(Cizí) Fortress of Solitude & Solaris 8

Založil Robbed, 08.05.2009, 12:21:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

Nedávno proběhl zajímavý projekt nebo spíše souboj mezi dvěma lego velikány - Nannan Zhang a Andrew Lee. Cílem bylo postavit MOC, ve kterém by použili 8 kusů Radar dish 10x10 (Millennium Falcon potisk).


Nannan Zhang postavil pevnost na kterou útočí červený mech - Fortress of Solitude:
Galerie na BS.




Andrew Lee postavil vesmírnou stanici Solaris 8:
Galerie na flickr


linhi

Myslím že první model je úžasný!

LiBorec

bezpochyby! u mě vítězé první model 

alt

u prvního se mi líbí zničení toho robota

grohl

Taky jsem víc odvařenej z prvního modelu.

gearcs

Nevěřil jsem, že by někdo mohl postavit něco takového, dokud jsem to neviděl... Nannan Zhang je u mě mistr stavitel :o :o

Jindroush

Mno, vesměs jsem zatím vždycky uhádnul, odkud díl je, případně si nechal poradit... Ale co jsou ty zeleno-modrý blázny na konci antén, to fakt netuším. Mám za to, že jsem v posledních 3-4 katalozích prošel všechny podivné sety a nic.

http://www.brickshelf.com/gallery/a-tree/Fortress/41.jpg

Takže, ví někdo? (pořád podezřívám Bionicle, ale opravdu jsem to nenašel)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Šejmus

No nevím, ale mně se to první zdá takové nemastné neslané...Chybí tomu akce, nápad - i ty výbuchy jsou takové malé, nikde nejsou stopy zničení. Kdybych měl tunu kostek, tak to postavím taky.
Fool of a Took!

Robbed

Citace od: Šejmus kdy 09.05.2009, 12:44:36
No nevím, ale mně se to první zdá takové nemastné neslané...Chybí tomu akce, nápad - i ty výbuchy jsou takové malé, nikde nejsou stopy zničení. Kdybych měl tunu kostek, tak to postavím taky.

Nic proti, ale o tom docela pochybuji. Nannanovy stavby nejsou ani zdaleka o množství kostek. Má tam obrovské množství detailů a hlavně kombinuje a využívá některé dílky tak, jak by mě ani ve snu nenapadlo.
Jinak mimochodem nápad to má (a to hodně dobrý) a zničené dělo tam je taky.

MwK

Obidve stavby sú impozantné...
Ale aj umňa víťazí tá prvá.Viac ma dostala. :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Šejmus

Tak tyhle věci člověk vidí, až když se podívá na detaily. Nějaký blesky z děla - mno. Mně tam chybí nějaké to mechanické poškození - chaos. Takhle se mi to zdá moc uhlazené, pravidelné - prostě vůbec to nevypadá jako bitevní scéna.
Fool of a Took!

Togaran

Je to luxusní dioráma :) Obzvláště fotka zamířená přímo do středu paprsku skrz tělo robota mě zaujala. Naopak si myslím, že celé uhlazené to vypadá dobře, protože to není bitevní scéna, ale normální sci-fi scéna, kde se odehrává bitva. A působí to velice silně, paprsek takové ráže... no...

Mě tam chybí jediná věc - na dělech jsou kryty, jako že se dají zasunout do země (šachovnicové dlaždice), tak proč to není na všech dělech?

Druhý model mě právě tolik nezaujal, možná proto že je trochu zmatečný a nepřehledný.

Snažil jsem se najít stránky se soutěží, nemohli byste je prosím postnout?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Colonel32

Citace od: Togaran kdy 11.05.2009, 09:40:46
Mě tam chybí jediná věc - na dělech jsou kryty, jako že se dají zasunout do země (šachovnicové dlaždice), tak proč to není na všech dělech?

No já tomu rozumím tak, že ty krajní děla už robot ukopl.

peter

Citace od: Robbed kdy 08.05.2009, 12:21:20Nedávno proběhl zajímavý projekt nebo spíše souboj mezi dvěma lego velikány - Nannan Zhang a Andrew Lee. Cílem bylo postavit MOC, ve kterém by použili 8 kusů Radar dish 10x10 (Millennium Falcon potisk).

Jen dotaz, kde tolik těch dílů vzali?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

Pokud soutěž organizoval zdroj blízký legu, tak asi z fabriky, pokud zdroj vzdálenější, tak asi kuchli pár falconů na díly.

germik

Nó, já si myslím, že když má někdo tolikhle kostek, tak tam těch pár talířů asi najde ;D >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Robbed

To ani nebyla soutěž, jako spíš souboj těch dvou. Lee se o tom zmiňuje tady. Detailní info je údajně na Builders Lounge, bohužel nečlenům nepřístupno.
Těch 16 disků jim sehnal někdo z Lega. Ale daly by se sehnat i na BL.

Šejmus

#18
Stejně ta pevnost je mnohem originálnější a lepší  ;D
ale vážně... když prostě procházíte ty fotky jednu po druhé - Mňamy!
Fool of a Took!

Girion

No nevím příjde mi to uhlazené a jako při nákupu ,protože když bude útočit nepřítel tak nebudu něco nakládat . A ten robot jen tak stojí není vůbec v nějaké bojové póze ,ale jinak pěkné .
"Jestliže hledání kostek za každou cenu je šílenství, pak ano můžete mi říkat že jsem šílený."