(cizí) Containment - obrovské sci-fi dioráma

Založil Robbed, 17.06.2010, 09:41:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Tak tohle mě odrovnalo :o
Společný projekt Nannan Z a Legohaulic pro Brickworld.

Fotky na MOCpages nebo flickr.
Mají k tomu ještě video, kde je vidět, co všechno se tam hýbe a svítí.



Nejlepší část je pro mě havarovaná loď. Vždycky jsem chtěl něco takového postavit.


Togaran

Tak to je obří :) a jak se to všechno točí a hýbe a je tam dokonce zapojená kuličková dráha...
Zaujalo mě, že je to celé založené na těch zvláštních dílech (tuším že jsou z nějakého hřiště ze Sports) ze kterých jsou budovy. A taky, že jsou tam docela neběžné barvy.
Ale příští výstavu jim to nandáme :-D

BTW: kdo sledoval nedávný společný příběh vignet těchto dvou tvůrců, myslíte že tohle vyplývá z něho?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Matošo

Naprosto monumentální !!

Zřejmě nejlepší SPACE/SCI-FI MOC, který jsem za hooodně dlouho dobu viděl. Má to parádní atmosféru - jen by to mohlo být ještě trochu temnější (ale to by se to zase blbě fotilo :))

Igorus

Naprosto famózní! Má to atmosféru, příběh, krásné detaily. Autoři využili v podstatě nevyužitelné díly (Sports Field Section). Fakt bomba!

grohl

To video mi přijde až příliš krátké na to, co tenhle výtvor umí. Asi jsem zatím neviděl propracovanější MOC. Stále nevycházím z údivu. 

gearcs

Je to skoro neskutečný, že tohle někdo může postavit. Ta havarovaná loď mi připomíná Planetu opic, kde taky takovou měli. A když si vezmu, že si postavili i vlastní monorail bez kolejí, nezbývá než smeknout :o

winring

Hrozně se mi líbí doblikávající odpadky :) Škoda, že to video je opravdu až moc krátké na tu krásu.

linhi

Planeta opic - přesně ty motory nabourané lodě,je krásné jak to žije,nestavěl to ten člověk co se mu nedávno něco stalo?

Vasyk

Citace od: linhi kdy 17.06.2010, 18:25:52
Planeta opic - přesně ty motory nabourané lodě,je krásné jak to žije,nestavěl to ten člověk co se mu nedávno něco stalo?

To byl nnenn, toto je Nannan Z.

Robbed

Tuším, že celý Brickworld se táhne v duchu uctění památky nnenna, například v tomto dioráma mu staví pomník:



(ten držák na gumičky používal nnenn jako ikonku, takže se z toho stal takový symbol)

mizdas

Můj bože!!!! To je ta nejlepší lego tvorba coj sem kdy viděl  :o. Prostě mazec, neni to ani přeplácané ani nevyplněné, tak velká plocha s tolika detaily  :D MAZEC.

Daniel

Na některé části jen čumím s ústy dokořán, jak na takový věci a použití dílků vůbec někdo příjde - super ;)