(Vlastní) Stanice Potěmkinovo

Založil betakaroten, 09.06.2005, 22:08:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

betakaroten

Prosím, vítejte na stanici Potěmkinovo! (ještě hoodně vylepším, např. ta cedule s "názvem" je hrozná, správně má být menší a viset mezi sloupy ...)

muzzo

Citace od: betakaroten kdy 09.06.2005, 22:08:35
Prosím, vítejte na stanici Potěmkinovo! (ještě hoodně vylepším, např. ta cedule s "názvem" je hrozná, správně má být menší a viset mezi sloupy ...)

To je Tvůj výtvor?

betakaroten

Ano. To jsem vymyslel, postavil a nafotil během půl hodiny, a tak to podle toho vypadá ...

Definitivní verze (takže to už není Potěmkinovo, ale třeba Zlámaná Lhota) je tu. Inu, základních kostek není nikdy dost!

Micho

Je to celkom fajn. Hlavne strešných dielov nie je nikdy dosť.  ;)

werrac

Neco podobneho jsem postavil v cerno modre
s cernou strecou, ale jen pulku, na druhou nebyly dilky ......
Ale prestavel jsem to na zeleznicni mini sklad :>)
Fotky dodam a jak to tak pisu, asi jeste dluzim dat
na forum fotky lamp k zeleznici ...... Stydim se ..... :<(

betakaroten

Na vysvětlenou, proč jsem nádraží prve nazval Potěmkinovo (někdo tu historku možná nezná)

Kdysi ruská carevna chtěla vidět, jak postupuje osidlování Rusi, jak vypadají nové vesnice. Jenže to s tou populací nebylo tak slavné, a tak kníže Potěmkin vymyslel malý zlepšováček: podél cest rozestavěl dřevěné kulisy s namalovanými domy. Od té doby se říká "Potěmkinova vesnice" všemu, co nemá vlastní účel a dělá se, jen aby to vypadalo, jako že má.

Police collector

Ta carevna byla Kateřina Veliká, byla to Němka, která zavraždila svého manžela Petra III. což byl hrozný ochlasta, ten Potěmkin byl její milenec a taky kníže Orloff atd. Známe  ;D
Terminated.

muzzo

Citace od: Police collector kdy 15.06.2005, 22:12:40
Ta carevna byla Kateřina Veliká, byla to Němka, která zavraždila svého manžela Petra III. což byl hrozný ochlasta, ten Potěmkin byl její milenec a taky kníže Orloff atd. Známe  ;D

Zabila, nebo dala zabít? :(