Samolepky v setu 7660

Založil Zoufalec, 03.01.2012, 20:31:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Zoufalec

Před pár dny jsem si s radostí otevřel set 7660. Radost ze stavění mě přešla přesně ve chvíli, kdy jsem začal nalepovat samolepky a zjistil jsem, že jsou vytištěny na bílém podkladě >:(

Má otázka je, jestli má někdo podobnou zkušenost. Na Bricksetu jsem zběžně proběhl téměř všechny recenze a nikdo si na ně nestěžuje, tak předpokládám, že jsou tištěny standartně na průhledném podkladě. Tuším, že i kdyby se potvrdilo, že mé samolepky jsou zmetek, těžko je u letos pět let starého setu vyreklamuju.

Neměl by tedy někdo navíc ty správné?

igor.simko

Priehľadné, tak dokúp cez BL.



Zoufalec

Citace od: igor.simko kdy 03.01.2012, 20:42:17
Priehľadné, tak dokúp cez BL.

Hm, díky za radu. A co je ten Bl, prosím tě?  ::)

Colonel32

Promiň, ale neznat Bricklink, když jsi na fóru čtvrtým rokem?

Zoufalec

Promiň, to byla ironie. Čekal sem jinou odpověď: Jo máš recht, taky mě to nas**ralo. --Máš opravdu zmetek, já měl normál průhledné.--Zkus reklamovat, mně to u pět let starého setu prošlo. Apod...

Colonel32

No, hele. Já ti nevím, ale dokoupit přes BL je tak jediná rozumná varianta co mě napadá. Můžeš samozřejmě napsat na TLC servis, jestli náhodou nemají, nebo zda jsou ochotni ti ten nákup na bricklinku zaplatit, např. formou kreditu na další nákup, ale mám jisté pochybnosti, že to projde.

otaznik

Citace od: Zoufalec kdy 03.01.2012, 23:53:33
Promiň, to byla ironie. Čekal sem jinou odpověď: Jo máš recht, taky mě to nas**ralo. --Máš opravdu zmetek, já měl normál průhledné.--Zkus reklamovat, mně to u pět let starého setu prošlo. Apod...
To jsi čekal špatně - odpověď kup to na BL je jasně nejlepší. Já osobně bych to zkusil i s mailem na TLC.

Zoufalec

Tak světe div se, samolepky nakonec dorazily. Takže u 4-5 let starého setu, reklamaci uplatnit lze. No mezitím se mi po měsíci začaly odlepovat samolepky u následovníka 7877. Nakopat je ze samolepkama do řiti >:(