Lego Store Minneapolis USA

Založil honzicek22, 05.08.2015, 07:48:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

honzicek22

Zdravím všechny, nenarazili jste náhodou někde na aktuální obsah wall of bricks v tomto obchodě ? Co jsem našel přes strejdu googla já, je více jak rok staré.  :(
Děkuji všem za případné tipy.

peter

Zeptám se jinak, co v té zdi očekáváš, resp. co by jsi tam rád našel? Z mých zkušeností vím, že v těhlech zdech nikdy nebylo nic co by mi stálo za nákup. Většinou to jsou jen nějaké základní kostky v divných barvách a pár drobných doplňkových dílků, které zase nepotřebuji hromady.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

danyboy

Citace od: honzicek22 kdy 05.08.2015, 07:48:51
Zdravím všechny, nenarazili jste náhodou někde na aktuální obsah wall of bricks v tomto obchodě ? Co jsem našel přes strejdu googla já, je více jak rok staré.  :(
Děkuji všem za případné tipy.

Mozna zkusit poprosit nekoho z bl kdo se tam objevuje. Treba ma pod palcem nejakou jinou mene znamou stranku nebo cokoliv jineho.

danyboy


honzicek22

Citace od: danyboy kdy 05.08.2015, 08:23:06
A brickbuildr si zkousel?
Ten je starý 3 týdny. A vzpomeň si na Vídeň jak i 14 dní starý výpis může být neaktuální.

honzicek22

Citace od: peter kdy 05.08.2015, 08:15:15
Zeptám se jinak, co v té zdi očekáváš, resp. co by jsi tam rád našel? Z mých zkušeností vím, že v těhlech zdech nikdy nebylo nic co by mi stálo za nákup. Většinou to jsou jen nějaké základní kostky v divných barvách a pár drobných doplňkových dílků, které zase nepotřebuji hromady.
Očekávám nějaký zajímavý dílek. Ségra má v hotelu co je součástí Mall of America školení a nabídla se, že mi tam něco koupí  ;D v nejhorším si nechám dovézt něco z výstavy Startreku, která je tam také  ;D