(vlastní) Pražské metro a Moskevské metro

Založil betakaroten, 06.05.2005, 21:47:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Micho

Citace od: peter kdy 20.11.2005, 11:17:07
Bohužel se musím připojit k názoru C32. Jak uvedl, tak schody sami o sobě jsou skvělé, ale zbytek je dle mého názoru silně odbitý. Přijde mi, že bylo jen na rychlo splácáno spousta kostek, bez většího nápadu. Stanici metra mi to také nepřipomíná žádnou :-\

Takže přeji mnoho štěstí do rekonstrukce a ať se zadaří alespoň jako u Vyšehradu. ;)

No stavitelia to majú tu na fóre čím ďalej tým ťažšie. Už sa nemôžu prezentovať len takým jednoduchými vecami. Najnižšia laťka sa stanovuje niekedy podľa najlepších vlastných výtvorov. Takže keď budem chcieť urobiť a prezentovať napríklad nejakých požiarníkov, tak budem musieť asi prekonať J. dielo - (Vlastní) Hasičská stanice.. A to si neviem predstaviť.  ;)

Mne sa to napriek tým výtkam celkom pozdáva. Ten nápis METRO je celkom fajn, aj to logo na priečelí. Samozrejme, že najkrajšou časťou je to schodište. Je technický aj dizajnovo dobré zvládnuté.  8)

betakaroten

Citace od: KLF kdy 20.11.2005, 01:28:30
Mna by zas hlavne zaujimalo, co je na tej stanici "funkcne" ?  :o
Že to není torzo jako Karlovo náměstí, že se tam aspoň pár vozů vejde.

Stěny za kolejištěm jsem stavěl hodně vzdáleně podle barev Rajské zahrady a Hloubětína. Souhlasím, že to vypadá jak "narychlo", většinu času mi totiž zabralo počítání kostek: stěny mají 1536 objemových jednotek, předtím toho ještě hodně "sežralo" schodiště.
Další fáze bude: vybavení nástupiště (lavičky, infotabule) a nějaký zajímavější strop.

KLF

No myslim, ze ked to trochu "ozivis" ako pises s tymi lavickami, tabulami a HLAVNE figurkami v roznych situaciach - bude to uz celkom dobre. ;)
Terminated.

edward193

Myslim si, ze je to celkom dobre. Casto dalsie vylepsenie vacsich stavieb zavisi na mnozstve Lego kociek, takze to je potom tazke, ked nie su...
Isteze na tomto fore je latka pre vlastne stavby nastavena uz dost vysoko, ale aspon kritika je odborna a konstruktivna.

betakaroten

#64
Další fáze! Sice ještě není zastřešen střed nástupiště, ale nějak jsem to neuhlídal a už se tam nahrnuli tzv. cestující. Dneska totiž hrál FC Horní proti SK Dolní, a tak má pořádková jednotka plné ruce (a zuby) práce.

betakaroten

"Hej, občane, co tam děláš s tím kufrem v odpadkoši???"

KLF

Hehe... ;) No to uz je lepsie ! Vyzera to sice, ako protiteroristicka razia v londynskom metre (este aj ta prilba na zametacovi smeti, v ktorej vyzera ako pyrotechnik), ale je to cool ! ;)
Hovoril som Ti, ze to tie figurky ozivia ! ;)
Terminated.

Cavelon

Je to celkom pekné :) 8)
Až na tú hlavu, to je trochu drastické. Namám na to žalúdok, musím utekať... blé...

betakaroten

Bez interiéru a bez podvozků, ale to snad časem dodělám. Pro představu - půdorys 16x126 čudlů, asi zůstane pouze CAD :'( .

lordvader

Citace od: Mates kdy 13.05.2005, 11:03:40
...super!!!  ;D ;D ;D
Jen nás tady s kolegou zaráží, jak to, že po takové kolizi se všichni usmívají???  ;) ;D :P >:D

P.S.: Ten znak metra jsi nakreslil fixou?  :)

Třeba se jednalo o Lego politika - usmívají, protože vědí, že je o jednu škodnou míň  ;D

Jarmila

#70
Tak dneska je to zase na www.super.cz/vtipky/2703-nehoda-v-metru-jen-pro-silne-zaludky.html

Z betakarotena stává úspěšný mladý mediálně známý autor.  :D

A ta diskuze - k  popukání.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

JOHN

Citace od: Jarmila kdy 26.02.2006, 12:01:07
Tak dneska je to zase na www.super.cz/vtipky/2703-nehoda-v-metru-jen-pro-silne-zaludky.html

Z betakarotena stává úspěšný mladý mediálně známý autor.  :D

A ta diskuze - k  popukání.


To jo ... Měl jsi to i v televizi  ;D (v ESU)  8)

tazzy

Citace od: Jarmila kdy 26.02.2006, 12:01:07
Tak dneska je to zase na www.super.cz/vtipky/2703-nehoda-v-metru-jen-pro-silne-zaludky.html

Z betakarotena stává úspěšný mladý mediálně známý autor.  :D

A ta diskuze - k  popukání.


Ta diskuse me fakt dostala, vsem se z toho zvedal zaludek  ;D ;D tak nevim nevim jestli by si s legem mohli hrát... viděli by odděleného minifiga od noh a už by z toho zvraceli  ;D ;D

Tomášek

Citace od: Micho kdy 13.05.2005, 11:18:14
Lego panáčikovia majú vždy vysoké pozitívne emócie a super náladu.  ;)
No prave...to me na tom jediny stve  :( . Napriklad u zachranarskeho vrtulniku se pacient-delnik smeje, i kdyz ho vezou do nemocnice, ktera u nas neni k dostani.Mohli by udelat nejake smutne xichty-v roce 2005 jsem nasel jenom jeden-minifig v zametacim auticku a v obri sklapecce-ti meli stejne obliceje.
Procházím DARK AGE.

Dargnon

Citace od: Micho kdy 13.05.2005, 11:18:14Napriklad u zachranarskeho vrtulniku se pacient-delnik smeje, i kdyz ho vezou do nemocnice, ktera u nas neni k dostani.

;D

Asi mu to ještě neřekli, pak by se asi nesmál...

Já mám s ksichtíkama taky problémy, protože jak sem se dal na StarWars, tak tam se absolutní většina obličejíků nehodí, nemluvě o tom že nemám navíc žádné "flesh". To by ti frajeři měli prodávat sadu flesh hlaviček a ručiček, protože jinak je s custom figama dost problém.

Robbed

Citace od: betakaroten kdy 10.07.2005, 14:21:17
výzvou pro "zlegování" je trasa A, stanice s klenbou obloženou vydutými a vypuklými plechovými dlaždicemi.

Ten, kdo by to teoreticky chtěl postavit, by musel mít cca 5000 dílků 4740: Round Dish a to barev Metallic Green a Chrome Bronze. Bohužel se v těchto barvách nevyrábí, takže taková podrobná stavba je předem zavrhnuta :(

Llevelyn

Flesh hlavičky letí ihned ze setu ven.. následuje výměna za zlatý dobrý žlutoksichty.. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))