(vlastne) Space fighter

Založil TUKE, 26.03.2013, 21:24:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

TUKE

Ahojte,

dnes mi prišlo pár balíčkov, tak som sa pustil do skladania.
Výsledok je nižšie na fotkách. Ale otázka znie je to mutant? Blacktron?  :-\


Systematik

Citace od: TUKE kdy 26.03.2013, 21:24:56
... Ale otázka znie je to mutant? Blacktron?  :-\
Podle Brickpedie je to Kranxxxův (šéf Vesmírnejch Motorkářů) ne až tak dovtipný bratranec,
ale já si spíš myslím, že je to jeho syn, kterýho má s nějakou Blacktronkou, takže mutant Blacktron... ;D
Každopádně má super kaťata, což teda Kranxx taky...

Mtron

Jo Mutant Blacktron zní dobře. Však postupem času všechno mimo Mtronu zdegeneruje. Blacktroni se klonují stále. Proto dochází k častým mutacím. Pěkný.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Každý národ má jedince, kteří jsou šílení a klonují či kříží své obyvatele. Má skupinka Blacktronu striktně odmítá tyto pokusy. :-\  M-troni také nejsou svatoušci.  ;D
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

TUKE

Budem ho musieť dať do karantény, kým si nebudeme istý, ako to vlastne je. Či len nakupoval kde nemal alebo zožral pôvodného majiteľa tej uniformy  ;D

Thrawn

#5
Velmi pěkný stroj, prozkoumáme  :)

Dotaz. Už jsi někdy viděl najednou dvě stě Blacktronských vojáků na mejdanu v blacktronským stylu?  ;D >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

TUKE

Citace od: Thrawn kdy 27.03.2013, 23:35:12
Velmi pěkný stroj, prozkoumáme  :)

Dotaz. Už jsi někdy viděl najednou dvě stě Blacktronských vojáků na mejdanu v blacktronským stylu?  ;D >:D

Ďakujem. Stroj nevieme akej je značky, žiadne parametre a kde ho zobral. Podrobíme ho výsluchu a snáď sa dozvieme viac. Následne mu bude zhabaný kvôli množstvu palebnej síly.
Následne bude aj samotný "pilot" podrobený pár testom ale nebude mu ublížené a ani nebude zatvorený za svoju "inakosť"  ;)

A nie nevidel, mám doma až troch Blacktronov  ;D

Systematik

Citace od: Thrawn kdy 27.03.2013, 23:35:12
... dvě stě Blacktronských vojáků na mejdanu v blacktronským stylu?  ;D >:D
To mi zní spíš jako Blacktron Harlem Shake  ;D ;D ;D

Thrawn

Citace od: TUKE kdy 28.03.2013, 10:38:45
A nie nevidel, mám doma až troch Blacktronov  ;D

Tak jestli nepropustíš toho vězně, tak uvidíš  >:D ;D ;)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

TUKE

Citace od: Thrawn kdy 29.03.2013, 13:56:35
Citace od: TUKE kdy 28.03.2013, 10:38:45
A nie nevidel, mám doma až troch Blacktronov  ;D

Tak jestli nepropustíš toho vězně, tak uvidíš  >:D ;D ;)

Vyhrážky?   ;D >:D

Thrawn

Citace od: TUKE kdy 02.04.2013, 23:24:06
Citace od: Thrawn kdy 29.03.2013, 13:56:35
Citace od: TUKE kdy 28.03.2013, 10:38:45
A nie nevidel, mám doma až troch Blacktronov  ;D

Tak jestli nepropustíš toho vězně, tak uvidíš  >:D ;D ;)

Vyhrážky?   ;D >:D

Konstatovaní  >:D ;) ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

TUKE

"návštevník" požiadal o azyl, tak bude umiestnený zatiaľ v záchytnom tábore, potom pôjde do pobytového tábora a nakoniec ho čakajú papierovačky a rozhodnutie či mu bude alebo nebude udelený.  ;)  >:D