Víc než Honor

Založil jvucka, 30.03.2013, 23:11:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

Citace od: tuvok07 kdy 12.04.2013, 23:15:36
No, tak já pochopil hned oč jde :) Reakce některých mně dost udivily - trekistu by asi nikdo nesprd, no jo, to je holt známější  ;)

Mě udivuje, že tu spousta lidí na fóru obdivuje tři figy s názvem, ale nikdo už stavbu, která autorům trvala bezmála několik měsíců.
Citace od: Thrawn kdy 10.04.2013, 20:18:22
Ach Bože, zač mě trestáš?  ;D
Vy neznáte Honor Harrington? Hm... Představte si napoleonské války ve vesmíru, místo dreadnaughtů těžké vesmírné lodě s grasery, lasery, raketomety, torpédomety a dalšími a jste doma.

Kámo znám, bohužel nejsem jasno vědec a opravdu se mi příčí chválit tu vyskládané figy bez nějaké vignety či aspoň nějakého příběhu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Petronel

Absolutní souhlas s Mtronem. Hlavně co se týče toho prvního postřehu.

Nějak se tu poslední dobou rozmáha spousty témat jen s vyskládanými figy. Hlavně i v CaP. Nechápu je. Možná by pro ně měla být nějaká samostatná sekce.

FilipS

Citace od: Petronel kdy 13.04.2013, 16:23:54
Nějak se tu poslední dobou rozmáha spousty témat jen s vyskládanými figy. Hlavně i v CaP. Nechápu je. Možná by pro ně měla být nějaká samostatná sekce.

Ty co jen vyskládají figy, bych vyslal do Sbírek, obzvlášť LOTR armády z CaP. Kdyby ty figové byly aspoň netradiční jako třeba tyhle nikdo by asi ani necekl, ale ta prezentace by opravdu musela mít šťávu. Celá Zeessiho galerie stojí za zhlídnutí i když,tam má skoro jen figy.

Colonel32

Něco velmi podobného jsem zažil u staveb z Diabla. Kdo znal, ten říkal jak je to super, kdo neznal, ptal se, proč takové píčoviny vůbec zveřejňuju, co má sakra znamenat jedna ženská a 3 krávy.

Mtron

Citace od: Colonel32 kdy 14.04.2013, 17:17:05
Něco velmi podobného jsem zažil u staveb z Diabla. Kdo znal, ten říkal jak je to super, kdo neznal, ptal se, proč takové píčoviny vůbec zveřejňuju, co má sakra znamenat jedna ženská a 3 krávy.

Tvoje prezentace Diabla II, a že jsem se napařil a nabažil této hry byla poněkud na tvoje kvality chabá. Řekl bych na druhou třídu základní školy. Nic méně ty jako TOP stavitel, za kterého tě považuji by si měl ženu se 3 kravami propracovat lépe. To je můj názor.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz