Obchůdky v Praze

Založil tazzy, 04.07.2006, 14:56:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tazzy

Jelikož za týden jedu na týden do Prahy chtěl jsem se zeptat na nějaké zdejší  obchůdky s Legem (ne hypermegamarkety a obchodní domy, ale nějaké menší kamenné obchody), kde by se dalo najít i něco staršího či bazarového. Dík

Petrjr

Tady mají i bazarové věci nebo samostatné dílky:

"Legáček", prodejna LEGO (přestěhováno, novou adresu dohledejte na www.legacek.cz)
"Klimtel", prodejna LEGO Dělnická 2 (roh Argentnské a Dělnické) (www.klimtel.cz)


A zde jsou staré seznamy (hypermarkety / obchodní domy, vím, nebylo požadováno), nemají bazar, ale před pár lety i v nich probíhala akce "Hrabošárna - Naber si svůj pytlík Lega" (t.j. přecejen mají k Legu nějaký rozumnější vztah):

- Prodejna SPARKYS Havířská (naproti bývalému dětskému domu Na Příkopě, vedle Stavovského divadla)
- "Pompo" v Bílé labuti
- Černý most, hračkářství "Bambule" (v areálu prodejen na Černém Mostě)
- V Centru Nový Smíchov, maly obchůdek téměř vedle knihkupectví
- Tesco (Letňany, Zličín, Kladno)
- "Pompo" na Václavském nám. (v OD Debenhams, bývalá Družba - ale tuším tam už lego přestali prodávat)
- OD ?jméno nevím? na metro Budějovická

tazzy

Dík za info, v Legáčkovi už jsem byl, ale na staré adrese  tak jsem zvědavý na jeho novou adresu, stránky Klimtelu mě sice nějak nezaujaly, ale i tak tam zajdu, a do těch marketů to snad taky stihnu ještě jednou díky  ;)

Petrjr

#3
   Legáček nemívá tolik bazarových věcí, spíše samostatné dílky. Teď na nové adrese jsem tam bazarové věci ani neviděl, ale to bylo způsobeno spíše tím, že jsem tam byl jen jednou, krátce, a hlídal děti.

   U Klimtela je draho, ale býval dobře vybaven. Např. míval eduxe věci ještě před tím než jsem si jich všimnul u Legáčka. Ale to už je pár let. Teď bych řekl, že jsou nastejno, jen Klimtel není tak aktivní v propagaci jako Legáček (a hlavně nemá inetový obchod). A i bazarové věci mi u něj přijdou drahé. Rozhodně se mi zdá dražší než nabídky zde na kostkách vč. poštovného.

   Z těch obchodních domů stojí za zmínku Sparkys. Je v centru Prahy, kudy se návštěva obvykle vždy alespoň jednou při pobytu v Praze jde projít. A jsou tam jenom hračky. Tedy nejen z Lega, pochopitelně, toho je tam jen kousek. Ale pokud jede člověk s dětmi, tak je to dobrá zastávka.


tazzy

A existují nějaké malé zapadlě obchůdky, kde by se též dalo něco najít?

Llevelyn

Jeden je na Milady Horákové.. takový podivný hračkářství, mají i staré kousky, slevy s nimi lze nějak domluvit..ale nic moc teda.

Zastávka tramvaje Kamenická / sjedeš dolů od Sparty z Letné, nebo nahoru ze Štrosmajeráku/. :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

***Banana.com

V Klimtelu jsem byl před týdnem a mají tam kulový. V bazaru nic zajímavého a nové sety drahé, až to tříská dveřmi :P

Llevelyn

 A mají tam / v Klimtelu/ mizerné prodavačky, docela neochotné a věci neznalé... >:(
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

JardaL

Lego bazar v Holešovicích. Dělnická ulice, kolmo na Argentinskou - tuším.
Hned zkraje po pravé straně, otervřeno asi od 10:00 do 17:00. Párkrát jsem tam byl, nic nekoupil, ale přesto můžu konstatovat, že docela dobrý.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Llevelyn

A to je ten Klimtel.. 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))