Harry Potter 2024

Založil Anatyt, 01.12.2023, 09:13:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt


milanv

Postavební stránce mě ty sety vůbec nezaujaly, to se přiznám. Ale ta zvířata! Jak skutečná, tak bájná/magická. Jedno krásnější než druhé. Ten pes je zase nová rasa, ne? Sovy tolika druhů - a vůbec nevím, jak odolat "sovátku"  >:D A nebo ten gryf...

Pán na Žlutém hradě

Drobuliatko

WOOOOW! :D Tak nne lubia tie setiky! A zvieratka, suhlas!  :-*  Bajecne! ;)

STARHAWK

Cim dalej tym tazsie ospravedlnit nakup novych HP setov. Stale sa tam tocia tie iste postavy a to ako vieme je na legu to najdrahsie.

Tesak a Norbert (tusim tak sa dracik volal) su fajn ale kupovat kvoli tomu 75e set kvoli tymto dvom malim zvieratkam ked uz Hagridovu chajdu uz mam ?

Hodil by sa nejaky 30e set len s profesormi - hlavne novymi.

Anatyt

Veď starú chajdu predaj a kúp novú. >:D  Ešte ťa vyjde aj lacnejšie. ;)

ramsey1

Každý rok je to víc a víc juniorizované, jsem rád, že jsem chytil úplně tu první vlnu po znovuvzkříšení a zakončil to DA D2C setem a pak už se na to vykašlal...

wynnova

Tak se trochu bojím, že architektura "nových" Bradavic půjde totálně ke dnu.
Ač zvířátka jsou krásně propracovaná a ňuňu, tak okolí jde opačným směrem. Což mě osobně mrzí, takže se asi poohlédnu po tom, co mi chybí z aktuálně prodávaných setů a nebudu se moc upínat do budoucna.

Anatyt


mesje

tie sety su super, najma lod, trol, rastlina...
tie domceky tiez, akurat ze to dupluje sikmu ulicku - radsej mohli vydavat doplnujuce domy, ako domy ktore uz su v ulicke...

Strider

Loď je nádherná. Inspirováno  asi karakou. Jsou to samolepky nebo potisk?

Drobuliatko

Lodka je krasna, ale asi nie moc velka. Vsimni si aka je ta figurka v nej velka.  ;)

Strider

Nevadí, že je malá. Karaky byly menší, takže to bude ve správném měřítku k Pirate Bay.