(Cizí) Aubrees-Bounty Vesmírná Loď

Založil grohl, 14.08.2010, 16:24:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

Neotřelé tvary, prazvláštní koncepce, nesymetrické rozmístění téměř všeho a promakaný interiér.
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=439797



mizdas

Je to hezké, ale podle mně spíše jenom ta první fotka zbytek mi příjde celkem přeplácané. Plus je ale za tolik detailů a chytré využití dílků.

FilipS

Mě se líbí nákladní prostor a kokpit.

Allconel

#3
Jednoducho skvelé.

Preplácané mi to ani nepríde proste je to hviezdny koráb, kde dotyčná posádka žije - domov. A je to skutočne pekný kúsok, pokojne by som ho zaradil do svojej SW zbierky vymyslel mu výrobné číslo, pôvod, modifikácie mená posádke a ich biografiu. Nejaký pašeráci alebo obchodníci z informáciami.

Nesymetrickosť lode ma priam fascinuje. Plus tá farebná konštrukcia.  :o


alladjex

Moc pěkné. Mě to přijde "přeplácaný" záměrně. Taková kosmická maringotka nebo squat splácanej z toho co vermír dal. Asymetričnost je skvělá. Osobně mám asymetrické modely a hlavně lodě moc rád. Kokpit je nepřekonatelnej.

Mtron

Myslím, že to vypadá skvěle, nějak mi to připomíná fightera ze hry HOMEWORLD 2, a přeplácané to není, vypadá to na upgrade nějakých obchodníků nebo pašeráků
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Allconel

Citace od: Allconel kdy 15.08.2010, 09:13:01
Jednoducho skvelé.

Preplácané mi to ani nepríde proste je to hviezdny koráb, kde dotyčná posádka žije - domov. A je to skutočne pekný kúsok, pokojne by som ho zaradil do svojej SW zbierky vymyslel mu výrobné číslo, pôvod, modifikácie mená posádke a ich biografiu. Nejaký pašeráci alebo obchodníci z informáciami.

Nesymetrickosť lode ma priam fascinuje. Plus tá farebná konštrukcia.  :o



Ráno som sa trošíčka ponáhľal do práce, teraz som si však pozrel všetky fotky tohto MOC-u a musím priznať, že lodička je trošička preplácaná aby bolo možné vidieť, čo všetko ponúka.

Nákladný priestor tejto lode by som určite permanentne nevybavil párom dobytka dvoma prasnicami, no kontajner na vodu je za jedna. Kuchyňa tak istom, no predstavme si že  v kuchyni by nik nebol lebo jeden člen posádky je v kokpite a druhý oddychuje ? Prišli by sme o krásu a všetky vymoženosti , ktoré tá ponuka kuchyňa a podobne by to bolo s celou vnútornou palubou. Pozerať sa na holé steny by nám nič neprinieslo.


buzz lightyear

Vypadá to jako létající sklad všeho možného, ale je to pěkné ;)

Togaran

Mě se to moc líbí. Krásná vize toho jak budou vypadat vesmírné lodě až se létání stane naprosto běžno záležitostí aneb "hele to je dobrý chapadlo, přidělám si ho na loď"  :D perfektní.
zaujala mě nesladěnost šedých na krytu, nesymetričnost, ultimate greeble na spodku trupu a uplně mě rozseklo zasklení kokpitu.Tto jsem ještě neviděl. (ale to považuji jen za zajímavé, to se mi už tolik nelíbí...)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr