Bude v květnu Brno hospoda?

Založil Mičánek, 29.04.2013, 01:16:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mičánek

Již 3 měsíce se v Brně neuskutečnilo žádné setkání v hospodě. Neměli by jsme se sejít a domluvit výstavu v Lipně? Potřebuji odvoz sebe a dvou krabic.

Robbed

Já bych se klidně sešel, ale spíš třeba někdy k večeru, tradiční soboty ve 2 mně momentálně moc nevyhovují.

Mičánek

Citace od: Robbed kdy 30.04.2013, 14:45:39
Já bych se klidně sešel, ale spíš třeba někdy k večeru, tradiční soboty ve 2 mně momentálně moc nevyhovují.

Jak je vidět, o sraz v hospodě nemá nikdo zájem. Kolik stavitelů má výtvor má výtvor pro výstavu na Lipně?                                                                                                                                                                                                   

Robbed

Asi nikdo nemá moc čas ;) já jsem na tom podobně...
Na Lipno se zatím domlouvám s Rhoxem, možná pojedem autobusem.

Mičánek

Citace od: Robbed kdy 03.05.2013, 20:59:50
Asi nikdo nemá moc čas ;) já jsem na tom podobně...
Na Lipno se zatím domlouvám s Rhoxem, možná pojedem autobusem.
Kdyby bylo 6 vystavovatelů, tak by se dal domluvit s Pekim hromadný odvoz, který by zajistil organizátor. Jestli bych musel cestovat autobusem a tahat dva velké balíky, tak s výstavou končím. Když jsem naposledy vystavoval v Praze, Galerii Harfa, tak jsem měl zajištěn odvoz jak na začátek pro instalaci, tak na závěr na bourání.

peki

Citace od: Mičánek kdy 04.05.2013, 12:32:31

Kdyby bylo 6 vystavovatelů, tak by se dal domluvit s Pekim hromadný odvoz, který by zajistil organizátor. Jestli bych musel cestovat autobusem a tahat dva velké balíky, tak s výstavou končím. .

Nechápu proč to píšeš sem. Co se odvozu z Brna týká tak tam mám osvědčenou spojku. Čili stačí říci. Nicméně si opravdu rozmysli jestli to s účastí myslíš vážně, protože opravdu neřeším způsob dopravy účastníků ( a případné ubytování rodinných příslušníků, řidičů atd)