SW 7749 Echo Base

Založil Johnysed, 28.07.2009, 08:47:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Johnysed

Moje první recenze


Jak už jistě všichni víte léto roku 2009 nám přineslo pár moc hezkých setíků.
Jelikož jsem uznavač staré Trilogie musel jsem si koupit Set 7749 Echo Base.


Tento set jsem chystal zakoupit z GB serveru ale 700+300 poštovné se mi zdálo moc  tak jsem začal hledat na cz a za nedlouho jsem se dočkal a dokonce byl o 100 Kč levnější což je divné.

Tak teď k recenzi

Stál 636 korun.

Tento set přišel v celkem malé krabici hezky zabalené v krabici ale zbylo ješte hafo místa a radší bych uvítal nějaký stylovější obal.

V tomto setu je 155 Kostiček 5 minifigů Han Solo, 2 Snowtroopers, 2 Rebel Troopers a 1 Tau Taun

Stavění probíhalo hladce sice jsem měl potíže s E-Webem protože byl trochu vachrlatý ale jinak OK. Našel jsem také 2 zvláštní kostičky modré ješte jsem je nikdy neviděl vážím si především bílé které moc nemám.
V krabici jsem našel celkem 4 pytlíčky s Kostkama.

Tento set patří spíše pro ty kdo si sním pohrají ,moc se nehodí pro sběratele je to spíše PlaySet

Minifigové jsou hezky provedení viz. Foto

Celé to obsahuje  příkop 1 věž a 1 E-WEB

Tau Taun: Já si narozdíl od ostatních myslím že je vcelku hezky provedený a jednolitý má pohyblivé přední tlapy a rohy jeho noha se vejde s přehledem na baseplate dostanete také sedlo a uzdu.Nic tam nechybí +- 10/10


Han Solo Hoth : Han má novou úpravu těla nohy navíc dostali opasek Han vypadá opravdu elegantně chtělo by to vlasy. +-  9/10


Snow Troopers : Tyto malí vojačci dokážou kde koho zabít, hezké tělo viz. FOTO
tohoto vojáčka jen tak neseženete asi ve 2 setech proto si ho vážím.Hezké helmy s batohem akorát mi tam chybí nějaký lepší potisk +- 9/10


Rebel Troopers Hoth :velmi hezcí s baťohem a helmou. Akorát mi tam chybí Potisk nohou  a brýle na helmě Hronzné viz. FOTO  +- 8/10


E-Web : Hezká nová úprava i se zásobníkem svěží lehký narozdíl od starého E-WEBU Delší +-10/10


Věž : Sice malá ale šikovná narozdíl od staré věže menší lehčí může vystřelit 2 rakety plně otočná a dá se otevřít její trup. Otevřená část trupu není moc stabilní chtělo by to spoj i dole. Věž je vysoká 12 cm a široká 7 cm uplně nahoře. +- 9/10


Zákop: Toto je pecka Zákop je dlouhý 11 cm a vysoký 5 cm když zmáčknete jednu část figové vyletí jako při výbuchu. Nemůžu nic vytknout +- 10/10


ghost963

#1
Já jsem ho koupil v pompu za necelých 700Kč .

Hana129

Nešlo by to prosím přefotit někde venku? Fotky jsou moc tmavé, špatně koukatelné, nemuselo by jich být pak ani tolik.
Zkus to prosím dík.

ghost963

Zkus to alespon za denního světla a s vypnutým bleskem.

PS:kde bydlíš u nás v Ostravě je 30 :P.

Johnysed

Víc obrázků

Johnysed

Víc obrázků

MwK

Osobne si myslím že teraz je to až príliš veľa fotiek na recenziu...hltí to fórum...
Aspoň minifigy by som dal k sebe. ::)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Hardegon

Na tak malý set až moc roztáhnuté a přehnaně fotek. Když je tau taun symetrický, neni asi potřeba ho fotit z obou stran (ono všechno to máš nafocené kolem dokola). Třeba 3 nebo 4 hezké a přehledné fotky by byly lepší. Zbytek dej například na BS a hoď sem link.

A prosím, přidej do vět čárky. Líp se to pak čte.  ::)

Věšák

Osobně bych asi neměl komentovat(já se zatím nezmohl ani na jednu recenzi), ale tvoje recenze se mi úplně nelíbí... :-\
Kromě již zmiňovaných teček či čárek a přehršle obrázků taky přebíháš od tématu k tématu a některé myšlenky necháváš otevřené... ???
Vím, že nemám co říkat, když sem zatím žádnou recenzi neudělal, ale mě prostě nesedí.... :-\

Johnysed

nj moje první recenze

Hardegon

Citace od: johnysed kdy 28.07.2009, 13:00:58
nj moje první recenze

...myšleno: "Moje první recenze, zkusím to upravit." nebo "Moje první recenze, tak to necham takhle a druhou zkusím líp." ?

Icewalker

Recenze není zrovna čtenářsky přívětivá, ale díky ní možná přehodnotím svůj záměr si tento set nekupovat. Možná, že za ty peníze přece jen aspoň trochu stojí.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

otaznik

To se nedá číst! Uprav slovosled, přidej interpunkci, dej lepší a kvalitnější obrázky (ale méně) a bude to OK.

Kladně hodnotím tvoji snahu, bohužel výsledek je o ničem.

STARHAWK

"Akorát mi tam chybí Potisk nohou  a brýle na helmě Hronzné viz. FOTO  +- 8/10"

To akoze sa ti nepacia tie nove okuliare na helme ??

Prave tie su podla mna uplne supeeeer. Konecne maju hoth troopri tu spravnu helmu po dlhej dobe (tusim boli predtym 2 ine verzie). A uplne super je extra dielik - nahradne okuliare. Hned som ho pouzil na jedneho zo starsich hoth trooprov a mam tak teraz 3 dokonalych hoth trooprov.

Icewalker

Citace od: STARHAWK kdy 29.07.2009, 08:53:11
A uplne super je extra dielik - nahradne okuliare. Hned som ho pouzil na jedneho zo starsich hoth trooprov a mam tak teraz 3 dokonalych hoth trooprov.

Jsou tam i náhradní brýle? Tak to je pecka! ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Johnysed

Je tam spoustu nahradních dílu (narozdíl od ostatních setů)  a ty brýle jsou moc velké a přečuhují .