(vlastní) Blacktron v nesnázích

Založil yoshimaka, 31.03.2012, 14:10:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yoshimaka

Chtěl bych na začátek tohoto tématu poděkovat Chairudovi za fotografickou výpomoc. Snad toto dílko nevyzní příliš explicitně. Takže pouze úvodem: "Čmuchaly tady vůbec nemáme rádi, ale když musíš, tak prostě musíš."
Lust och fägring stor

FilipS

Mám dotaz, ten Blacktron drží toaleťák a vykonává potřebu, nebo mám jen divokou představivost?  ;D

Kiko97

Vyzerá to tak, ale asi to bude granát. Tie nohy sú radlice alebo nie?

Luky1987

Kdyby to byl toaleťák, měl by dozajista jiný výraz :)

Daniel

Já v tom také hned viděl vykonávání potřeby a výraz, že zrovna tlačí ;).
Hezké dílko.

Fox_25

Dílko pěkné a taky vidím že robot je zaskočil v nepříjemné chvíli kdy jeden z nich konal potřebu. Je to s touhle představou i vtipné. Něco jiného by bylo kdyby granát byl černý nebo jiné tmavé barvy.

yoshimaka

Citace od: Diidy kdy 31.03.2012, 16:43:18
Mám dotaz, ten Blacktron drží toaleťák a vykonává potřebu, nebo mám jen divokou představivost?  ;D

Ano, představivost je úplně v pořádku. Pro objasnění - ten přišlápnutý je příslušník vesmírných pořádkových sil (spíš asi pro pamětníky - Space Police I) no, a Blacktron by sice rád dokončil co započal, nicméně příroda je příroda. Snažil jsem se to nějak narafičit, ale přiznávám, že ani fotografie není tak detailní, aby šel vidět i kus "zadku" dřepícího Blacktrona.
Lust och fägring stor

jvucka

Citace od: Kiko97 kdy 31.03.2012, 17:05:39
Vyzerá to tak, ale asi to bude granát.

Nee - myslím, že granát ničivé síly se za chvíli "objeví na světě" ...   ;D

nerow

Ačkoliv nejsem zrovna příznivec space, tak tohle mně naprosto uchvátilo. Jak zpracováním, tak i nápadem. A detail s vystrčenou zadnicí je perfektní  ;D

Thrawn

Když musíš, tak musíš ... super  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.