Základna z Idea Booku 250 (1987)

Založil znouzectnost, 27.01.2013, 18:40:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

znouzectnost

#30
Rozhodnutí nelituju, ale když jsem ležel několik dní nad ideabookem a peeronem a přemýšlel jak to postavit, když jsem vymýšlel jak postavit zadní stěnu velké základny a ona nedržela, když jsem objednával kostky přes půl světa 30 let staré kostky, které už skoro nikde nejsou, tak jsem tě chtěl vážně roztrhnout...
Teď jsem hrdý co mi stojí v pokoji.

znouzectnost

#31
CS základna pro Lipno byla až na několik malých detailů dokončena.
Velikost je 3x3 baseplate (32x32).
Čekal jsem, že bude mnohem víc místa pro ostatní MOC co jsem měl připravené na prezentaci.
Kolik zbylo volného místa?

Jako bonus představuji nejvyšší velení CS, originál lego a to včetně samolepky.

P.S: Teď můžu pokročit s Megacorem a jeho obměnami...

Mtron

Nooo, luxusní provedení. :o :o :o Víš, že nemám ani jednoho figa CS? Budu to muset napravit. Až budeme na Lipně vydám svým jednotkám, aby zajali několik CS jednotek.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

killco

Je to nádhera, na toto sa proste žiaden Star Wars nechytá >:D.  Classic space je classic space. Vidím sa ako som ako dieťa čumel do katalógov a sníval o tom že raz snáď niečo také budem mať doma.

Ešte k tým dielom, čo si objednával cez pol sveta? Čo sem nedáš nejaký inzerát. Každý predsa občas z kilowaru vyťiahne nejaké vecičky z classic space.

znouzectnost

#34
Děkuju za pěkná slova  :-[

Inzerát na skla jsem měl 14 dní a nikdo se neozval...  :(
Potřeboval jsem  http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=4448
Ještě bych potřeboval bíle slopes se znakem CS a modré bricks se znakem (se zlatem)
Jinak je tam spousta kostek které jsou jen v 6985 a podobných raritách.
Teď už téměř dokážu postavit další 2 - 6985 a 6971

znouzectnost

Citace od: Mtron kdy 22.04.2013, 20:18:05
Nooo, luxusní provedení. :o :o :o Víš, že nemám ani jednoho figa CS? Budu to muset napravit. Až budeme na Lipně vydám svým jednotkám, aby zajali několik CS jednotek.

Ostudo jedna!!!!
Černé a šedé budu bránit vlastním tělem, žlutého, červeného a bílého bych pustil (i když bílých ve skvělém stavu není nikdy dost)

Togaran

Moc pěkný základna, dýchá z toho historie :-D
už se těším, až to uvidím naživo
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

znouzectnost

#37
Dneska začne rozšiřování na 3x6 baseplate (32x32) (když je vytahám z pod sbírky, fuj...) staveb už moc nemám, tak přidám techniku ať je na Lipně na co koukat.

P.S.: Myslíte, že někdo kdo okopíroval stavby ideabooku a postaví kde co vidí a sám postavil 1 monorail a jednu raketku si může říkat stavitel?  :-[

Systematik

Citace od: znouzectnost kdy 23.04.2013, 12:13:11
...P.S.: Myslíte, že někdo kdo okopíroval stavby ideabooku a postaví kde co vidí a sám postavil 1 monorail a jednu raketku si může říkat stavitel?  :-[
I kdyby v tom ideabooku byla základna nafocená ze všech možných úhlů (a tím byla stavba o něco jednodušší), tak ano.
IMHO samožejo.

Mtron

Citace od: znouzectnost kdy 23.04.2013, 12:13:11
P.S.: Myslíte, že někdo kdo okopíroval stavby ideabooku a postaví kde co vidí a sám postavil 1 monorail a jednu raketku si může říkat stavitel?  :-[

ANO. Postavil si něco byť podle plánků? ANO si stavitel. Koukáš na něco? Jsi pozorovatel :D Sbíráš něco? Jsi sběratel. Je ti to už jasný?  ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Citace od: znouzectnost kdy 23.04.2013, 14:25:42
To znamená, že když postavíš jedinej model co máš doma ve sbírce jsi stavitel?  :P
No znamená, že jen sběratel je ten co má doma jen nepostavené sety  ;D
Nebudu prudit, budu brát, že už jsem dorostl ze sběratele i na stavitele.

chceš na hloupou otázku, hloupou odpověď. Počkej na Lipně, opiju posádku Bejka a nechám ji neřízeně jezdit po tvé CS základně.  ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Základna má 3 bejky na ochranu  :P
(To je asi taky odpověď, jestli jsem stavitel, i ty jeden  >:D )

znouzectnost

#42
Plánovaná výstavní velikost a všechno co mám v CS a není přímo od TLC.
Base platy dodám popř. dokoupím, vyčkejte  ;)

Hádanka: Kdo najde 4 sety které mají mají originální původ u TLC a nejsou z ideabooku? Pozor jeden je tam jen jako část alternativního modelu a barevnost není originální.

P4tr1cius

Môžeš to prosím odfotoť aj zpredu? Zatiaľ to fotíš z výšky, myslím, že to absolútne nevystihuje "podstatu".

Ale je to Čistá Nostalgia. Už teraz sa nato teším naživo.

(a nemaj strach, si staviteľ  ;) ;D)

znouzectnost

#44
Tak "zepředu" mi to moc nešlo, ale z boku to jde  :D
Na poslední fotce jsou vidět 2 ze 3 přistávacích base platů, které TLC vydalo. Ten třetí je hned vedle, ale na fotku se nevešel.
Jeden je se žlutým kruhem, stejný je třetí jen oranžový a druhý má opět oranžový kruh, ale má pruhy na všech stranách.
Náhodou se mi tam hezky sešly.

peter

Nemohu si pomoct, ale ten tvůj koberec je naprosto parádní ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Thrawn

Já mohu jen tlesklat. A jako vášnivý sběratel minifigů dvojnásob. Ti dva šediví praotci...to je prostě nádhera. Ty nemám.

A M:Tronům děkuji za zakázku  >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

#47
Rozšíření základny z Lipna je v plném proudu.
Zde je první ukázka...
Zatím je jen zvětšená plocha celé základny, udělaná kopie stěny a počítám s řídícím střediskem mezi

Mtron

pěkný modrý :D koukám, že budete mít do vánoc hotovo :D Je od Vás pěkný, že už stavíte. No držím palec a těším se na další fotky stavby CS. Jinak stav něco svého ne IDEA BOOK.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Tohle už není ideabook, to už je moje dílo... je tam jen základ z ideabooku.
Řekněme jak měl ideabook vypadat, ale bylo by to moc veliké.
Plánuji finální vzhled podobný 6970 Beta I Command Base, tedy základna s jednou volnou stranou

Parsey

Tohle je opravdu krása, jako malej jsem nad idea bookem trávil hodiny, dny, týdny a obdivoval vše, ať už piráty, hrady, nebo space. Jsem rád, že i díky tobě jsem si mohl space prohlédnout z více úhlů, než jen na fotce v idea booku!

znouzectnost

Pro novou základnu musím zbourat menší základnu z ideabooku 250 (strana 38-39) tak jsem ji překreslil v LDD když bych se k ní někdy chtěl vrátit, přeci jen jsem nad tím ideabookem pár dní proseděl.
Pokud by někdo chtěl .lxf ať si řekne. Tady posílám obrázek jak základna vypadá z jiného úhlu (snad potěší Paprsek79 i další).

Mtron

Pěkný, ale přeci jenom nechceš postavit něco menšího viz obrázek hodného tvé velikosti a velikosti CS ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

tady máš ještě další inspiraci, mě se MOC moc líbí.

http://www.mocpages.com/moc.php/33552

myslím, že by si mohl z těch dílků co máš něco podobného postavit. Co ty na to ? a Morgen ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

#54
To první je úchvatné a mazec na to nemám....
To druhé není problém pošli jednoho morgana a ty šedivé sloupy a příští týden to bude  >:D
Ale teď vážně.... základna nebude o moc menší a doufám, že ta moje bude hezčí a propracovanější

Všimli jste si toho monoraila na té první mtronově fotce?
Co je to měděné na některých kolejích?
P.S.: mají tam megacora a renegada ti jsou moji oblíbení

peter

Předpokládám, že to je upravené pro dobíjení baterek ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Parsey

Citace od: znouzectnost kdy 17.11.2013, 17:42:17Pokud by někdo chtěl .lxf ať si řekne. Tady posílám obrázek jak základna vypadá z jiného úhlu (snad potěší Paprsek79 i další).


Těší mě velice! Mohl by jsi mi ten soubor poslat?

znouzectnost

#57
Právě jsem dokreslil základnu, tady máte výkresy, kdo najde chybu nebo lepší řešení připojení zadní stěny pochlubte se ;)
přidávám i druhou základnu okolní budovu a velkou raketu co stojí na odpalovací rampě.

Po kontrole 1. základny jsem tam našel 2 zásadní chyby, tak to berte jako test pozornosti...

Mtron

Tak jsem si to prošel :D Pěkně si na tom za makal. Nějak mi neštymuje ta raketa. Na té by se dalo dost ještě zařídit.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Díky za pochvalu.
Máš pravdu, raketa nemá prakticky nic v interiéru a šla by asi i řešit jinak, ale v ideabooku není nic víc vidět. V podstatě jsem zakreslil stav z Lipna.
Berte to jako základ stavby a rád uvidím návrhy od ostatních  >:D