(cizí) Eco-punk Crawler Town

Založil eNTy, 20.02.2010, 13:42:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

eNTy

Normálně moc linky z BB nepostuju, protože počítám, že je stejně většina sleduje, ale Crawler Town by neměl ujít nikomu.


Shmade


CZ-Rytir


peter

Velmi zajímavé. Připomnělo mi to mé dětství, když jsem si stavěl obří pojízdné základny, samozřejmě ne v takovémto měřítku ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

germik

No nazdar :o :o :o. to je obrovské!!! Na ty nosná kolo-ramena musí být vynaložen asi dost velký tlak co? >:D. Trochu mi to připomíná to obrovský rypadlo co bylo dřív na krabicích s merkurem >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Mtron

Zase lego  ;D ;D ;D jenom nechápu co to má společného ze space ? ??? ??? ???
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

eNTy

Citace od: Mtron kdy 21.02.2010, 16:27:35
...jenom nechápu co to má společného ze space ? ??? ??? ???

Mohlo to být v City, co?  ;D
Taky jsem nevěděl, kam s tím a pak jsem si přečetl podtitulek Space sekce "...a jiné sci-fi vize" a bylo to. Steampunk a post-apo je sci-fi vize.

grohl

Stavitel si hraje kromě kostek asi i s velkou dávkou LSD. Na každý pád je to famózní.

otaznik

Vynikající stavba podle mého gusta. Moc se mi to líbí. Krása!

Steve23

Moje vež 2 x 4 bricků je vetší  :P

otaznik


linhi

Citace od: germik kdy 21.02.2010, 16:19:41
No nazdar :o :o :o. to je obrovské!!! Na ty nosná kolo-ramena musí být vynaložen asi dost velký tlak co? >:D. Trochu mi to připomíná to obrovský rypadlo co bylo dřív na krabicích s merkurem >:D

Přesně tak,také vidím ten merkur :-)

Martys08

Na mě to působí až moc ohromně.

AdamKo

 :o :o :o  Člověk cítí úctu a respekt, když něco tak gigantického vidí... Dech mu zároveň bere, jak z malých kostiček jde postavit něco tak geniálně prpracovaného a monstrózního :o :o :o      100 bodů 8)

Za jak dlouho se z nás stanou tihle lidé z budoucnosti?  Přijet rovnou s celým městem, vysát - zničit, odjet zase o kus dál...