovat. Tady máš něco pro inspiraci. A příště raději zkoušej fotit vícekrát, protože tohle foto je stejně ostudné jako vylézt ven z toalety s kalhotami s hnědou skvrnou vzadu.



Draon

Věšák : Je tam Indiana Jones. Žádný Tom Jones. "Tomu" jsem nemyslel jako jméno...XD

Allconel

Inspirace to dobrá, tak se inspirujte stavitelia.

Věšák

Citace od: Draon kdy 19.11.2009, 07:24:26
Věšák : Je tam Indiana Jones. Žádný Tom Jones. "Tomu" jsem nemyslel jako jméno...XD

Já to vim...si z tebe jen střílim :P

grohl: wow, jak sem to zahlíd,už sem myslel že je to od něj, škoda..bylo by to příjemné překvapení :) to si tvořil ty?

A jestli si můžu dovolit dodat taky jednu inspiraci(samozřejmě ne tak kvalitní :) ), tak tady jeden starší výtvor od mé maličkosti :P :

Martys08

Všem se moc omlouvám za otřesné foto.Děkuji za ispiraci.Nové foto jenom pár úprav

grohl

Citace od: Věšák kdy 19.11.2009, 14:43:33
Citace od: Draon kdy 19.11.2009, 07:24:26
Věšák : Je tam Indiana Jones. Žádný Tom Jones. "Tomu" jsem nemyslel jako jméno...XD

Já to vim...si z tebe jen střílim :P

grohl: wow, jak sem to zahlíd,už sem myslel že je to od něj, škoda..bylo by to příjemné překvapení :) to si tvořil ty?

A jestli si můžu dovolit dodat taky jednu inspiraci(samozřejmě ne tak kvalitní :) ), tak tady jeden starší výtvor od mé maličkosti :P :
Ti Beatlesáci se mnou nemají nic společného.
Stačí zkopírovat link obrázku.
Kapela z mých minifigů by vypadala podstatně vtipněji a mnohem hůř-spíš jako Village People, do kterých se vetřel Tie Pilot.

Věšák

Citace od: grohl kdy 24.11.2009, 07:28:11
Kapela z mých minifigů by vypadala podstatně vtipněji a mnohem hůř-spíš jako Village People, do kterých se vetřel Tie Pilot.
;D ;D

martin15: myslim,že tohle už vypadá mnohem líp... :)