Lego je horší jak fet

Založil ulrike, 27.04.2006, 14:28:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ulrike

 Tak teda nevím,ale mám pocit,že to tak je. Když se začnou kompletovat sety, tak chtíč po dalším je občas až zarážející :o. A když se nedostává, je to pěknej absťák. Obzvlášť když je ještě prázdny konto a peněžěnka to je pak mazec :P. Rychle někde poshánět love a běžet koupit dávku (LEGO). Dojít domů, sestavit, hodit na vytrínu, pokochat se a být tím na neurčitou dobu uspokojen ;D ::), než začne přicházet další nemilosrdný absťák. Pak se celej kolotoč opakuje, je to na zbláznění. Naštěstí se snad nedá předávkovat. 8)

Benelli_2000

Souhlas - právě jsem si vyzvedl další dva sety. A myslíš, že mi to stačí? NE! Eště nejsem doma, LEGO je stále v tašce hezky zabalené a já už přemýšlím nad tím, co mi ještě chybí. Peetrsovi jsem poděkoval a rovnou se ho optal, esli už shání ty další sety  ;D  :D
Takže o nějakém uspokojení nemůže být ani řeč. No, i když... Až to sestavím, tak budu minimálně 30 minut happy. Pak mi ale dojde, co všechno mi ještě chybí a začnu procházet e-bay a BL  >:D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Shi-So

Pocity podobne ;),
ja si aspon stale schovavam jeden az dva sety v zaloze ,kdyby prisla krize.
Predstava ,ze doma nemam co pekneho na sestaveni je desuplna.... :'( >:D

betakaroten

Terapie nikoli odvykací, ale zmírní alespoň nežádoucí účinky v podobě odlivu peněz:
Krok první
Krok druhý a další

johnny

#4
Máte pravdu ale legozávislost je ze všech nejlepší protože vám nehrozí újma na zdraví maximálně tak na kontě  ;D  a za druhé se to dá pochopit a je to 100x lepší než fet
Genorimo!

corelxt

no a kdyz se vylecis.. tak se to necha jeste zpenezit ;D

ulrike

 Tak na to bych asi neměl, prodej by mi utrhl srdce a byl by konec léčby. :P

Benelli_2000

Taxem si dal "dávku".
Složil jsem si ty sety, co mám od Peetrse  ;D
Už jsem i přeorganisoval skříňku a vyklidil další poličku, abych pro ně měl místo.
No a teď už mi zbývá sehnat "pouze" ty velké sety  :P  ::)
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Anakin

to je ako ja v pondelok:kúpim 7700 ale 7701 nemajú tak si vravím,že počkám.no v utorok to už nevydržím a kúpim si 7703.a pýtam sa sám seba:prečo som to kúpil?prečosom nepočkal?LEBO SESTRA KÚPI 7702 + 7701  ;D

ulrike

Tak jsem si dal policejní člun a rychlostní člun,docela v klidu,ale zas mi to vůbec nestačí.A teď su navíc nesmírně nerozhodnej estli mám valit do exo-force,tohle řeším dnem i nocí a nedá mi to spát. :-[

Anakin


Shi-So

Citace od: ulrike kdy 04.05.2006, 17:40:51
Tak jsem si dal policejní člun a rychlostní člun,docela v klidu,ale zas mi to vůbec nestačí.A teď su navíc nesmírně nerozhodnej estli mám valit do exo-force,tohle řeším dnem i nocí a nedá mi to spát. :-[

Koukal jsem na ne u nas na Cernaku.V Bambuli je maj slozeny vsechny za vylohou pekne vedle sebe a asi si take udelam radost.Vypadaji fakt cool ;D

J_BOB

rad bych videl stealth hunter nazivo, pac si ho neviem dobre predstavit..

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

MwK

Steahlt hunter?Tak ten je pekny,premakany...no v celku v pohode.(POZRI SI HO V DRACIKU ved ked je v bb musi byt aj v ba ;D)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

ulrike

Již sem si pozrel na vlastní oči, mám doma Grand titana už ho mám poskládanyho-vypadá fakt exluzivně a Stelth Huntera toho si schovavám na pozdějš.Jejich sjládaní si fakt vychutnávám, mají svuj osobity styl mangy oproti ostatním.Jsem z toho tedy nadšěny a naplněný dobrým pocitem vřele doporučuji!

Peetrs

#15
Je to tak a já jsem už ve stavu těžké závislosti!  ;D Pořád jsem si říkal seženu si jen pár pirátů a je to. Nyní už to budou asi i hrady...

JardaL

Citace od: corelxt kdy 27.04.2006, 21:09:04
no a kdyz se vylecis.. tak se to necha jeste zpenezit ;D
jedine, čím se ve svojí závistlosti upokojuji je:
1) že se to dá kdykoli celkem v pohodě a slušně zpeněžit,
2) že to přece dělám pro svoje děti, aby si s tím mohli jednou taky hrát.

Jinak se vším již výše uvedeným 100% souhlasím. (absťáky, nekontrolovatelný odliv peněz z účtu atp.)
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.