1. setkání ve Zlíně

Založil DarkDrago, 07.04.2014, 10:04:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kdy můžete..?

18.5
3 (100%)
24.5
0 (0%)
25.5
0 (0%)
v létě
0 (0%)

Celkem hlasů: 3

DarkDrago

Při prvním setkání s mischidotcz (pokud můžu jmenovat  ;D ) nás napadlo uspořádat ve Zlíně hospodu/čajovnu.

Měl by tedy někdo z okolí zájem?
Pokud ano, tak bych potřeboval znát datum kdy můžete a třeba i nějaké vhodné místo (taková klasika)
Dračí páni s mocí ohně...

Měch

Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

mischidotcz

Já taky preferuji spíš víkend.

Kdybyste neměli nic proti čajovně, tak navrhuji Dobrou čajovnu.

Pokud by více vyhovovalao na pití pivo, tak speciály a Zlínského ševce si můžeme dát v Zelenáčově Šopě.

DarkDrago

#3
Předběžně jsem dal dohromady termíny, kdy můžu já a do hlasování neuvádím ty které jsem odjetý někde pryč...
Nechtěl jsem vypisovat soboty a neděle zvlášť (bylo by to dost údajů), tak jsem to dal jako jeden víkend, pak se zúží výběr několika víkendů.


Chtěl bych, aby nás tam bylo, co nejvíc (pokud to dovolí kapacita místa) a zapojili se i nováčci a ti co jsou zde spíše jen od čtení. Takže pokud budete moct tak přijďte a je jedno jestli to bude z Brna, nebo až z Prahy.

Pokud by to nikomu nevadilo, tak časově bych to udělal tak, že by to bylo jakože celý den a každý by přišel tehdy když by měl čas (aby se nevybral jeden den a ten bychom ořezali na jednu hodinu na kterou by mohli všichni...).

Taky by nebylo špatné zajistit nějaký foťák/kameru

Pokud máte jakoukoliv připomínku, návrh tak pište...
Dračí páni s mocí ohně...

Izmael10

31.5. budeš asi na Lipne.  ;)  ;D

DarkDrago

Upravil jsem na žádost anketu, aby se hlasovalo na jednotlivé dny (nevím jestli to pomůže) a promazal to tak aby to bylo jen před výstavou na Lipně (jsem s jedním domluvený na předání armády a tak nechci aby to vyšlo po Lipně  ;D ).

Lidi vy se nechte sejít?  ;D
Co jsem se díval tak pár velkých Jmen v okolí Zlína přebývá...

Dobře, podporu v podobě hrabání v prvním setkání asi nenabídnu, ale něco ze své strany můžu nabídnout, nebudu předem říkat co, aby se vás nenahrnulo mraky ;D ale prozradím, že je to spojeno s figy  ;)
Dračí páni s mocí ohně...

mischidotcz

Mě by více vyhovovalo v anketě zaškrtávání, tak uvedu výpisem...
na 90% 18. a 25.5.
na 70% 27.4. a 24.5.
na 60% 10. a 11.5.

DarkDrago

Bohužel nastavení mi neumožní více možností (musel bych nejprve vytvořit anketu a já nejprve vytvořil příspěvek).
Ber to spíše jako možnosti k nimž se každý vyjádří jak bude moci  ;)
Dračí páni s mocí ohně...

DarkDrago

Kolik nás bude když to dám teď na toho 27.4??
Klidně se sejdu jen se dvěma koskařema, já v tom problém nevidím, ale abyste vy ostatní o něconepřišli  ;)
Dračí páni s mocí ohně...

mischidotcz

Citace od: darkdrago kdy 22.04.2014, 17:02:13
Kolik nás bude, když to dám teď na toho 27.4??
Já se musím omluvit, máme návštěvu.
Nech to na toho 18. I když už to nemůžeš vydržet  ;)

DarkDrago

Takže to vidím na toho 18. (aspoň doufám). Apeluji na mischidotcz, ať vybere nějaké místo kde se dá chvíli posedět.

V plánu mám určitě povídání o našem koníčku ;) možná nějaké výměny figů, ale taky dvoje převzetí věcí na Lipno.
Možná taky dotáhnu část armády na porovnání sil s protivníky :D

Pokud chce někdo nějakou soutěž nebudu se bránit  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

mischidotcz

Navrhovala bych k posezení Dobrou čajovnu na Tomáše Bati. Otevřeno v neděli od 15. hod.

DarkDrago

Za mou osobu nejsu proti, ale nedalo by se sehnat i něco co by bylo otevřeno dřív?  :D
Dračí páni s mocí ohně...

DarkDrago

Byl tu návrh na uspořádání workshopu, takže buď navrhněte někdo nějaký set, nebo bude vybráno za vás >:D
Kupovaly by se asi na městě a každý za svoje...
Dračí páni s mocí ohně...

DarkDrago

#14
Takže tedy 18. 5 bude setkání ve Zlíně
Oficiálně začne v 15:00 v čajovně, pokud bude někdo chtít chvíli předtím si se mnou projít město a zahrabat ve figách tak budu k dispozici >:D
Pokud bude mít někdo zájem tak mohl by být workshop, na ten si můžete zakoupit jakýkoliv malý setík, ale doporučuji orla (byl jsem trošku poučen od tomíka takže to taková hrůza nebude)

Konec bude upřesněn ;D
Dračí páni s mocí ohně...

mischidotcz

Paráda. Já se asi přidám chvilku dřív a vezmu asi několik málo přebytečných dílků a figů na výměnu či tak. O setu ještě popřemýšlím, Mám kartu do Dráčika, takže sleva 15% možná, jestli máte zájem (orel)
Jinak jsem ještě objevila ve skříni 3 sety 3v1
6910-1: Mini Sports Car
5761-1: Mini Digger
5762-1: Mini Plane
pokud by někdo chtěl skládat právě z nich.
Kdyžtak se ozvěte se přes SZ.

VocucBat

Zúčastním se, přivezu kostel na lipno a pak zase rychle odjedu.  :'(

DarkDrago

#17
Tak dnes se uskutečnilo první setkání. Všichni dva jsme se sešli >:D bylo to příjemných několik hodin kecání v čajovně + procházení obchodů.
Na příští setkání počítám ještě s vocucbatem a měchem, kteří neměli tolik času....

Proběhl taky workshop, fotky výtvorů budou (aspoň můj).
Dračí páni s mocí ohně...

DarkDrago

Posuďte sami jak se vám líbí to co vzniklo ;D

Poznat co to je není problém, takže bych řekl, že se pavouček povedl
Dračí páni s mocí ohně...

mischidotcz

Tak já taky přispěji svou troškou...